Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 22:37, Donki napisał:

W rozkładzie głosów jest błąd w nazwie użytkownika ;]. Ja nie glosowałem na "Hebana" :D.

I tak najlepszy jest ELEKTRON :DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja mi się podobała w 50%, z czego 50% na + to gra jako taka, a minusowe za MG.
MG to osoba, która powinna zapanować nad graczami. Ale żeby dostawać lincze do siebie i jeszcze pytać na ogólnym kto nie głosował... :/

Katani po raz pierwszy, szkoda, że nie trafiłem mafii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:37, Donki napisał:

W rozkładzie głosów jest błąd w nazwie użytkownika ;]. Ja nie glosowałem na "Hebana" :D.

Dobra już mi nieodpisuj , naucz się czytać post który dodałem , nie ja to pisałem :] Pozatym każdy jest człowiekiem i może się mylić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:36, Phelela napisał:

Eee wywaliło mnie z całego irc ? więc niebardzo wiem oco ci chodzi ?

Chodzi mi o to, że na szczęście uniknąłem stresu związanego z oczekiwaniem na MG, który (o ile dobrze pamiętam) miał w tym momencie ogłosić kto gini9e w mordzie i w linczu. A to z trzecią szansą napisałem dlatego, że nie potrafiłeś zapanowac nad graczami, a do tego się prawie spóźniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:39, Phelela napisał:

Dobra już mi nieodpisuj , naucz się czytać post który dodałem , nie ja to pisałem :] Pozatym
każdy jest człowiekiem i może się mylić ;]

Co z tego, że to nie ty to pisałeś? Informuję Cię tylko że jest błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra , ja nieumiałem zapanować nad graczami ok , to czemu gdy Adham napisał w nocy to go upomniałem i napisałem że to ostatni raz... Po 2 się niespóźniłem , prawie robi wielką różnice , z tego co wiem edycja rozpoczeła się na czas i nikt jakoś się nie niecierpliwił tak strasznie ;] , pozatym to czy ostatni raz Mg-mowałem niezależy od ciebie tylko od min. Kuka , skylera windowsa , Bumbera , i innych którzy mają opa na tym kanale więc ciii....
Adham - spytałem się raz bo coś mi się skomplikowało , gdybyś był MG byś wiedział że to nie jest takie proste jak pisze do ciebie 14 osób naraz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:46, Phelela napisał:

Dobra , ja nieumiałem zapanować nad graczami ok , to czemu gdy Adham napisał w nocy to go upomniałem
i napisałem że to ostatni raz...

Nic nie powiem...
>Po 2 się niespóźniłem , prawie robi wielką różnice , z tego

Dnia 23.08.2007 o 22:46, Phelela napisał:

co wiem edycja rozpoczeła się na czas i nikt jakoś się nie niecierpliwił tak strasznie ;] ,

Bo nie wiesz co się działo przed twoim przyjściem :P, ale nic to.

Dnia 23.08.2007 o 22:46, Phelela napisał:

pozatym to czy ostatni raz Mg-mowałem niezależy od ciebie tylko od min. Kuka , skylera windowsa
, Bumbera
, i innych którzy mają opa na tym kanale więc ciii....

A moim zdaniem w dużej mierze to jednak zależy od graczy, którzy nie/ chcieliby grać w edycji prowadzonej przez Ciebie więc ciii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycji nie czytałem, jednak wydaje mi się, że większych wpadek nie było... mniejsze były, ale biorąc pod uwagę ostatnią Twoją edycję to widać postęp. ;) Jedyne co mi się nie spodobało to brak ograniczenia czasowego na dzień... moim zdaniem to powinno być wprowadzone już na stałe, bo przynajmniej wiadomo co i kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja była dosyć zakręcona, to fakt. Z tym, że trzeba szczerze przyznać, iż występowałem w niej jednocześnie jako gracz i pomocnik MG, więc suma sumarum część odpowiedzialności za edycję spada również i na mnie. Parę słów ode mnie:

=> Taki podział obowiązków się nie sprawdza. MG powinien zajmować się edycją całkowicie lub też jego pomocnik musi być jedynie pomocnikiem, a nie aktywnym graczem jednocześnie. Ambitnie podszedłem do sprawy, chciałem oprócz pomagania przy okazji sobie pograć, niestety wyszło to dość kiepsko. Dlatego też odradzam innym tego typu działania w przyszłości.
Z mojej strony wyglądało to tak: najpierw sobie spokojnie gram, lecz w pewnym momencie muszę uciekać z głównego kanału, żeby przepisać głosy przysyłane mi na priv przez Phelelę na Worda, a następnie na odpowiednią stronkę. Trochę to trwało, w związku z czym odbijało się na mojej aktywności na kanale głównym. Natomiast gdy później bardziej wdawałem się w dyskusje odbijało się to na szybkości dostarczenia wyników głosowania - stąd takie duże obsuwy czasowe z podsumowaniem linczów.
Rozumiecie już chyba, dlaczego jest to strasznie męczące i nie powinno być już w taki sposób praktykowane w przyszłości.
=> Błędy w nickach wynikały z sumienności mojego Worda :P . Automatycznie przestawiał on nieznane mu wyrazy na istniejące w rzeczywistości, stąd takie kwiatki jak Heban zamiast Nebana, Adamito zamiast Adamido czy elektron zamiast elekrina. Niestety, wpisując szybko głosy czasami nie nadążałem z ich poprawianiem. Zdarzyła się przy okazji także inna wpadka, tzn. głos Adhama na samego siebie zamiast na skylera.
Za wszystkie tego typu pomyłki przepraszam - były niezamierzone.
=> Co do swojej gry to niestety nie mogłem zaangażować się zbyt bardzo w tropienie zdrajców, ominęło mnie sporo wypowiedzi innych graczy, ale na szczęście ostatniego dnia poprawnie ograniczyłem sobie grono podejrzanych. Gdy katani podał jeszcze osoby, które sprawdził praktycznie mój wybór na ostatni lincz mógł być już tylko jeden, w dodatku okazał się słuszny :) . Przynajmniej z tego mogę się cieszyć. Przy okazji dziękuję mafiozom za nie zabijanie mnie, dzięki czemu mogłem (jako tako, ale zawsze) dość długo uczestniczyć w grze po przerwie ;] .

Teraz dość istotne pytanie - gramy w IM również jutro, są chętni :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zły podział obowiązków... Moim zdaniem pomocnik MG powinien zająć się pilnowaniem czasu (moim zdaniem inna gra nie ma sensu) czy wszystkie głosy zostały oddane na kanale i później taki pomocnik przesyłał by tą listę MG i on już porównałby obie te listy... sam wiem, że jako MG ostatnio nie mogłem się wyrobić z sprawdzaniem głosów zarówno na priv, jak i na kanale... A edycja jutro może się odbyć, jednak nie wiem jak będzie z moimi chęciami do gry. Coś ze mnie uleciało dzisiaj i zobaczymy czy do jutra to mi wróci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, tylko wtedy Phelela mógłby mieć więcej problemów z ''miszczowaniem'' i obsuwy czasowe z wklejeniem wyników linczu mogłyby być jeszcze większe.

Dnia 23.08.2007 o 23:57, Kukowsky napisał:

A edycja jutro może się odbyć, jednak nie wiem jak będzie z moimi chęciami do gry.


Prześpij się spokojnie, odzyskaj chęci, a wieczorem radośnie zawitaj na ircu :] .

Jeśli uda się ruszyć z kolejną edycją jutro i nie będzie chętnych na pozycję MG to być może ja się tym zajmę, aby trochę zrehabilitować się za dzisiaj, póki co jednak zapisuję się na listę jako gracz :] .

Mg - ?

1. patrYX93
2. Fiarot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, jeden dzień mnie w domu nie było, a tu już po edycji. No co jest? Miałem taką ochotę, a tu klops. No nic, zapiszę się do następnej edycji.

Mg - ?

1. patrYX93
2. Fiarot
3. paweldomar1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 08:50, Kukowsky napisał:

Zobaczymy... może coś z tej edycji dzisiaj będzie. ;)

Ja się nie zapisuję, bo nigdy tego nie robię :P
Może Was nawiedzę jako MG... a może nie xP

PS
Gratki WT Guru Wielkich Rzep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mg - ?
Start edycji: Dzisiaj 21:00

1. patrYX93
2. Fiarot
3. paweldomar1
4. Kukowsky
5.mefiperes aka. myśliwy.

windows00-> ale zawsze posta można nabić. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować