Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2007 o 16:42, YOUlia napisał:

13. YOUlia - jeszcze nie wiem czy będę ale postaram się :)

Jeśli już się zapisałaś to jeśli chcesz zachować twarz to musisz przyjść, bo jak to by wyglądało? Nowa twarz się zapisuje, a potem nie przychodzi... to psuje wizerunek na ładne parę lat. :P

P.S. Bardzo się cieszę, że mamy skład, jednak zadam takie lamerskie pytanie... Gdzie jest MG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi dzisiaj wypadło, może jeszcze zdążę, ale głowy nie dam.
MG
1. szerszeń45
2. skyler
3. Magwisienka
4. Wilk
5. mefiperes
6. LifaR
7. Kukowsky
8. patrYX93
9. Kafar
10. Liqid
11. Bumber
12. YOUlia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 16:55, Kukowsky napisał:

Jeśli już się zapisałaś to jeśli chcesz zachować twarz to musisz przyjść, bo jak to by wyglądało?

Jak standardowe zachowanie nowych? xD

Dnia 10.08.2007 o 16:55, Kukowsky napisał:

Nowa twarz się zapisuje, a potem nie przychodzi... to psuje wizerunek na ładne parę lat. :P

Aj tam :} lat od razu.
Wystarczy ze mną porozmawiać, przysłać jedną kopertkę i po sprawie.

Dnia 10.08.2007 o 16:55, Kukowsky napisał:

P.S. Bardzo się cieszę, że mamy skład, jednak zadam takie lamerskie pytanie... Gdzie jest MG?

Ojoj, chyba żelazka nie wyłączyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:11, windows00 napisał:

Ojoj, chyba żelazka nie wyłączyłem...


Wyłączyłem za Ciebie. ^^ Nie chcesz być Don Corleone? :>

Skład duży, ale nie ma MG... Cóż to się w tych czasach wyrabia. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:11, windows00 napisał:

> P.S. Bardzo się cieszę, że mamy skład, jednak zadam takie lamerskie pytanie... Gdzie jest
MG?
Ojoj, chyba żelazka nie wyłączyłem...

Nie próbuj się wymigać, sam twój głos w tym temacie oznacza ponadprzeciętną chęć bycia MG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejną edycję IM, tym razem w klimatach "mafiowych", uważam za zakończoną. Oto skład graczy:

MG - Bumber

1. Adamido
2. Furrbacca
3. Kukowsky
4. Magwisienka
5. mefiperes
6. Moras1990
7. patrYX93
8. Wilk
9. Saref
10. szersze?45
11. Szmodrowski

Mafia - szerszeń45, Kukowsky
Katani - Furrbacca

Edycję wygrali mieszkańcy. Gratulacje, choć szerszeń był naprawdę blisko finału.
Mam nadzieję, że edycja się spodobała. W sumie klimaty nic specjalnego, lecz chyba wniosły trochę polotu do gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać w IM nie idzie mi tak dobrze jako mafia, jednak nie przejmuje się tym. :) FM ważniejsze i lepsze. IM przydałoby się parę zmian, jednak już nie wiadomo z której strony kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wczorajsza edycja była zdecydowanie najfajniejsza w jaką grałem. Szkoda, że Szmondrowski nie zorientował się, że gramy na remis i przypadkiem zliczowali mnie. :P A byłby taki ciekawy finał.
Gratuluję mieszkańcom, ale szczerze, czy ktoś poza Wilkiem naprawdę podejrzewał, że to ja byłem w mafii z Kukiem? ;>
A i pytanko: kto był katanim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 09:08, szerszeń45 napisał:

Tak, wczorajsza edycja była zdecydowanie najfajniejsza w jaką grałem. Szkoda, że Szmondrowski
nie zorientował się, że gramy na remis i przypadkiem zliczowali mnie. :P A byłby taki ciekawy
finał.

Ale przynajmniej wygraliśmy, a tak to by było nieciekawie :P Szmondrowski miał fuksa ;)

Dnia 11.08.2007 o 09:08, szerszeń45 napisał:

Gratuluję mieszkańcom, ale szczerze, czy ktoś poza Wilkiem naprawdę podejrzewał, że to ja byłem
w mafii z Kukiem? ;>

Ja nie, szczerze mówiąc :)

Dnia 11.08.2007 o 09:08, szerszeń45 napisał:

A i pytanko: kto był katanim? :)

Ponoć Futrzaste... cokolwiek to znaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 09:08, szerszeń45 napisał:

Tak, wczorajsza edycja była zdecydowanie najfajniejsza w jaką grałem.

A mi się wczorajsza edycja nie podobała. Mało wyjątkowych akcji i mało dyskusji. Moją ulubioną edycją jest zdecydowanie ta w której to Fimar i Fiarot byli w mafią, a ja cudem wywinąłem się spod noża i doprowadziłem do zlinczowania dwójki tych panów. :P

Dnia 11.08.2007 o 09:08, szerszeń45 napisał:

Gratuluję mieszkańcom, ale szczerze, czy ktoś poza Wilkiem naprawdę podejrzewał, że to ja byłem
w mafii z Kukiem? ;>

Widzę, że wystarczy teraz w moim przypadku pomijać w podejrzeniach partnera, gdyż wszyscy znający moją grę w FM sądzą, że zawsze muszę oskarżać partnera. :P

Dnia 11.08.2007 o 09:08, szerszeń45 napisał:

A i pytanko: kto był katanim? :)

Wystarczy przeczytać tego ładnego posta MG. Tak, to był Furrbacca i sprawdził Wilka, jednak potem umarł. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 09:30, Magwisienka napisał:

Ja nie, szczerze mówiąc :)


Tak też myślałem, w nocy ubiłbym mefiperesa, a Ciebie przekonał do zlinczowania Szmondrowskiego i mafia by wygrała. :) Tak chciałem zrobić w finale, ale Szmondrowski - zdrajca - zlinczował mefeipresa przed finałem, a ty z mefim mnie i zamiast remisu oberwałem w linczu. I tak oto wygrali mieszkańcy. :P


@ Kukowsky
A tak faktycznie Furr. Nie zauważyłem posta Bumbera. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 09:08, szerszeń45 napisał:

Tak, wczorajsza edycja była zdecydowanie najfajniejsza w jaką grałem. Szkoda, że Szmondrowski
nie zorientował się, że gramy na remis i przypadkiem zliczowali mnie. :P A byłby taki ciekawy
finał.

Widzisz, milczkowie mają to do siebie, że przez całą edycję śpią... ekhem "uważnie obserwują grę" i napiszą po jednej linijce na dzień a potem linczują tych na których zagłosowali pozostali.

Dnia 11.08.2007 o 09:08, szerszeń45 napisał:

Gratuluję mieszkańcom, ale szczerze, czy ktoś poza Wilkiem naprawdę podejrzewał, że to ja byłem
w mafii z Kukiem? ;>

Ja podejrzewałem, że Kuki był w mafii z mefiperesem ;)

Dnia 11.08.2007 o 09:08, szerszeń45 napisał:

A i pytanko: kto był katanim? :)

Furrbacca, chyba go mordowaliście? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrna, tak chciałem zagrać, ale niestety zmuszono mnie do opuszczenia domu (zaziewałem się że hej na tym Harrym Portierze. Słaby, nie chciałem iść, ale cóż... :| ). Szkoda, bo widać fajna była edycja :)
Mam propozycję - mógłbym poprowadzić kolejną edycję, z tym, że odbyłaby się ona w tą niedzielę/poniedziałek. Później mam wyjazd. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 12:42, patrYX93 napisał:

Ja podejrzewałem, że Kuki był w mafii z mefiperesem ;)


Właśnie tak myślałem, wszyscy podejrzewali, że mefi i Kuk w mafii, a ty mi wtedy pomogłeś, wzajemnie się z mefim oskarżaliście, a mi to było na rękę bo wiedziałem, że któryś z Was zginie. Wolałem utrzymać mefiego przy życiu, wiedziałem, że zaskoczy go, że byłeś niewinny. Potem ubiłem Sarefa i wyklarowałem sobie drogę na finał. Ściemniałem, że to ty byłeś w mafii i że i mnie to strasznie zaskoczyło. Ostatecznie namówiłem Magwisienkę i mefiego na remis, co by mieć już finale pewny start. Potem z górki. Ubiłbym mefiego, a Magwisienkę przekonałbym, że Szmodrowski winny, bo się nie odzywa itp. Wtedy zginąłby by w linczu, a Magwisienka w mordzie i mafia by wygrała. :) Jednak Szmondrowski nie dał się namówić na zagranie na remis (tudzież nie wiedział, że chcemy tak zagrać i linczował na oślep) i niestety padłem w linczu. :] Wielka szkoda, bo i MG liczył na trzyosobowy finał.

Dnia 11.08.2007 o 12:42, patrYX93 napisał:

Furrbacca, chyba go mordowaliście? ;P


No tak. Zauważyłem to później. Zresztą to był początek rozgrywki.


@ Liqid
No nie wiem. Idę znów do pracy, więc może być z tym lipa, chyba, że zaczniemy w niedzielę o 19:30, ale nadal to nic pewnego. A w sumie kiedy wracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 12:55, Liqid napisał:

Mam propozycję - mógłbym poprowadzić kolejną edycję, z tym, że odbyłaby się ona w tą niedzielę/poniedziałek.
Później mam wyjazd. Co Wy na to?

W sensie jutro/pojutrze? Mi pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 12:55, Liqid napisał:

Mam propozycję - mógłbym poprowadzić kolejną edycję, z tym, że odbyłaby się ona w tą niedzielę/poniedziałek.
Później mam wyjazd. Co Wy na to?

Jeśli zbierzesz skład to nie ma sprawy. ;) Zobaczymy czy Ci się uda. Pheleli się udało, więc masz spore szanse. :P

Termin edycji: niedziela/poniedziałek*
MG: Liqid
1. Kukowsky

* niepotrzebne sobie skreśl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować