Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2007 o 17:56, patrYX93 napisał:

MG: Marr

1. Magwisienka
2. Neban
3. skyler
4. wujek Kafar
5. Liqid
6. Adamido
7. stsatan
8. Fiarot
9. Szerszeń
10. Sephirath
11. matiz123
12. Fimar
13. patrYX93

I 14. - Sam Fisher :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: Marr

1. Magwisienka
2. Neban
3. skyler
4. wujek Kafar
5. Liqid
6. Adamido
7. stsatan
8. Fiarot
9. Szerszeń
10. Sephirath
11. matiz123
12. Fimar
13. patrYX93
14. Sam Fisher
15. paweldomar1 (myślę, że zdążę, więc wole się wpisać, żebyście mnie potem nie wywalili z gry:>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 18:36, paweldomar1 napisał:

15. paweldomar1 (myślę, że zdążę, więc wole się wpisać, żebyście mnie potem nie wywalili z
gry:>)

Masz się pośpieszyć . liczymy na Ciebie ;D

+1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: Marr

1. Magwisienka
2. Neban
3. skyler
4. wujek Kafar
5. Liqid
6. Adamido
7. stsatan
8. Fiarot
9. Szerszeń
10. Sephirath
11. matiz123
12. Fimar
13. patrYX93
14. Sam Fisher
15. paweldomar
16. mefiperes

oneone. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie okazało że dla mnie miejsca nie starczy... :)

MG: Marr

1. Magwisienka
2. Neban
3. skyler
4. wujek Kafar
5. Liqid
6. Adamido
7. stsatan
8. Fiarot
9. Szerszeń
10. Sephirath
11. matiz123
12. Fimar
13. patrYX93
14. Sam Fisher
15. paweldomar
16. mefiperes
17. Wilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhh, równa alchemia. Aby coś otrzymać, musisz poświęcić coś o podobnej wartości. A poświęciłem w tym przypadku sporo ;| Ale cóż, oddałem się kończeniu mej pracy, teraz nie mogę już zagrać, trudno, miłej gry.
Za to może jutro poprowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i sobie nie pograłem... A wszystko przez mojego "wspaniałego" brata, który musiał zająć komputer, mimo mojego uprzedzenia, że o 20"30 chcę go zająć. Sorry za to, że nie zdążyłem i proszę o wybaczenie. Jestem strasznie wkurzony bo naprawdę chciałem zagrać... :/ Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze uda się zorganizować taką edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:47, matiz123 napisał:

No i sobie nie pograłem...

Ja też nieźle się nagrałem. :P

A wszystko (jak zawsze) przez aplet, który nie był tak łaskawy i nie pozwolił mi zalogowac się na irca. Ech... Wie ktoś jak skonfigurować klienta irc Opery pod gram.irca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to koniec Wielkiej Edycji. Udało się ją przeprowadzić, było 21, bałem się, że mi ról zabraknie :P. Po wielkich mękach edycję wygrali mieszkańcy, bardzo niewiele brakowało Ufolom do wygrania, bandyci się zbystrzyli ostatniej nocy i przejęli posążek :). Większych relacji bardziej emocjonalnych oczekujcie od graczy :P. Ja powiem tylko tyle: kulfonito - jak grasz to obserwuj trochę co się dzieje na kanale. Jako Szeryf jest to szczególnie wymagane. A nie aresztujesz bandytę, którego kiedyś aresztowałeś (i wiadomo, że to bandyta) i kiedy wiadomo, że ufoki mają posążek. Później kurtyzanę, kiedy już wyperswadowałem Ci możliwości kolejnego przeszukania tego samego bandyty i nieżywego już gracza...
Skład graczy:
Adamido (Złodziej)
AQ22 (Herszt)
elekrin (Szaman)
Fiarot (Zielona Macka)
Fimar (Zły rewolwerowiec)
Furrbacca (Detektor)
Kukowsky (Samotny kojot)
kulfonito (Szeryf)
Magwisienka (Sędzia)
mefiperes (Dobry rewolwerowiec)
Neban (Wielki Ufok)
patrYX (Opój)
paweldomar (Burmistrz)
PolishWerewolf (Zabójca)
Sam Fisher (Kurtyzana)
Saref (Szamanka)
Sephirath (Pastor)
skyler (Szantażysta)
szerszeń (Pożeracz Umysłów)
wiesniak_muu (Lowelas)
windows00 (Wódz)
Rozkład głosów w linczach: http://phpfi.com/270080

Edit: rozwinąłem nazwy funkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamido
elekrin
Fiarot - mafia
Kamiloos - mafia
kulfonito
mefiperes
Saref
skyler
wieśniak_muu - katani

Nie udało się zebrać składu do Ktulu, tak więc poprowadziłem szybką mafię, bo dawno nie było. :) Wygrała mafia, która się nawet nie spociła. Edycja odbyła się w klimatach żabek. :P

O Ktulu wypowiem się jutro, bo będzie to kolejny pretekst do nabicia posta.

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiarot - szerszeń - Neban...
Mieliśmy naprawdę duże szanse. Ale zachowanie Kuka niestety przekreśliło nasze starania. Rozumiem, pomagać innym frakcjom, kiedy nie ma szans na zwycięstwo, ale nie wtedy, kiedy mogliście jeszcze wygrać :/.
Naprawdę, to mnie trochę ubodło, że nie mogliśmy wygrać, ponieważ czerwonym się odechciało zwycięstwa (a mieliście szanse... :/).
Z drugiej strony ciekawa była sytuacja, w której skyler, Adamido i AQ podawali się za indian. Oczywiście reszta indian okazała się być sprzymierzona z Wilkiem, bandytą, i razem linczowali radośnie Fiarota, Ufola, oraz elekrina, SZAMANA. Biorąc pod uwagę, że na tym poziomie gry już wiedzieliśmy niemal wszystko o reszcie graczy, to zwyczajnie wysiadaliśmy. Znaczy się jak mamy cokolwiek analizować w momencie w którym indianie występują jako bandyci, bandyci mówią, że są indianami, pseudo-bandyci (znaczy indianie) linczują szamana (za którego podawał się najpierw skyler, później Adamido i później Kukowsky), po czym kwitują wszystko, że Fiarot musi być winny z windowsem. Po czym na windowsa (Herszta) głosują pseudo-indianie (czyli kuźwa bandyci!). Mieszkańcy byli gdzieś tam w tle, my, ufoki nie wiedzieliśmy w ogóle, co wam do łbów strzeliło. Ale muszę przyznać, od początków mojego grania nie miałem takiego zamętu, kto jest kim i dlaczego tak, a nie inaczej robi. I dalej nie wiem, co chcieliście osiągnąć poprzez takie działanie.

Poza tym muszę się przyznać do błędu - otóż źle zinterpretowałem wypowiedź Marra i myślałem, że wieśniak jest kurtyzaną i mnie sprawdził, a okazało się, że był lowelasem i mnie tylko "oczarował".
Straciliśmy przez to nasz jedyny mord i to na osobie, która w niczym nam nie zagrażała...

Może tak podsumuję wszystko do jednej rady...
Indianie, Bandyci, Ufole, kto tam jeszcze gra - nigdy, ale to przenigdy nie linczujcie w czasie dnia osoby, którą faktycznie uważacie za posiadającą posążek. Bo nie wypada oddawać mieszkańcom wygranej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 00:32, Furrbacca napisał:

Fiarot - szerszeń - Neban...
Mieliśmy naprawdę duże szanse. Ale zachowanie Kuka niestety przekreśliło nasze starania. Rozumiem,
pomagać innym frakcjom, kiedy nie ma szans na zwycięstwo, ale nie wtedy, kiedy mogliście jeszcze
wygrać :/.

Ale czy ja im pomagałem? Przez cały czas chcieliśmy wygrać i żeby to osiągnąć musieliśmy pozbyć się Was, gdyż Wam dni się kumulują i nawet gdy już straciliście posążek to chcieliśmy wybić Was definitywnie, bo jeszcze mogliście przeszukiwać, a szerszeń dodatkowo był Pożeraczem Umysłów, więc z przeszukaniem z pewnością nie miałby tak trudno. Windows ostatniego dnia próbował przekonać wszystkich do zlinczowania Wilka, jednak nie udało mu się to i został przeszukany posiadacz posążka... Gdyby AQ tego posążka nie posiadał to owej nocy Windows i Saref z pewnością polowaliby na posążek. Przed swoją przegraną w pojedynku chciałem jakoś odciągnąć uwagę od swoich partnerów na wypadek naszego przejęcia posążka...

A co do edycji to bardzo przyjemnie mi się grało. Z chęcią zagrałbym sobie jeszcze raz w takie duże Ktulu i jeśli dzisiaj zbierze się wystarczająco dużo osób to ustąpię Marrowi w mistrzowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2007 o 00:32, Furrbacca napisał:

Z drugiej strony ciekawa była sytuacja, w której skyler, Adamido i AQ podawali się za indian.

>/.../linczują szamana (za którego podawał się najpierw

Dnia 20.10.2007 o 00:32, Furrbacca napisał:

skyler,

Nie mam logów z edycji ale nie podawałem się za żadnego czerwonego - ani za żadnego innego. Jedynym kłamstwem było to, ze zaprzeczyłem opojowi że mnie upił tej nocy. Radzę przeczytać edycję jeszcze raz a potem wylewać żale :) Adamido podawał sie za Indianina wykorzystując słowa Kuka, że jego partnerem jest właśnie on i Saref.
Ogólnie edycja była bardzo ciekawa i Marr poradził sobie z taką iloscią osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 14:17, Liqid napisał:

Przypominam, że zgłaszałem się dziś na miszczowanie. Są chętni, czy wolicie odpocząć po tak
dużej edycji? ;)

Są chętni na jeszcze jedną wielką edycję... Podołasz takiemu wyzwaniu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 14:24, Kukowsky napisał:

Są chętni na jeszcze jedną wielką edycję... Podołasz takiemu wyzwaniu? ;)

Zależy ile osób się zbierze. Poza tym... w ufokowaniu nieprzeszkolonym. Musiałby mnie Marr poinstruować. Się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 00:32, Furrbacca napisał:

na windowsa (Herszta)

Umiejętność czytania się kłania. Windows Wodzem był, nie Hersztem :P
Edit: odnośnie dużej edycji dzisiaj to pewnie niestety mi się nie uda prowadzić (goście zjechali :)), ale jeśli tylko w przyszły piątek zbierze się odpowiednia liczba osób, to ja jestem jak najbardziej za zagraniem z ufolami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm hm hm... Przyszły piątek powiadasz? Może jeszcze będę stać na nogach to wpadnę... :>

A wczorajsza edycja mi nie przypadła do gustu... Milczkowie. Zmora wszystkich edycji. A jak się okazuje, to oni w ostatnich chwilach decydują o losie gry -_-

I moje mieszanie nie przeszło ;] A szkoda. I jeszcze wszyscy mi pojedynków odmawiali... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 17:35, PolishWerewolf napisał:

I moje mieszanie nie przeszło ;] A szkoda. I jeszcze wszyscy mi pojedynków odmawiali... :P

Ale znalazł się jeden co wyzwanie przyjął. ;)

Marr to weź daj jakieś wskazówki Liqidoqi by ten się nie speszył choć i tak raczej składu dzisiaj wielkiego nie zbierzemy.

I jeszcze mam jedno pytanie... Kogo szantażował szantażysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować