Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Tak jak WW3, to była moja pierwsza edycja. Po dogłębnym przeczytaniu zasad i reguł na Wikipedii zacząłem grę modląc się, aby nie mieć żadnej odpowiedzialnej funkcji. Oczywiście: Wayzin poszedł, zostałem katanim. Kukowsy wytłumaczył co i jak, za co mu bardzo dziękuję. Sprawdzenie gothicsheep: trafione. Polishwerewolf: trafione.
Później trochę przycichłem, musiałem z góry na dól zbiegać, aby pomóc porozstawiać i przygotować salon i wracać, odpisując. Świetnie się bawiłem, przypomniały mi się czasy DnD, choć dobym katanim chyba nie byłem... cóż, debiut. Więcej, więcej Mafii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym losowaniu przypadła mi rola... Nikogo :) Jednakże nasza debiutantka się wybiła i role rozlosowywane były ponownie.

Takiego połączenia to nawet najstarsi górale nie widzieli. Wilk z Owcą w jednym żyli domu... :> Cóż. bardzo dobrze mi się z partnerem dogadywało. Niestety w kwestii garnka to już nie chciał się dogadać :/ Mniejsza jednak o to.

Gra była dobra. Jednak po raz kolejny nie jestem zadowolony z gry kataniego. Bo milczał przez cały czas. A w decydującym momencie rzucił jedno zdanie, co przesądziło sprawę -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, edycja średnio udana. Brakowało mi aktywności u kataniego. Mam nadzieję, że to się poprawi. Przyznam szczerzę, że ciężko mi się prowadziło z tym ograniczeniem czasowym i sprawdzaniem linczów. Po prostu się nie wyrabiałem, a jeszcze jak doszło odpisywanie na privie to katastrofa. Na całe szczęście jakiegoś poważnego błędu nie popełniłem, a szerszeń mi gdzieś po prostu odleciał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 23:37, Kukowsky napisał:

Cóż, edycja średnio udana. Brakowało mi aktywności u kataniego. Mam nadzieję, że to się poprawi.
Przyznam szczerzę, że ciężko mi się prowadziło z tym ograniczeniem czasowym i sprawdzaniem
linczów. Po prostu się nie wyrabiałem, a jeszcze jak doszło odpisywanie na privie to katastrofa.
Na całe szczęście jakiegoś poważnego błędu nie popełniłem, a szerszeń mi gdzieś po prostu odleciał.
:P

Można by się zastanowić nad możliwością stworzenia roli vice MG. Ta osoba mogłaby wyręczyć MG w niektórych kwestiach (mogłaby np na bieżąco zbierać wyniki linczu na kanale). Takim pomocnikiem mogłaby zostać pierwsza zamordowana osoba lub inna wskazana przez MG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 00:39, skyler napisał:

Można by się zastanowić nad możliwością stworzenia roli vice MG. Ta osoba mogłaby wyręczyć
MG w niektórych kwestiach (mogłaby np na bieżąco zbierać wyniki linczu na kanale). Takim pomocnikiem
mogłaby zostać pierwsza zamordowana osoba lub inna wskazana przez MG.

Nie Powiem całkiem dobry pomysł , przed edycją napewno zgłosiłaby się taka jedna osoba która by podczas rozgrywki spisywała wyniki linczów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł. Głównie taka osoba przydałaby mi się do sprawdzania czy taki sam głos w linczu został oddany na kanale, bo przegrzebywanie tych wszystkich linii nie było rzeczą przyjemną i głównie przez to się nie wyrabiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:43, Bumber napisał:

Pominąłeś szerszenia. On także popełnił samobójstwo, a było to III dnia. :)


Taa, nie ma to jak disconnecty. :/
Ale jak mnie Magwisienka z uporem linczowała, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 09:17, szerszeń45 napisał:

Ale jak mnie Magwisienka z uporem linczowała, hehe ;)

No co? Nawet mnie przeczucie czasem zawodzi :P Zresztą przez całą wczorajszą grę mnie zawodziło - jak sobie poszedłeś to chciałam linczować Bumbera :D Całe szczęście, że Wilczek się wydał i było po sprawie ;)
A gra bardzo fajna, co już zresztą chyba mówiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 09:21, Magwisienka napisał:

No co? Nawet mnie przeczucie czasem zawodzi :P


Tak jak `argumenty` wczoraj? ;P
Ale nic, pierwszy lincz na ślepo, to się nie przejąłem, ale żeby drugi? :P Żeby nie ten disconnect... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bumber też mnie początkowo na ślepo linczował ;) YOUlia także. Może to przez to, że chciałem zjeść swojego partnera? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może, ale pierwszy dzień taki jest. Ale Bumber głosował w pierwszym linczu na windowsa!
Kręcisz, jesteś podejrzany!

********************
LINCZ=> PolishWerewolf
********************

PS To taki żart. :P

@ Magwisienka
No cóż, zdarza się. Ale WW3PL przyszedł, nie było źle. :) Od następnej edycji nie może być tak, że ktoś się zapisuje, a potem nie przychodzi, albo przychodzi za późno... wiem, że różne rzeczy mogą się zdarzyć, ale mimo wszystko, kiedy siedzimy o danej porze a jest 8 na 12 graczy to trochę głupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Miało mi nic nie przeszkodzić w pojawieniu się wczoraj na kanale... A jednak. :/
W czwartek spaliła mi się płyta główna, dopiero wczoraj odebrałem kompa z serwisu - potem kilka problemów z instalką windy (nie pytajcie, sam nie wiem czemu)... Komp w miarę sprawny możliwość połączenia się z netem dostał dopiero około godziny 23. :/
Tak więc przepraszam wszystkich... Nie miałem możliwosci poinformowania Was wcześniej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a nie chciałem z początku grać :P. Ta edycja była najlepszą w jakiej brałem udział. Do tego trafiła mi się jeszcze rola mafiozy i to z kim... z Wilkiem :D! Duet, jak się okazało, bardzo zgrany - zginęliśmy dopiero w ostatnich 2 rundach. Świetnie się dogadywałem z partnerem, nasze udawane kłótnie też chyba nieco dały ;]. Nadrill, faktycznie, przez większość czasu milczał, ale dobra, to był jego pierwszy raz, także można mu to wybaczyć. Poza tym nosił jeszcze meble, czy coś :P.
Co do pomysłu skylera - jestem jak najbardziej za, by wprowadzić takie rozwiązanie.

Ok, a teraz robim listę na kolejną odsłonę ;D!

MG:

1. gothicsheep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG:

1. gothicsheep
2. mefiperes

Kuk wymyślił bardzo ciekawą i oryginalną fabułę. ;-)
WW3 wyczuł gothicsheepa, a gra pierwszy raz. ;-) Także oddałem na niego głos, bo kradł kurki. :P
Ogólnie udana wczorajsza edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 09:34, PolishWerewolf napisał:

Bumber też mnie początkowo na ślepo linczował ;) YOUlia także. Może to przez to, że chciałem
zjeść swojego partnera? :>

Nie na ślepo. Kierowałem się przeczuciem. :P Swoją drogą znów mnie nie zawiodło, w IM rzadko to się zdarza. ;) Po prostu byłeś nienaturalny. Ciężko jest mi to wytłumaczyć. Porównałem Twoje zachowanie z poprzednimi edycjami i tyle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie byłem w swoim środowisku i obiad czekał na mnie, co tam że to był mój partner, ale obiad :D

MG:

1. gothicsheep
2. mefiperes
3. Kukowsky
4. Wilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 15:42, PolishWerewolf napisał:

Bo nie byłem w swoim środowisku i obiad czekał na mnie, co tam że to był mój partner, ale obiad
:D

Pfff... I tak nie zdążyłeś go zjeść. Szybciej ubili go mieszkańcy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować