Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

To co wyżej niestety dalej aktualne. Moje połączenie internetowe w tej chwili jest jak wena w piosence Kalibru 44, czyli raz jest, a raz go nie ma. Zobaczymy jak się to potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 18:20, Bumber napisał:

Mam to we krwi. Jeśli kiedyś złapiesz doła, to wiesz gdzie się udać. ;D


Cóż, jeśli twoje porady są darmowe to być może kiedyś z nich skorzystam ;] .

Dnia 11.05.2007 o 18:20, Bumber napisał:

Nie umniejszaj moich zasług! Ja ten finał wygrałem, a nie tylko do niego dożyłem, ha! ;P


Pofarciło Ci się ;P . Przyznaj się, że strzelałeś ;] . A zresztą spróbowałbyś wtedy źle wybrać to po edycji by było: "Bumber, jak mogłeś, zaprzepaściłeś szanse miasta na końcowy triumf, jesteś pierwszym ''trzecim'' w historii IM" ;P .

Kukowsky =>

O nie Kuki, tak łatwo się nie wywiniesz ;P <wyciąga transparent> !MY CHCEMY KUKA! :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 19:25, rick90 napisał:

Czyli, jeśli nie będzie żadnych problemów to edycja będzie dzisiaj?

Sytuacja robi się coraz stabilniejsza. Wiaterek trochę pokręcił, jednak powinno być dobrze. W prawdzie zbieram sygnał nie z tego nadajnika co powinienem, jednak internet jest i to się liczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie z tym netem... Po ostatnim rozłączeniu miałem problem przez ponad pół godziny z dostaniem się na jakąkolwiek stronę. W tej chwili nie mogę się dostać na irca, a cały internet ma prędkość muchy w smole. Jak ktoś chce może poprowadzić dzisiejszą edycję, a jeśli nie zagramy po prostu w innym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu problemów Kuka, biorę edycję na siebie. Ostateczny skład wygląda więc następująco:

MG: Bumber

1. Rick90
2. Furrbacca
3. LifaR
4. windows00
5. Sonic1575
6. gothicsheep
7. Varras
8. Donki
9. Phelela
10. Deih
11. Fiarot

Edycję rozpoczynamy planowo o 21, lecz nie wykluczona jest pewna obsuwka. Proszę wszystkich graczy o stawienie się na kanale #mafia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 20:39, Bumber napisał:

Z powodu problemów Kuka, biorę edycję na siebie. Ostateczny skład wygląda więc następująco:


MG: Bumber

1. Rick90
2. Furrbacca
3. LifaR
4. windows00
5. Sonic1575
6. gothicsheep
7. Varras
8. Donki
9. Phelela
10. Deih
11. Fiarot

12.mefiperes

Tak na szybkiego, wzięli mnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rozgrywki, mam maluteńkie zastrzeżenie do MG (Bumbera)
Informację o linczu podaje się (o ile się nie mylę) za dnia, a nie w nocy. Jeśli się mylę to przepraszam, ale moim zdaniem tak powinno być, aby mafia miała czas na wyeliminowanie "zagrożenia". Poza tym nic szczególnego ;)

Co do mojego udziału... cóż, zginąłem jako druga osoba zabita przez mafię. Pewnie dlatego, że mało pisałem i trochę przesadziłem, no ale stało się. Przy odrobinie szczęścia ktoś powie mi jaki błąd popełniłem, żeby na przyszłość się poprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugą edycję IM uważam za zakończoną. Skład wyglądał następująco:

MG: Bumber

1. Rick90
2. Furrbacca
3. LifaR skyler
4 windows00
5. Sonic1575
6. gothicsheep
7. Deih skyler
8. Fiarot
9. Mefiperes
10. Donki
11. Skyler
12. Adamzzz
13. Kukowsky

Mafia - Furrbacca, Fiarot
Katani - LifaR

Edycja zakoczyła się spektakularnym zwycięstwem mieszkańców. Gratulacje dla LifaRa za dwa celne trafienia, mafii za grę do końca i mieszkańcom za zwycięstwo. Dziękuję za możliwość poprowadzenia edycji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu zginełem w pierwszej rundzie. :\
Tym razem mieszkańcy mnie zlinczowali, a niedługo to będzie jakaś świecka tradycja żeby mnie linczować/mordować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 22:16, rick90 napisał:

Co do rozgrywki, mam maluteńkie zastrzeżenie do MG (Bumbera)
Informację o linczu podaje się (o ile się nie mylę) za dnia, a nie w nocy. Jeśli się mylę to
przepraszam, ale moim zdaniem tak powinno być, aby mafia miała czas na wyeliminowanie "zagrożenia".
Poza tym nic szczególnego ;) /.../

Noc jest po to, aby podać wyniki linczu i mordu. Gdy otrzymałem wszystkie głosy, ogłaszałem noc, aby móc podać wyniki w spokoju. Jak sobie wyobrażasz lincz w momencie, gdy wszyscy gadają jak najęci? To jest po prostu wygodniejsze. Ja mam łatwiej, mafia i katani także, gdyż po linczu mają czas do namysłu. Proste. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie pograłem :P...
Ładnie to tak niewinną owieczkę mordować, ładnie ;D?!

W wyniku pewnej dozy bulwersacji wewnętrznej nie śledziłem edycji na bieżąco. Ale wiem, że ponownie wygrali... mieszkańcy. Jak widać, mafia nie maskuje swoich działań dostatecznie, przez co kończy w taki, a nie inny sposób ;>...

No cóż, do następnej odsłony oczywiście się zapisuję. Po wyłonieniu nowego MG możecie śmiało nakreślić mój nick na listę graczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam to sam tak jak ostatnio robił to Furr ;) Ale bądź co bądź ty byłeś Mistrzem Gry i w sumie to od Ciebie to zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja dostalem sie do finalu :D. Ale musze przyznac ze juz zaczynalem wierzyc Furrowi :P.
Farta mialem ze mnie na poczatku nie zabito :P. Musze przyznac ze gralo sie calkiem przyjemnie choc na poczatku to byl chaos straszny. W nastepnej edycji jednak udzialu chyba brac nie bede :P. Za wolno pisze i czytam zeby moc cos wywnioskowac a tylko denerwuje innych :P(windowsa00 na przyklad :D). Mafia na ircu jest chyba nie dla mnie...moze sprobuje forumowej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Donki , Furrbacca i LifaR doszedłem do finału :P. No i jednak warto było uwierzyć LifaRowi chociaż pod koniec miałem wątpliwości i już chciałem zmienić głos ale niestety się nie dało. Chciałem zmienić na rzekomy remis bo wtedy już nie byłoby ani LifaRa ani Furrbacci i koniec kłopotu :P. Jak na pierwszy raz to nawet fajnie chociaż na początku panuje za duże zamieszanie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje mieszkancom, ze ostatecznie mi uwierzyli :) Nawet nie wiecie, ja sie cieszylem po ustrzeleniu drugiego mafioza :D I jeszcze przeprawa z obydwoma panami, zeby czasem, nie przekabacili mieszkancow na swoja strone ;] Balem sie roli kataniego, a nie bylo tak zle, choc takie poczatkowe windowsowe i deihowe teksty "nie wierze mu" podnosily cisnienie :> Dzieki wszystkim za gre :]

Logi z tej edycji:
http://lifcio.risp.pl/Mafia/Edycja_2/ISO.txt
http://lifcio.risp.pl/Mafia/Edycja_2/UTF.txt

oraz z poprzedniej:

http://lifcio.risp.pl/Mafia/Edycja_1/ISO.txt
http://lifcio.risp.pl/Mafia/Edycja_1/UTF.txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Bumber poradziłeś sobie. Ja na szczęście zdążyłem przynajmniej na to by sobie zagrać, jednak jak się potem okazało mogłem poprowadzić, bo jak zaczęła się edycja cudownym sposobem internet znormalniał. Złośliwość rzeczy martwych... Brawa dla LifaRa i dla mnie. (a co! :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 23:10, Kukowsky napisał:

No Bumber poradziłeś sobie.

No, jakoś... Na początku było tragicznie, bo nawet nie miałem czasu sprawdzić rozkładu głosów, lecz z czasem ubywało graczy i robiło się całkiem przyjemnie... :) Lepiej robić edycje do 10 osób maksymalnie, gdyż MG ma naprawdę ciężkie życie.
Przy okazji dziękuję za odstąpienie prowadzenia. :)

Dnia 11.05.2007 o 23:10, Kukowsky napisał:

Ja na szczęście zdążyłem przynajmniej na to by sobie zagrać, jednak
jak się potem okazało mogłem poprowadzić, bo jak zaczęła się edycja cudownym sposobem internet
znormalniał. Złośliwość rzeczy martwych...

Zawsze jednak istaniało ryzyko zerwania połączenia, a wtedy byłoby mi ciężko przejąć pałeczkę w trakcie edycji. A tak bez stresów mogłeś sobie grać. :)

Dnia 11.05.2007 o 23:10, Kukowsky napisał:

Brawa dla LifaRa i dla mnie. (a co! :P)

Hmm... Nie wiem za co się Tobie należą, ale niech Ci będzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 23:05, LifaR napisał:

Balem sie roli kataniego, a nie bylo tak zle, choc takie poczatkowe
windowsowe i deihowe teksty "nie wierze mu" podnosily cisnienie :> Dzieki wszystkim za gre
:]

Za dobrze byś miał, jakbyśmy od razu Ci uwierzyli :P
Fiarota podejrzewałem, więc na pewno bym na niego zagłosował. Szkoda tylko, że zostałem ubity zaraz po tym :P

A to, że denerwuje się na "miłczków" to całkiem normalne ;] Im mniej się ktoś udziela, tym bardziej ułatwia robotę mafii. Nie ma się jednak co tym przejmować, bo poza krótkim wyrażeniu swojego zdania, urazy nie chowam :)

Ogólnie - edycja może być, trochę słabiej mi poszło, ale nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe ile ja bym przeżył? Niestety musiałem iść - ważne sprawy ^^. I gratulacje dla Bumbera za świetne, podkreślam świetne prowadzenie tej edycji.

Kiedy następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować