Zaloguj się, aby obserwować  
Kraju

Wasze ulubione Anime

24 postów w tym temacie

Hm ..

* Naruto (w tym shipuuden) - oglądam z przyzwyczajenia
* Ghost in the shell - całkiem fajny serial sf
* Ergo Proxy - istne arcydzieło. Szkoda, że tylko 24 odcinki.

No i jeszcze liznąłem trochę Full Metal Alchemist. Ale to było daaawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się strasznie podobał serial o wampirze Alucardzie, niestety tytułu nie pamiętam :/ A drugi genialny serial anime to Kronika wojny na Lodoss, leciało lata temu na Hyperze - ostatniego odcinka nie zobaczyłem, bo akurat siostra z kuzynką coś koniecznie musiały wtedy obejrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 16:38, Quatre napisał:

Mi się strasznie podobał serial o wampirze Alucardzie, niestety tytułu nie pamiętam :/


Hellsing się zwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co te zabawy w archeologów ? Temat był martwy przez ponad rok, do tego podano link do wątku ogólnego o Anime http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&tpage=1
-> kamil db - dlatego wg ciebie odkopuje się stare tematy, żeby wpisać 5 tytułów anime ? A w głównym wątku, to już się nie da gadać o ulubionych anime ? Chyba między innymi od tego on jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 17:06, paweusz napisał:

Po co te zabawy w archeologów ? Temat był martwy przez ponad rok, do tego podano link
do wątku ogólnego o Anime http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&tpage=1
-> kamil db - dlatego wg ciebie odkopuje się stare tematy, żeby wpisać 5 tytułów
anime ? A w głównym wątku, to już się nie da gadać o ulubionych anime ? Chyba między
innymi od tego on jest...

Wiesz - skoro przez tak długi czas żaden z moderatorów nie zamknął tego tematu, to może jednak dano mu ''zielone światło''? :)
Jestem przeciwnikiem Twojego podejścia, czyli jeden wątek o anime i tam gadać o wszystkim. Skoro temat jest, nikomu nie wadzi, moderatorzy go nie zamknęli, to co Ci on przeszkadza? Jeśli jest niepotrzebny, to sam zginie śmiercią naturalną, nie trzeba od razu gardła podrzynać ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 17:11, Quatre napisał:

Wiesz - skoro przez tak długi czas żaden z moderatorów nie zamknął tego tematu, to może
jednak dano mu ''zielone światło''? :)

Wiesz, czasem moderatorzy pozwalają tematom odpłynąć w kierunku zapomnienia i nie liczą że ktoś wywlecze temat po ponadrocznym spoczynku.

Dnia 10.09.2008 o 17:11, Quatre napisał:

Jestem przeciwnikiem Twojego podejścia, czyli jeden wątek o anime i tam gadać o wszystkim.

Ale co wnosi ten wątek, czego nie ma w temacie głównym ? Gdyby był jakiś innowacyjny, wnosiłby coś czego nie można znaleźć w głównym temacie to czemu nie. Ten wątek niczego nie wnosi.

Dnia 10.09.2008 o 17:11, Quatre napisał:

Jeśli jest niepotrzebny, to sam zginie śmiercią naturalną, nie trzeba od razu gardłapodrzynać ^_^

Kiedyś już "umarł", ale jak widać nie dano mu spokoju w zaświatach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 17:22, paweusz napisał:

> Jeśli jest niepotrzebny, to sam zginie śmiercią naturalną, nie trzeba od razu gardłapodrzynać
^_^
Kiedyś już "umarł", ale jak widać nie dano mu spokoju w zaświatach :)

Polskie prawo nie zakazuje praktyk nekromantycznych ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam zbyt wiele anime obecnie, ale kiedyś można powiedzieć, że był to dla mnie chleb powszedni. Nie mam jakieś konkretnej ulubionej, ale na pewno na spore wyróżnienie zasługuje Sailor Moon i chyba Dragon Ball.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:07, galaus napisał:

Ja lubie:
-Dragon Ball
-(kiedyś) Pokemon

Nienawidze:
Naruto


Ja mam sporo ulubionych anime.... może to dlatego że obejrzałem około 2000ep. A z takiej bardzie lubianych to : bleach,naruto,soul eater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon ball
happy tree friends
south park
pokemon
Yougioh(czy jak to się tam pisze)
Duel masters
Ja tak jak galaus nienawidze naruto!
Chociaż jestem za stary na takie seriale lubie je czasem oglądac jak mam czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zobaczmy.
One Piece
Gundam 00
Gundam 08th MS Team
Great Teacher Onizuka
Ouran Highschool Host Club
Soul Eaters
Ghost in the Shell
Code Geass
Macross Frontier
SDF Macross
Strawberry Panic i Maria-sama ga miteru (Ach te shojou-ai w katolickich szkołach XD)
Utawarerumono
Naruto, chociaż w jego przypadku to bardziej mangę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować