Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Ludzie, co jest z Wami?! Rozumiem, że mój występ w jutrzejszym dniu jest niepewny, ale nie wierzę w to, iż każdy z Was ma ten sam problem. Mimo, iż mój występ stoi pod znakiem zapytania to i tak bardzo martwię się o IM. Aczkolwiek, jeżeli faktycznie z różnych względów nie możecie być jutro to, chociaż stwórzcie listę na sobotę. Lepiej jest uczynić ten ruch jak najszybciej zamiast później martwić się wczesną nocą na kanale czy ktoś w ogóle będzie miał ochotę zagościć i wyrazić chęć uczestniczenia w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie możecie liczyć zarówno w piątek jak i w sobotę :) Zbyt długo jednak siedzieć jutro nie będę, więc edycja by nie mogła być długa wybitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 16:44, Magwisienka napisał:

A ja niestety dziś nie zagram. Znaczy zagram, ale nie w Ktulu :P
Miłej gry :)


Niech zgadnę...hm...pewnie zamiast w IM zagrasz w Wiedźmina :P:> Czyżbym się nie pomylił ?:)

Btw jakby, co to ja wpadnę dzisiaj na irc. Tak, więc zobaczymy może coś się jednak uda ugrać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się uda to wpadnę, ale od razu zaznaczam, ze o ile w mafie zagram, to w ktulu... nie wiem. Mafie mogę nawet poemgować. ;)
A o której się zbieramy jeśli już? 20? Czy 21? Nie chcę przyjść za późno, albo za wcześnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:11, Fimar napisał:

Niech zgadnę...hm...pewnie zamiast w IM zagrasz w Wiedźmina :P:>

Otóż to :]

Dnia 26.10.2007 o 17:11, Fimar napisał:

Czyżbym się nie pomylił?:)

Nie, nie mylisz się ;)
Wybaczcie, ale Wiedźmin ważniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:13, Adham napisał:

Jak się uda to wpadnę, ale od razu zaznaczam, ze o ile w mafie zagram, to w ktulu... nie wiem.
Mafie mogę nawet poemgować. ;)
A o której się zbieramy jeśli już? 20? Czy 21? Nie chcę przyjść za późno, albo za wcześnie.
;)


Szczerze to ja wolałbym byśmy zaczęli zbiórkę przed 21:00 ;). Ale o 20:00 też mi pasuję, lecz mam nadzieję, że być może zaszczycą Nas swoją obecnością aktualni gracze FM ;). Tak, więc 21:00 byłaby dla nich odpowiedniejsza i co za tym idzie mogłoby być Nas więcej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:10, Magwisienka napisał:

/.../ Wybaczcie, ale Wiedźmin ważniejszy :P

E tam. Nawet Wiedźmin jest liniowy w porównaniu do IM/IK. Drugiej takiej edycji jak dzisiejsza z pewnością już nie będzie, bo każda jest wyjątkowa. ;P

Także zastanów się jeszcze, póki czas. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie wezmę dzisiaj udział w edycji, bo czas mam. :) Tylko że coś mało osób na kanale jets, choć może za jakiś czas się zaczną schodzić wszyscy. :P I faktem jest, że takie IK (a nawet IM) jest o wiele lepsze od jakiegoś Wiedźmina. :P
I chciałbym już na wstępie powiedzieć, że jestem kurtyzaną. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety mimo wielu chęci dzisiejsza edycja nie odbyła się. Stało się to, czego obawiałem się najbardziej a mianowicie mowa o Wiedźminie, który opanował całe forum łącznie z irciem. Trudno mi w to uwierzyć, że naprawdę aż tak ciężko Wam odstąpić od tej gry i wpaść na IM, chociaż na jedną rozgrywkę. No nic Wasza sprawa i nie mam zamiaru potępiać Waszej decyzji bądź pisać inne negatywne opinie na ten temat, gdyż to nie leży w moim interesie ;). Jedynie chciałbym Was poprosić abyście mimo zafascynowania tym RPGiem zjawili się jutro na ircu, gdyż trochę dziwnie to wygląda, gdy na tym kanale nic sensownego się nie dzieje.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:56, matiz123 napisał:

Ja bardzo chętnie wezmę dzisiaj udział w edycji, bo czas mam. :) Tylko że coś mało osób na
kanale jets, choć może za jakiś czas się zaczną schodzić wszyscy. :P I faktem jest, że takie
IK (a nawet IM) jest o wiele lepsze od jakiegoś Wiedźmina. :P
I chciałbym już na wstępie powiedzieć, że jestem kurtyzaną. xD

W Wiedźminie? A ile bierzesz? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezwstydnicy, szubrawcy, niegodziwcy... Co to piątek bez żadnej partyjki Ktulu lub mafii? :) Liczę na to, że jutro się poprawicie... Ja też gram w w Wiedźmina, jednak byłem w stanie zagospodarować sobie czas na jedną lub dwie edycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że dzisiaj jednak zabraknie mnie na kanale o 20. Powód: karta graficzna odmówiła posłuszeństwa, jestem więc odcięty od komputera, a dostęp do internetu mam... mocno ograniczony. Mam nadzieję, że już po weekendzie mój komputer będzie już sprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc udało się znaleźć 8 osób na mafię, więc jakoś zagraliśmy. Udało się mieszkańcom wygrać, choć katani (Wilku) miał dużego farta. Samowi nie wyszło na dobre linczowanie kolegi z mafii (Adamido), dlatego w linczu zginął Adamido. Gdyby nie zdążył ze zmianą głosu w ostatnim momencie, padłby PolishWerewolf. Niby chciał się zabezpieczyć przed linczami, wyszło inaczej. Nawet fabuła była:P A tu rozkłady głosów:
http://phpfi.com/271932
Mam nadzieję, że grało się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam wczoraj dostał cholery :P
Jak zaczęliście linczować Magi, to pomyślałem, że wyszło mi, a potem siup - i mnie zaczęliście - wtedy zacząłem robić literówki i błędy aż, pamiętasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować