Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

LOL!!!111 Jakieś dziwadła mi się pokazały :D

Mega Ultra Giga Rzepa -Wielka Edycja Wielkiego Ktulu (19.X ?)


MG: Marr

1. Magwisienka
2. Neban
3. skyler
4. wujek Kafar
5. Liqid
6(666) Adamido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:57, Bumber napisał:

Na dzisiaj nikt nie planuje gry? :)

Właściwie ja mógłbym poprowadzić dziś grę, nawet chętnie, obojętne mi czy Ktulu, czy mafię, niech się tylko ludzie zbiorą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:56, Liqid napisał:

Właściwie ja mógłbym poprowadzić dziś grę, nawet chętnie, obojętne mi czy Ktulu, czy mafię,
niech się tylko ludzie zbiorą :)

Dobrze, pierwszy krok postawiony - mamy MG. Teraz wystarczy zebrać skład i z koksem. ;)

Tylko zapomniałem, że dzisiaj debata, którą z chęcią bym sobie obejrzał. Będę więc na kanale po 21, o ile mi aplet pozwoli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malutka edycja mafii, bez kataniego, bo brało udział tylko 6 osób 5 mieszkańców 1 mafiozo. Rozkład linczy : http://phpfi.com/268507. Kto wygrał? MG, bo wszyscy się wybili, a mafii nie było , tzn byłem nią JA XP
Zresztą, jak tuż przed końcem napisał Fiarot "[20:43] <Fiarot> chyba, że Liqid nikomu nie dał mafii, żeby było śmieszniej :P ". I proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:46, Liqid napisał:

Malutka edycja mafii, bez kataniego, bo brało udział tylko 6 osób 5 mieszkańców 1 mafiozo.
Rozkład linczy : http://phpfi.com/268507. Kto wygrał? MG, bo wszyscy się wybili, a mafii nie
było , tzn byłem nią JA XP
Zresztą, jak tuż przed końcem napisał Fiarot "[20:43] <Fiarot> chyba, że Liqid nikomu
nie dał mafii, żeby było śmieszniej :P ". I proszę ;)

H4x0r, tyle Ci powiem o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zakończyła się właśnie kolejna edycja Ktulu. Wygrali mieszkańcy, gry komentować nie będę, ale skomentuję co innego.
Zupełny brak dyscypliny u graczy. Kiedy mówi się do której ten dzień trwa to dlaczego ja nie dostaję głosów, ewentualnie prośby o przedłużenie tegoż?!
Odejścia dwóch graczy podczas edycji komentować w ogóle nie będę :/
Trochę statsów:
Bumber (Kurtyzana)
Fiarot (Szaman)
Furr (Szeryf)
Kukowsky (ZR)
kulfonito (Złodziej)
Magwisienka (Pastor)
matiz (SK)
patrYX (Sędzia)
Wilku (Opój)
SSj2 (DR)
wiesniak (Zabójca)
windows (Szamanka)
Rozkład linczów: http://phpfi.com/268541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajna edycja. Dostałem rolę kurtyzany (najpierw od Liqida, a zaraz potem to samo napisał mi Marr...), a okazało się, że nie było aż tak źle. Dożyłem końca, udało mi sie przyczynić do wygranej mieszkańców i, co najważniejsze, czerpałem radość z gry.

Pozwolę sobie raz jeszcze pogratulować Furrowi zagrywki, naprawdę dobre posunięcie. :) Jednak nie ma to jak doświadczenie... ;)

Marr
> Zupełny brak dyscypliny u graczy. Kiedy mówi się do której ten dzień trwa to dlaczego ja nie dostaję głosów,
> ewentualnie prośby o przedłużenie tegoż?!
Przecież sam prosiłeś, żeby Cię na priva nie dręczyć. :P To i nikt Ci głowy przedłużeniami nie zawracał. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh... A ja muszę przeprosić za swoje wyjście w czasie drugiego dnia. Znajomi wpadli znacznie szybciej niż się spodziewałem. Mieli być koło 23, byli znacznie wcześniej.

Więc opój poszedł działać... :P

Za tydzień się odbiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 23:01, Bumber napisał:

Przecież sam prosiłeś, żeby Cię na priva nie dręczyć. :P To i nikt Ci głowy przedłużeniami
nie zawracał. ;P

Grrr.... wyraźnie napisałem, że proszę o nieprzeszkadzanie graczy zabitych i osoby niegrające. Przecież Wy możecie do mnie zawsze, czy to z pytaniami, czy z czym innym... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy doczekamy się kiedyś wygranej bandytów. Już nawet MG ma większe szanse wygrać. ;] Teraz wszystko przebiegało według naszej myśli, a i tak wystarczyło, że każdy się potem ujawnił i już po edycji... Moim błędem było linczowanie kulfonita, bo i tak ta zagrywka nam nic nie dała, a gdybyśmy mieli trzy głosy to wszystko by się mogło potoczyć inaczej, jednak kulfonito sam prosił się o linczowanie... nienawidzę milczków i nie obchodzi mnie po czyjej są stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 00:30, Marrbacca napisał:

Grrr.... wyraźnie napisałem, że proszę o nieprzeszkadzanie graczy zabitych i osoby niegrające.
Przecież Wy możecie do mnie zawsze, czy to z pytaniami, czy z czym innym... :P

Ee tam. :P Prosiłeś o nieprzeszkadzanie i gracze sumiennie wypełnili Twoje polecenie. :P

A tak bardziej na poważnie, to nie rozumiem dlaczego tak Cię to zirytowało. Zapewne widziałeś, że gra jest w swoim ostatecznym stadium, że ważą się jej losy. Powinieneś wtedy automatycznie przedłużyć czas dnia lub kompletnie z takiego sposobu zrezygnować - po prostu poczekać, aż wpłynął do Ciebie wszystkie głosy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o zapewnienie mi i Wam jakiegoś normalnego i płynnego przebiegu rozgrywki. Jeśli jednocześnie muszę wpisywać lincze, odpowiadać na privach i jeszcze obserwować, czy przypadkiem dyskusja się na głównym toczy wartko, czy już zamiera to po prostu nie dam rady... Dlatego wolę, kiedy bez problemu mogę zaufać Wam, że zamieścicie odpowiednio lincze na kanale (żebym nie musiał tego jak ostatnio kontrolować) i że wyrobicie się z określonym czasem dnia. Ale, że znalazło się kilka sytuacji w których ten dzień powinien być przedłużony uznałem, że to Wy powinniście tego chcieć nie ja i jeśli tylko poprosicie o przedłużenie to ja to bez problemu zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 10:17, Marrbacca napisał:

Chodzi tylko o zapewnienie mi i Wam jakiegoś normalnego i płynnego przebiegu rozgrywki. /.../

Jasne, rozumiem. Chodzi mi tylko o to, że nie powinieneś się aż tak irytować. ;) Skoro gracze nie oddają głosu, a zapomnieli poinformować MG o przedłużeniu czasu, to jest to znak, że takiego przedłużenia własnie potrzebują. :P Gracz też może zapomnieć o czymś takim w ferworze dyskusji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nachodzi czas nocy, a ja widzę, że mam jeden głos mimo, że jest jeszcze 9 grających... można się przy tym trochę zirytować (:P), skoro noc wcześniej prosiłem, o powiadamianie mnie, jeśli tego przedłużenia chcecie ;).
Ale dobra, irytować się przestaję już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam tylko, że dzisiaj gramy... Dobrze by było zacząć już o 20:00, bo wówczas może nawet zdążymy ze dwie edycje zagrać...

Tyle w kwestii przypomnienia... to tak jakby ktoś wątpliwości miał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 08:34, Kukowsky napisał:

Jestem ciekaw czy doczekamy się kiedyś wygranej bandytów/.../

Myślę, że chodzi przede wszystkim o to, że ludzie odchodzą w trakcie edycji- wtedy już po dwóch linczach zostaje tylko kilka osob przez co bandyci nie mogą ukryć się w tłumie z posążkiem i utrzymać go przez upragniony trzeci lincz i noc po nim. Przy 14-16 uczestników szanse bandytów na wygraną wzrastają o jakieś 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować