Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 11:55, skyler napisał:

Nie myślałeś żeby zostać sprawozdawcą sportowym?


Heh, najlepsze jest to, iż już ktoś kiedyś przemawiał do mnie w podobnym tonie, tyle że było to w zamierzchłych czasach liceum ;] .

Cóż, z kierunku moich studiów wynikałoby co innego, ale jeszcze zobaczymy jak to będzie, w końcu młody jestem, świat stoi przede mną otworem ;] (tak, tak, wmawiaj sobie... ;P).

* * *

Ponieważ dziś już piątek, a ludzi na kanale póki co nie za wiele, dlatego też przypominam - wchodźcie na kanał pograć w mafię, ewentualnie w Ktulu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy grać w ósemkę ale odeszło, dwie osoby tuż nad ranem i graliśmy w szóstkę, graliśmy dwa dni, mafia wygrała bo Fiarot dał się nabrać na słowa Pheleli Oo, a tutaj zamieszczam rozkład ról:

Adamzzz Mieszkaniec
demrenfaris Mafia
Fiarot Mieszkaniec
Laska-z-Polski Mieszkaniec
Madoc Mieszkaniec
Phelela Mafia
Sam_Fisher Mieszkaniec
mefiperes Katani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin IK na moją edycję (uwagi mile widziane)

Miastowi:

1. Szeryf - jeśli żyje można odmówić pojedynku. Każdej nocy aresztuje jedną osobę, jeśli ta osoba ma posążek - szeryf go przejmuje. Osoba zaaresztowana nie może używać tej nocy swoich zdolności, nie uczestniczy w wymianie posążka i nie może zostać zabita. (nie może działać na siebie)

2. Opój - dwa razy w ciągu gry może upić wybraną osobę. Do końca danej nocy osoba upita nie może używać swoich zdolności i nie uczestniczy w wymianie posążka.

3. Dobry rewolwerowiec - wygrywa każdy pojedynek, bez względu na wynik głosowania. W przypadku spotkania ze złym rewolwerowcem pojedynkuje się na takich samych zasadach.

4. Kurtyzana - podczas pierwszej nocy poznaje dokładną rolę wybranej osoby. Wybrana osoba dowiaduje się, kim jest kurtyzana.

5. Pastor - każdej nocy poznaje przynależność frakcyjną wybranej osoby.

6. Lowelas - wybiera jedną osobę, która przez całą grę nie może go oskarżać, ani tym bardziej na niego głosować. (osoba zauroczona/zaszantażowana nie wie o tym czy jego oprawca jest lowelasem czy szantażystą, może się tylko domyślać. Dodatkowo nie może ona powiedzieć o szantażowaniu/zauroczeniu kompanom z frakcji)

7. Sędzia - raz na grę zmienia wynik pojedynku. Po zmianie wyniku jego rola jest ujawniana ogółowi graczy. (może działać na siebie) Jeśli chce wykorzystać swoją umiejętność musi napisać o tym do MG w odpowiednim czasie. (czyli po głosowaniu, a przed ogłoszeniem wyników pojedynku)

8. Agent ubezpieczeniowy - w dowolnym momencie gry może ujawnić swoją rolę udowadniając tożsamość. (po prostu jeśli ze chce się ujawnić daje znać o tym MG, a ten pisze wówczas na forum o tej nowinie)

9. Burmistrz - raz na grę może uniewinnić osobę linczowaną. Po uniewinnieniu jego rola jest ujawniana ogółowi graczy. (może działać na siebie) Jeśli chce wykorzystać swoją umiejętność musi napisać o tym do MG w odpowiednim czasie. (czyli po głosowaniu, a przed ogłoszeniem wyników linczu)

10. Poborca podatkowy - raz w trakcie gry na podstawie zeznać majątkowych może dowiedzieć się kto aktualnie trzyma posążek. Działa w nocy, tak więc swoimi rewelacjami będzie mógł podzielić się dopiero dnia następnego, a do tego czasu posążek będzie mógł zmienić właściciela.

11. Kat - raz w trakcie gry może pozbawić życia wybraną osobę.

12. Ochroniarz - chroni przed śmiercią w nocy wybraną osobę. Nie może dwa razy pod rząd ochraniać tej samej osoby. Nie może ochraniać siebie. (jeśli pojawia się w edycji to szeryf traci moc chronienia)

13. Hazardzista - jeśli chce to w nocy może zdecydować się na grę w karty, jeśli zagra z niemiastowym to go zabija, a jeśli z miastowym to ginie. Ilość gier zależy od gestii Manitou. Jeśli przejmie posążek i zginie to posążek otrzymuje mieszkaniec z którym przegrał.


Bandyci:

1. Złodziej - po utracie posążka może każdej nocy przeszukać jedną dodatkową osobę.

2. Zabójca - raz na grę pozbawia życia wybraną osobę.

3. Zły rewolwerowiec - to samo co „dobry"

4. Szantażysta - patrz Lowelas

5. Szpieg- raz w trakcie gry może śledzić wybraną osobę. Szpieg poznaje przynależność frakcyjną śledzonej osoby, a jeśli osoba ta posiada posążek- Szpieg przejmuje go.

6. Szuler - jeśli chce może zagrać w karty. Osoba ograna nie budzi się w nocy, a jeśli posiadała ona posążek to Szuler przejmuje go.

7. Herszt - najwyższy rangą Bandyta.

Indianie:

1. Szaman - raz na grę poznaje przynależność frakcyjną wybranej osoby.

2. Szamanka - raz na grę otruwa jedną osobę. Osoba ta umiera dopiero ran następnego dnia. Jeśli otruta osoba miała posążek - przejmują go miastowi.

3. Samotny Kojot - jeśli podczas nocy jest jedynym zdolnym do działania Indianinem może zabić dodatkową osobę.

4. Stojący Wąż - dwa razy w ciągu gry może „zaatakować" wybraną osobę. Osoba ta traci swoje umiejętności na cały równy dzień. np. rewolwerowiec walczy jak zwykła osoba, pastor nie spowiada, szeryf nie aresztuje itd. (czyli od czasu zaatakowania do końca działań Indian następnego dnia)

5. Płonący rewolwer- to samo co dobry i zły rewolwerowiec.

6. Wódz - najwyższy rangą Indianin.

Ufoki:

1. Pożeracz Umysłów - co noc poznaje przynależność frakcyjną wybranej osoby.

2. Detektor - co noc wskazuje wybraną osobę. Jeśli ta osoba posiada posążek, Detektor dowiaduje się tego. W przeciwnym wypadku dowiaduje się, w którą stronę na liście od danej osoby znajduje się posążek.

3. Zielona Macka - raz na grę pozbawia życia wybraną osobę

4. Purpurowa przyssawka - raz w trakcie gry może przeszukać dodatkowo jedną osobę. (poprzez ssanie :P)

5. Wielki Ufok - najwyższy rangą Ufol.


Rozpiska:

Noc zerowa:

Złodziej trzyma posążek jako pierwszy.

Miasto:

1. Kurtyzana podaje kogo chce poznać.

2. Lowelas podaje kogo chce "zauroczyć".

3. Szeryf aresztuje.

4. Pastor sprawdza.

Bandyci:

1. Jeśli stracą posążek przeszukują

2. Jeśli stracą posązek działa złodziej

3. Bandyci ustalają kto trzyma posążek

4. Szantażysta podaje kogo szantażuje.

Oczywiście jeśli szeryf ma farta gra może zakończyć się po zerowej nocy- takie smaczek.

Pierwsza noc (i kolejne):

miasto:

1. Szeryf aresztuje wybraną osobę.

2. Pastor sprawdza wybraną osobę.

3. Opój jeśli chce - upija wybraną osobę.

4. Poborca podatkowy jeśli chce - dowiaduje się gdzie jest posążek.

5. Kat jeśli chce - zabija wybraną osobę.

6. Ochroniarz chroni wybraną osobę.

7. Hazardzista jeśli chce, decyduje się na grę.

Bandyci:

8. Jeśli utracili posązek - przeszukują.

9. Bandyci wybierają, kto trzyma posążek.

10. Zabójca jeśli chce - zabija wybraną osobę.

11. Złodziej (po utracie posążka) przeszukuje wybraną osobę.

12. Szpieg jeśli chce - śledzi wybraną osobę.

13. Szuler - jeśli chce to gra.

Indianie:

14. Indianie zabijają jedną osobę.

15. Indianie (o ile uzyskają posążek) wybierają, kto trzyma posążek i jednocześnie zabijają drugą osobę.

16 Szaman jeśli chce - sprawdza wybraną osobę.

17. Szamanka jeśli chce - otruwa wybraną osobę.

18. Stojący Wąż jeśli chce - atakuje wybraną osobę.

Ufole:

19. Ufoki (o ile uzyskają posążek) wybierają, kto trzyma posążek.

20. Pożeracz umysłów sprawdza wybraną osobę.

21. Detektor sprawdza wybraną osobę.

22. Zielona Macka jeśli chce - zabija wybraną osobę.

23. Purpurowa przyssawka jeśli chce - ssie jedną osobę. (czyt. przeszukuje ją)

24. Ufoki przeszukują wybraną osobę. (jeśli nie mają posążka)

25. Ufoki nadają sygnał na swoją planetę. (jeśli posiadają posążek)


Mieszkańcy wygrywają przy posiadaniu posążka podczas dnia.

Bandyci wygrywają jeśli utrzymają posążek przez trzecią noc. Wtedy odpływają. (jeśli graczy jest więcej to Manitou może zdecydować się opóźnić ostatnią noc bandytów)

Indianie wygrywają po wybiciu wszystkich graczy nie-indian. Po przejęciu posążka zabijają dodatkową osobę.

Ufoki wygrywają pod warunkiem posiadania posążka przez przynajmniej trzy noce (mogą wystąpić między nimi przerwy w posiadaniu).


Regulamin napisany przez Kukowskyego który to bez pozwolenia i wiedzy dostosowałem i skopiowałem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamido ===> OPOJ
Belmundo ===>ZLODZIEJ
demren ===> ZABOJCA
Fiarot ===> DR
Kamiloos ===> SZERYF
Kukowsky ===>SZAMANKA
kulfonito ===> PASTOR
mefiperes ===> ZLY REWOLWEROWIEC
netromanta ===> KURTYZANA
Phelela ===> SZANTAZYSTA
SamF ===> SZAMAN
scorp ===>SAMOTNY KOJOT


Edycję wygrali indianie- MG zassał bo dał nieproporcjonalny rozkład i niezrównoważone role

edit:

rozkład głosów: http://phpfi.com/283461

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[23:23] <Fiarot> demrenfaris: wiem :P ja akurat głosowałem na przegrańą mefiego :P
[23:23] <Sam_Fisher5> sprawdzałem go :)
[23:24] <Belmundo[KOMPAN]> nikt mi nie wytłumaczył o co chodzi, ja się nie popisałem, graliście beze mnie, spadajcie wszyscy
[23:24] <demrenfaris> Fiarot: LOL?!
[23:24] <Sam_Fisher5> Fiarot - myśmy wiedzieli, że mefi to bandyta jest
[23:24] <demrenfaris> BELMUNDO
[23:24] <demrenfaris> DLACZEGO GLOSOWALES NA PRZEGRANA MOJA!?
[23:24] <demrenfaris> LOL!
[23:24] <Sam_Fisher5> xD
[23:24] <Sam_Fisher5> xD
[23:24] <Sam_Fisher5> xD
[23:24] <Sam_Fisher5> xD
[23:24] <demrenfaris> LOL!
[23:24] <Belmundo[KOMPAN]> demrenfaris a tak sobie
[23:24] <Sam_Fisher5> Nie mogę
[23:24] <demrenfaris> co za koles
[23:24] <demrenfaris> ........
[23:24] <demrenfaris> jezu....
[23:24] <Sam_Fisher5> LOL
[23:24] <demrenfaris> rzal
[23:24] <Belmundo[KOMPAN]> i tak wygrałeś


Fajny dialog, co nie? ^^

Dodam tylko, że demrenfaris i Belmundo BYLI razem w bandyctwie i demrenfaris zginął w tym pojedynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie udało mafię zagrać w 8 osób. Zwyciężyła mafia, a dokładniej scorp2005

Reszta ról, lincze -> http://phpfi.com/283477

Powiem jedno: Obi-wan Kenobii na ssacza miesiąca:) Będąc katanim patrzył, jak sie podszywa mafia (scorp) pod niego i siedział cicho... A jak w końcu się odezwał, że to on mafia, to na tym skończył. Nie rozumiem go...
Gra bez błędów MG (oprócz 2 przypadkowych wyjść z kanału...;P). Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanko ostatnich edycji:

Piątkowa IM Belmunda:

Było 8 osób, jednak 2 wycofały się w trakcie gry. Zostało 6, w tym 2 zdrajców. Mimo pewnych przeszkód udało się doprowadzić do remisu między Laską o demrenfarisem, gdzie ten drugi był zdrajcą. Jego kompan zabił mefiperesa, który jak się okazało był katanim. Zostało trzech graczy: ja, Sam Fisher i Phelela. Niestety, przyjąłem błędne założenia i zlinczowałem Sama, czym przyczyniłem się do zwycięstwa mafii.
Mocne ssanko: Fiarot - za pomoc Pheleli w wygraniu edycji ;P (heh, niefajnie jest być trzecim :P).
Lekkie ssanko: Belmundo - za wyjawienie pełnej roli zamordowanego mefiego.

Sobotnia edycja IM skylera:

Zebrało się aż 12 osób. Pierwszy i drugi lincz nie przyniósł dobrych wiadomości dla miasta - ginęli sami niewinni. Jednak podczas kolejnej nocy z gry został wyrzucony kulfonito za notoryczne gadanie w nocy na kanale. Był mafiozą. Kolejnego dnia zostało 6 osób, w tym drugi zdrajca. Niektórzy mieszkańcy chcieli doprowadzić do remisu, jednak ciężko było dojść do jakiegoś konsensusu. Na szczęście większość głosów zebrał deih - poszukiwany przez mieszkańców mafiozo, dzięki czemu miasto odniosło zwycięstwo.
Mocne ssanko: kulfonito - za gadanie w nocy i dyskwalifikację.
Lekkie ssanko: netromanta - za to, iż ostatniego dnia wciąż myślał, że żyje komplet mafiozów.

Sobotnia edycja IK skylera:
Rozgrywka ponownie z 12 osobami. Pierwszego dnia padł w linczu Phelela, gdyż wyraźnie widać było, iż jest on szantażystą, niestety bez posążka. Później padł szeryf - za cichy był i kulfonito też za późno dał do zrozumienia, iż zna jego tożsamość. Ostatniego dnia najpierw wyzwałem na pojedynek Kukowskiego - w głosowaniu był remis, lecz jako DR wygrałem, choć chwilę później zostałem otruty. Niestety, Kukowsky był Indianinem. Wówczas w grze pozostało 4 graczy: 1 mieszkaniec-kulfonito, 1 bandyta - Belmundo oraz 2 Indian - Sam i scorp. Większość głosów zebrał kulfonito i nawet dyskwalifikacja scorpa za gadanie w nocy nie przeszkodziła Indianom w osobie Sama w zabiciu ostatniego bandyty i odebraniu mu posążka, co zakończyło się ich zwycięstwem.
Mocne ssanko: aż tak mocno chyba nikt w tej edycji nie ssał imo :] .
Lekkie ssanko: skyler - za nieprzemyślany do końca rozkład ról frakcyjnych, oraz cała frakcja bandytów za pomysł z pojedynkiem z udziałem demrenfarisa i mefiperesa - jedynie takim działaniem się osłabili ;P

Sobotnia edycja IM paweldomara:
Wzięło w niej udział 8 osób. W pierwszym linczu poleciał niewinny demrenfaris, zaś w nocy kulfonito popełnił wielki błąd przesyłając mord do skylera zamiast do MG. Został wykluczony z edycji, która trwała dalej, a przy okazji mafia straciła swój ruch. Kolejnego dnia był remis, więc nikt nie zginął. W nocy zostałem zabity ja, zaś później za dnia scorp podał się za kataniego pisząc, iż sprawdził skylera i jest on niewinny. Mimo to skyler jakimś cudem zebrał dwa głosy, lecz w ostatecznym rozrachunku znowu dało to remis. W nocy zamordowany został właśnie skyler, natomiast następnego dnia do głosu doszedł Obi pisząc, iż to on jest prawdziwym katanim, zaś scorp to zdrajca. Nikt nie chciał mu wierzyć, co zaowocowało uzyskaniem przez niego dwóch głosów, które zakończyły się linczem na nim - pozostałe dwie osoby głosu nie oddały. Obi jednak okazał się prawdziwym katanim, w mordzie padł Belmundo i tym samym mafia w osobie scorpa.
Mocne ssanko: Obi-wan_Kenobii - za bycie katanim i ukrywanie tego nawet wówczas, gdy mafioza podszył się pod jego rolę, oraz kulfonito za przesłanie mordu do mieszkańca zamiast do MG.
Lekkie ssanko: Belmundo i mefiperes - za głosowanie na 100% niewinnego skylera w przedostatnim linczu, mefi również za autolincz ostatniego dnia edycji.

P.S. Nawet tym razem stosunkowo krótko mi wyszło - oczywiście mam na myśli opisy poszczególnych edycji ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale wczoraj sobie pograłem ,p A do tego ze napisałem że wszyscy ssą oprucz mnie xD dostałem +b na całego irc. Ja tu widze chyba nowego pretendenta do ssacza Grudnia - kulfonito :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 02:18, Fiarot napisał:

Lekkie ssanko: Belmundo i mefiperes - za głosowanie na 100% niewinnego skylera w przedostatnim
linczu, mefi również za autolincz ostatniego dnia edycji.

P.S. Nawet tym razem stosunkowo krótko mi wyszło - oczywiście mam na myśli opisy poszczególnych
edycji ;] .


Mi tak naprawdę w końcówce monitor nie działał(przez kilkanaście/kilkadziesiąt minut), i jak go włączyłem, nie wiedziałem, o co chodzi. :-D To dlatego taki głupi i nieprzemyślany strzał. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2007 o 02:18, Fiarot napisał:

Lekkie ssanko: skyler - za nieprzemyślany do końca rozkład ról frakcyjnych,

Przyznaję że robiłem wszystko na szybko i wyszło źle - jeśli będzie następny raz to powinno być lepiej :)
>oraz cała frakcja

Dnia 16.12.2007 o 02:18, Fiarot napisał:

bandytów za pomysł z pojedynkiem z udziałem demrenfarisa i mefiperesa - jedynie takim działaniem
się osłabili ;P

Przy tak małej liczbie graczy to był rzeczywiście bezsens. Bandytom w sumie powinno zależeć aby jak najwięcej graczy żyło.

Dnia 16.12.2007 o 02:18, Fiarot napisał:

P.S. Nawet tym razem stosunkowo krótko mi wyszło - oczywiście mam na myśli opisy poszczególnych
edycji ;] .

Myślę że to przez to iż wszystkie wczorajsze edycje odbyły się bez nadzwyczajnych emocji (no może oprócz zakończenia ostatniej gdzie posunąłem się nawet do czasowego zbanowania;P).

Phelela:
>Ja tu widze chyba nowego pretendenta do ssacza Grudnia - kulfonito :P
Uwierz mi, że jeśli już to Obi - tzreba było wczoraj to widzieć xD
A ssaczem grudnia i tak zostanie pewnie demren i długo długo nikt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2007 o 12:14, skyler napisał:

A ssaczem grudnia i tak zostanie pewnie demren i długo długo nikt :P

No, szczególnie po wczorajszym "finale dnia" (nadal uważam, iż przesadzałeś - obstaję przy tym, że nie kłamałem ani na IRC, ani na FM - z tym, że możliwym była pomyłka podczas rozmowy z Phelelą), kiedy zostałem wykopany - słusznie zresztą - za to, że nie wytrzymałem dyskusji z Tobą - IMO nie dało się Ciebie natenczas przekonać i basta ;)

Phelela
>Ja tu widze chyba nowego pretendenta do ssacza Grudnia - kulfonito :P
Ja ssaczem będę - ale wg większości - tylko grudnia, nie jak rzecze mości Skyler - roku - ssałem tylko przez 1,5 miesiąca :P

Fiarot
cała frakcja bandytów za pomysł z pojedynkiem z udziałem demrenfarisa i mefiperesa - jedynie takim działaniem się osłabili ;)
Jakbym to mefi miał paść na glebę - okazałby się Rewolwerowcem - i to dobrym. Ale Bel zagłosował, jak to ładnie podsumował któryś z userów - dość osobliwie, więc... to on ssał :P Po za tym - nie wiem po co on linczował kulfona, który - jak mu zresztą wpajałem - MUSIAŁ być miastowym... Padłby Sam, a wyleciał scorpeusz - wygralibyśmy -_-''. Aha - fajnie zagrał Kuk - napisał, że jest sędzią - a sędziego nie było xD

Co do edycji Bela z przedwczoraj:
Ssałeś jak mało kto :P Wykiwał Cię duet - ssacz grudnia i ssacz roku

Mocne ssanko: kulfonito - za gadanie w nocy i dyskwalifikację.
Lekkie ssanko: netromanta - za to, iż ostatniego dnia wciąż myślał, że żyje komplet mafiozów.
Netromanta to pobił w tej edycji rekordy głupoty :P Ze 3 razy pisał zupełnie od rzeczy :D

Edycja domara - namieszałem jak mało kto z tym katanim - ale chciałem pomóc - jakbyście pomyśleli i popatrzyli na reakcję "zawodników" to byście spostrzegli - zareagował i nie zawierzył mi Bel - który nigdy nie wierzy w me słowa oraz scorp - jednak nie pisał on jak katani ;) Ale grę przegrał Obi i dostał bana za głupotę xD

PS Szlachta polska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 12:58, demrenfaris napisał:

Ja ssaczem będę - ale wg większości - tylko grudnia, nie jak rzecze mości Skyler - roku - ssałem
tylko przez 1,5 miesiąca :P


Od początku października do teraz będzie 2,5 miesiąca, także nie umniejszaj swoich zasług ;P .

Dnia 16.12.2007 o 12:58, demrenfaris napisał:

Jakbym to mefi miał paść na glebę - okazałby się Rewolwerowcem - i to dobrym.


No bez żartów, ja byłem tym dobrym, gdyby on wygrał z Tobą za pomocą swojej zdolności zaraz bym naprowadził wszystkich na linczowanie mefiperesa, nawet za cenę ujawnienia się ;P .

Dnia 16.12.2007 o 12:58, demrenfaris napisał:

Ale Bel zagłosował, jak to ładnie podsumował któryś z userów - dość osobliwie, więc... to on ssał :P


Co się tak tego Belmunda uczepiłeś ;P ? Prawda jest taka, że nawet bez niego pięciu innych graczy zagłosowało za twoją przegraną, więc jego głos już praktycznie o niczym nie przesądzał. Widocznie inni uznali, że skoro Ty zaproponowałeś pojedynek, to sam musisz być jednym z rewolwerowców :] .

Dnia 16.12.2007 o 12:58, demrenfaris napisał:

Po za tym - nie wiem po co on linczował kulfona, który - jak mu zresztą wpajałem - MUSIAŁ być miastowym...


To było oczywiste - kulfonito tak wyraźnie dał do zrozumienia poprzedniego dnia, iż jest pastorem, że naprawdę ciężko byłoby się w tym nie połapać ;P . Zresztą pewnie dlatego padł później w linczu po otrzymaniu dość szybko głosów od obu jeszcze wówczas żyjących Indian.

Dnia 16.12.2007 o 12:58, demrenfaris napisał:

Padłby Sam, a wyleciał scorpeusz - wygralibyśmy -_-''.


Przecież w chwili oddawania głosu nikt nie wiedział jeszcze, że scorp wyleci za późniejsze gadanie w nocy... ;P

Dnia 16.12.2007 o 12:58, demrenfaris napisał:

Aha - fajnie zagrał Kuk - napisał, że jest sędzią - a sędziego nie było xD


Nom, ładnie przyssał, ale fajnie wyszło, że zrewanżowałem mu się pięknym za nadobne (przegraną w pojedynku w zamian za truciznę), chociaż fakt faktem, iż zupełnie nieświadomie ;P .

Dnia 16.12.2007 o 12:58, demrenfaris napisał:

Co do edycji Bela z przedwczoraj:
Ssałeś jak mało kto :P Wykiwał Cię duet - ssacz grudnia i ssacz roku


Heh, nawet ja nie dałem rady dwóm ssaczom jednocześnie ;D .

Dnia 16.12.2007 o 12:58, demrenfaris napisał:

Edycja domara - namieszałem jak mało kto z tym katanim


Heh, znowu próbowałeś possać... ;]

Dnia 16.12.2007 o 12:58, demrenfaris napisał:

oraz scorp - jednak nie pisał on jak katani ;)


To żeś mnie tym teraz rozbawił - a jak w takim razie pisze katani? ;P

Dnia 16.12.2007 o 12:58, demrenfaris napisał:

Ale grę przegrał Obi i dostał bana za głupotę xD


Heh, gdyby nie Ty to teraz Obi walczyłby z kulfonito oraz Phelelą o miano ssacza grudnia, ale niestety jesteś w tym miesiącu poza zasięgiem innych mimo wszystko ;D .

skyler

Dnia 16.12.2007 o 12:58, demrenfaris napisał:

Przyznaję że robiłem wszystko na szybko i wyszło źle - jeśli będzie następny raz to powinno być lepiej :)


Domyślam się, dlatego też zostałeś wymieniony jedynie przy kategorii z lekkim ssankiem ;] .

Dnia 16.12.2007 o 12:58, demrenfaris napisał:

Myślę że to przez to iż wszystkie wczorajsze edycje odbyły się bez nadzwyczajnych emocji


Niby tak, ale pewnie gdybym się uparł i chciał być bardziej szczegółowy to te teksty byłyby nawet i trzy razy dłuższe. Jednak wówczas zapewne spędziłbym nad nimi całą noc, a tego nie chciałem ;P .

mefiperes

Dnia 16.12.2007 o 12:58, demrenfaris napisał:

To dlatego taki głupi i nieprzemyślany strzał. ;-)


Heh, akurat w ostatniej wczorajszej edycji o ile dobrze pamiętam to sam namawiałeś Belmunda do głosowania na skylera :] .

Phelela

Dnia 16.12.2007 o 12:58, demrenfaris napisał:

A do tego ze napisałem że wszyscy ssą oprucz mnie xD dostałem +b na całego irc.


Buhaha, ''żondzish'' XD !

I niech nikt mi się nie dziwi, że Phelela jest moim głównym kandydatem do miana ssacza roku 2007 - cały czas ciężko i konsekwentnie pracuje on na ten zaszczytny tytuł ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich spragnionych ircowego mordowania komunikat:
Ewentualna edycja odbędzie się po zakończeniu obecnej edycji forumowego Ktulu.Termin wypadnie w okresie świątecznym, tak więc nie powinno być problemów z frekwencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, edycja Forumowego Ktulu parę godzin temu dobiegła końca, okres świąteczny trwa, także stawiam zasadnicze pytanie: kiedy spotykamy się na ircu w celu rozegrania jakiejś gry (IK lub IM, jak kto woli)? :)

Od siebie mogę powiedzieć, że mogę zagrać nawet i dzisiaj w godzinach wieczornych - wszystko zależy od liczby chętnych osób. Jeśli zbierze się ich odpowiednio dużo to nie będzie potrzeby czekania aż do piątku ;] . Dlatego też zapraszam i czekam na waszą odpowiedź w tej sprawie :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować