Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 12:34, paweldomar1 napisał:

> E tam.To jest skill ;D
Podzielam zdanie:) Żadne szczeście, po prostu swoimi umiejętnościami i drogą dedukcji zabiliśmy
mafiozę, ot co:)

Gdybyście mieli super umiejętności to byście linczowali Furra, a nie kataniego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie powiedział, to bym nie zauważył... Sprytny kamuflaż, na stos z Nim xD Dopisujcie się śmiało do listy, piątkowa edycja będzie podobno krótsza, więc :) Mam nadzieję, że w tej co będzie dotrwam do końca, a tak niewiele brakowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:48, paweldomar1 napisał:

Tylko niektórzy posiadają te umiejętności:) Ja na przykład nie głosowałem na Ciebie, więc do
mnie nie powinnaś mieć pretensji (no, może za ten portfel:P):)

Nie no, ja do nikogo nie mam pretensji, po prostu zaufaliście bardzo doświadczonemu i, co tu ukrywać, lepszemu graczowi ;) Wasza strata :P Dobrze przynajmniej, że wygraliście :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:34, paweldomar1 napisał:

Podzielam zdanie:) Żadne szczeście, po prostu swoimi umiejętnościami i drogą dedukcji zabiliśmy
mafiozę, ot co:)

Okej, nie polemizuję. Nadmienię tylko, że tymi samymi umiejętnościami zabiliście kataniego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jednak się skusiłeś :) Bylebyś znał zasady, orientował się co i jak na kanale i nie słuchał metalu podczas edycji, bo to pobudza xD
@Bumber - ależ to było dla zmyłki, żeby mafia się pogubiła, widzisz, nawet Furr postradał zmysły i się ujawnił xDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: Kukowsky
Start edycji: Piątek 21:00

1. mefiperes
2. paweldomar1
3. Kafar
4. Wilk
5.Adamido
6.Adham
7. Wayzin
8. Nadrill

* * *
A o MG to się już nie pamięta? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: Kukowsky
Start edycji: Piątek 21:00

1. mefiperes
2. paweldomar1
3. Kafar
4. Wilk
5.Adamido
6.Adham
7. Wayzin
8. Nadrill
9. patrYX93

Muszę to odrobić, nigdy nie mogę dojść do finału. Aha, dobrze że MG jest Kuk, bo może w tej funkcji ssać nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wam szybko poszła ta edycja. cóż zapisuję się do kolejnej, piątek mi pasuje, godzina również :)

MG: Kukowsky
Start edycji: Piątek 21:00

1. mefiperes
2. paweldomar1
3. Kafar
4. Wilk
5. Adamido
6. Adham
7. Wayzin
8. Nadrill
9. patrYX93
10. Szerszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko? Dwie godziny z tego co wiem to w IM to to nie jest tak szybko :) Jaką proponujecie nazwę kanału, bo dla mnie może być taka sama jak wczoraj, po rozpoczęciu gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:14, Wayzin napisał:

Szybko? Dwie godziny z tego co wiem to w IM to to nie jest tak szybko :)


Po prostu myślałem, że edycja dziś wieczór, a ta była wczoraj. :) W tym sensie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: Kukowsky
Start edycji: Piątek 21:00

1. mefiperes
2. paweldomar1
3. Kafar
4. Wilk
5. Adamido
6. Adham
7. Wayzin
8. Nadrill
9. patrYX93
10. Szerszeń
11. YOUlia - niczego nie obiecuję na 100% jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:58, Wayzin napisał:

Widzę, że jednak się skusiłeś :) Bylebyś znał zasady, orientował się co i jak na kanale i nie
słuchał metalu podczas edycji, bo to pobudza xD
@Bumber - ależ to było dla zmyłki, żeby mafia się pogubiła, widzisz, nawet Furr postradał zmysły
i się ujawnił xDxD


Poczytałem na Wikipedii, poznałem zasady. Grałem w różne sesje RPG i mi się spodobało. :) Jeszcze poczytam jakieś stare logi, żeby poczuć klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:20, szerszeń45 napisał:

Po prostu myślałem, że edycja dziś wieczór, a ta była wczoraj. :) W tym sensie szybko.

Nie Ty jeden tak myślałeś. Ja, gdbym nie wpadł na forum na kilka chwil, też bym przegapił. Termin raz, że był kiepsko wybrany, dwa, że nie był całkowicie ustalony i mógł wprowadzić w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale popatrz - wpadłeś i zanim się rozpoczęła edycja, to z pół godziny minęło, a i w tym czasie mnie zdołałeś namówić, więc jednak trochę czasu było ;] Mam nadzieję, że Kukowsky wymyśli coś fajnego na fabułę i będzie wiązał jakoś koniec z końcem, tudzież trochę szybsze prowadzenie fabuły, bo tamto to była mordęga, jak jedna linijka MG wychodziła co minutę +. Wiem, że jeszcze dochodziło do tego zabranie voice''ów i kilka innych spraw, ale trochę to było przydługie... Oczywiście nie chciałem urazić Mistrza Gry, tylko wyrazić swoją opinię o tym i o tamtym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 19:38, Wayzin napisał:

Ale popatrz - wpadłeś i zanim się rozpoczęła edycja, to z pół godziny minęło, a i w tym czasie
mnie zdołałeś namówić, więc jednak trochę czasu było ;] /.../

Wpadłem zanim się edycja rozpoczęła - racja - ale później miałem już na forum nie zaglądać. Gdyby nie to, że przeczytałem info w tym wątku, zapewne by mnie na kanale zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 20:06, szerszeń45 napisał:

A no właśnie. Dobrze, że kolejna edycja IM już w terminie i o godzinie, o której mogę zagrać. :)

Dokładnie. Nie ma to jak piątek o 21 - standardowy termin na który narzekają tylko nieliczni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam do Was kilka pytań związanych ze zbliżającą się piątkową edycją... To, że proszę Was o odpowiedź wcale nie oznacza, że potem pójdę za wolą większości. :P

1. Jaką długość jednego dnia proponujecie? 10 minut czy też 15? Przypominam, że noc będzie trwała 5 minut, gdyż funkcyjni też muszę mieć chwileczkę dla siebie, a dodatkowo w ciągu tych 5 minut można by było przejrzeć poprzedni dzień by było można prowadzić jakieś sensowniejsze dyskusje...
2. Co sądzicie o tzw. "Przerwie na FM"? Jak wiemy równolegle z IM w FM odbywają się najważniejsze momenty dnia tak, więc wypadałoby żeby gracze FM mogli przynajmniej troszkę przed 22:00 zobaczyć sytuację panującą w FM. Proponowałbym np. 15 minutową przerwę trwającą od 21:50 do 22:05. Oczywiście czekam na inne propozycje. ;)
3. Tu pytanie tylko i wyłącznie do windowsa00... W czym i jak robisz tak ładne rozkłady głosów, że potem na tym gdzie dajemy rozkłady (zgubiłem adres, podajcie link przy okazji) wszystko pięknie wygląda i nic się nie rozjeżdża?

Póki co to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować