Zaloguj się, aby obserwować  
Przestrzen

Techno - Temat Ogólny

364 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2006 o 21:49, Fum4R napisał:

Poszukaj w googlach ;)


Szukałem znalazłem tylko jakiś syf już ja sam robie lepsze efekty niż ten co znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moi najlepsi wykonawcy to atb, paul van dyk, 4 strings, tiesto, lexy & k-paul, pulsedriver, yakooza, nature one itd. strasznie nie lubie za to rocco, special d, dj dean bo dla mnie ich m,uzyka to jest jedna wielka tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 15:18, myniekka napisał:

Zna ktoś może jakiś programik do tworzenia własnej muzy? Proszę o podanie czy to program płatny
czy darmowy. Z góry dzięki.


FL studio najlepsze narzędzie do tworzenia muzy jest wersja demo więc możesz zobaczyć czy Ci sie sopodba jesli tak to kosztuje ok 300zl ale mi demo w zupełności wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 15:40, kole? napisał:

techno jest zaje**ście fajne uwielbiem je...

ach ty pilka nozna ty za wszystkim kura przepadasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 15:53, flegma napisał:

> techno jest zaje**ście fajne uwielbiem je...
ach ty pilka nozna ty za wszystkim kura przepadasz!

a ty to sie znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 16:01, kole? napisał:

> > techno jest zaje**ście fajne uwielbiem je...
> ach ty pilka nozna ty za wszystkim kura przepadasz!
a ty to sie znasz...

powiedz jeszcze ze miales potajemne spotkanie z harrym potterem i uwielbiasz metal no nie?ach ty ofermo kurza!a ty sie niby znasz??!! niech mi ktos oprucz ciebie bez lapuwki przyzna racje!to bedzie cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No techno ogólnie zajefajne. No strzeze mówic do jego odłamy typu TRANCE, HAUSE. A dzisiaj świetna imprezka Trance x-plosion w Poznaniu, niedłudo śmigam, tylko jeszcze nie weim czy mnie wpuszczom bo to od 18 lat, a ja mam 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio na radiu słyszałem kawałek C-bool vs. Bass up - House X baby, czy coś takiego i chciałbym zapytać ile kosztuje cały album i jaką nosi nazwe bo ta nuta jest super :D a tak pozatym możecie polecić jeszcze kilka wykonawców to sobie zrobie więsze zakupy, ale niech będą naprawde fajne, szybkie i "energiczne" itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 21:31, lajt napisał:

A ostatnio na radiu słyszałem kawałek C-bool vs. Bass up - House X baby, czy coś takiego i
chciałbym zapytać ile kosztuje cały album i jaką nosi nazwe bo ta nuta jest super :D a tak
pozatym możecie polecić jeszcze kilka wykonawców to sobie zrobie więsze zakupy, ale niech będą
naprawde fajne, szybkie i "energiczne" itp :P

To zalęzy jaką chcesz płytę, na kompletne albumy(danego DJ-a) z muzyką techno trzeba dość długo czekać. Prędzej znajdziesz ten kawałek na jakiejś składance.
Przy okazji mnie też się podoba House Baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Często kładąc się spać oglądam M-Box na Polsacie i zawsze zasypiam przy teledyskach DJ Tiesto
mozna rzec odlatuje bez wspomagaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha widze że cybek21 też fan DJ''a Tiesto:)? Ja osobiście jeszcze lubie Ferry Corstena, Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Sven Vath, ATB, Rank 1, Above & Beyond, ach za dużo a żeby wymieniać ich wszystkich:) Ale to były postacie związane głównie z Trancem a jeszcze bardzo lubie House i tu moim zdaniem wymiata Armand Van Helden, Junior Jack, Dj Antoine, Robbie Riviera, Axwell i DJ Tonka. Ogólnie moim zdaniem TECHNO rządzi i niepodzielnie panuje;)
P.S.
Ktoś sie wybiera na Revolution do Areny w Poznaniu? Dużo tych imprez w tym roku ATB w Arenie(10.06.06), Sunrise''y w Kołobrzegu, Armin Van Buuren we Wrocławiu(02.05.06), Trance Evolution na Poznańskich Targach, Creamfields we Wrocławiu! Chciałbym być na wszystkich tych imprezach, ale niestety brak funduszy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAjlepsze jest ATB. Ulubiony kawalek to LET U GO w clubowej wersji- jest super. Tiesto lubię niektóre kawałki - szczególnie te bardziej trancowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować