Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Powiem tak: jestem za sobotą, w czwartek i piątek jestem w pracy, całkiem możliwe, że będę robił nadgodziny, więc tylko sobota jest u mnie możliwa...
Skoro większość woli czwartek/piątek to się na razie nie zapisuję na listę uczestników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 99% odpada sobota - nie będę miał możliwości wtedy. Reszta dni - na razie ok, tylko jak ustalicie to dajcie znać wcześniej. :)
Aaa, ja się nie zapisałem. :D Ale się nie zapiszę na listę bo jeszcze nie wiem dokładnie jak to będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 17:31, mefiperes napisał:

To się wszyscy dogadali. :D Jeden woli czwartek, drugi piątek, trzeci sobotę. Może IM odbędzie
się każdego dnia? ;-)


Bardzo chętnie, wziąłbym udział we wszystkich 3 edycjach, bo w te dni mam wolne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 17:31, mefiperes napisał:

To się wszyscy dogadali. :D Jeden woli czwartek, drugi piątek, trzeci sobotę. Może IM odbędzie
się każdego dnia? ;-)


Też może być. :P
Przydałoby sie zrobić listę. :)
MG (?) - czwartek/sobota
Magi, elekrin i Adamido - czwartek
Kuk - piątek
Szersz - sobota
No i ja (poniekąd znany jako Adham czy też Szynka :P) - Czw/Pt
Najwięcej chyba za czwartkiem jest, przynajmniej na razie...

A co ze środą, niedzielą i dniem dzisiejszym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG (?) - czwartek/sobota
Magwisienka, elekrin i Adamido, mefiperes- czwartek
Kukowsky, mefiperes - piątek
Szerszeń, mefiperes - sobota

Od czwartku. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ej, spokojnie, ja nie powiedziałam, że będę grać w czwartek :P Powiedziałam tylko, że mi pasuje ;)
Aczkolwiek jak będę miała siłę to chętnie zagram, nawet we wszystkich edycjach, o ile nie wyjadę gdzieś w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) ! Już wróciłem z działki i raczej w najbliższych dniach się nigdzie daleko od domu nie wybieram, także zgłaszam swoją gotowość do gry w najbliższej edycji IM :] . Jeśli chodzi o termin to jest mi to bez większej różnicy, zarówno w czwartek, piątek czy sobotę powinienem mieć dość wolnego czasu wieczorem. Także się dostosuję do wyboru większości, nie ma problemu.

Widziałem jakieś sugestie odnośnie aż trzech edycji w tym tygodniu. Powiem tak - gdyby do czegoś takiego doszło to możliwe, że zagrałbym nawet we wszystkich, bo niestety do listy na FM nie zdążyłem się dopisać, więc już tylko gra na ircu mi niestety pozostaje, ale nie wiem, czy by to wypaliło. Każdego dnia musiałaby się przecież zebrać odpowiednia ilość chętnych, a gracze, którzy graliby non-stop, być może mogliby być trochę znużeni i przesyceni tak częstymi edycjami, co mogłoby się trochę odbić na ich zaangażowaniu (heh, ale dramatyzuję ;P). Na szczęście mamy jeszcze trochę czasu, więc możemy to wszystko uzgodnić :) .

Zauważyłem też, że Phelela chciałby po raz kolejny ''miszczować''. Nie przeszkadza mi to zbytnio, ALE mam nadzieję, że jeśli do tego dojdzie, to tym razem obędzie się bez żadnych ''radosnych akcji''. Wracam po dość długiej przerwie i chciałbym zagrać w normalnej, przyjemnej i lekkostrawnej edycji i liczę, że MG dołoży wszelkich starań, aby mnie oraz pozostałym graczom to umożliwić :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Na tą chwilę wygląda na to, że dziś jednak nic z IM nie będzie :/ . Zbyt mało graczy zadeklarowało się na dzisiejszy wieczór, Phelela coś przebąkiwał o ''miszczowaniu'', ale od jakiegoś czasu się w temacie nie pokazuje i sprawia wrażenie, jakby mało go to wszystko obchodziło. No cóż, może jeszcze sytuacja się zmieni, chociaż coraz bardziej w to wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie pograł dziś ,ale Phelel (tak,będę pisał Phelel dla dobra ogółu) coś się nie pokazuje,jak to Fiarot napisał :< Ale tak czy siak dało mi to fajną sposobność nabicia posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.K., to bądź dzisiaj około 21-ej na ircu na kanale mafii. Jak jeszcze parę osób potwierdzi swój udział to może jednak zagramy. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: Phelela (?)

1. gothicsheep
2. mefiperes
3. Kukowsky
4. Wilk
5. paweldomar1
6. skyler
7. YOUlia
8. Nadrill
9. elekrin\
10. Fiarot
11. Neban
12. Donki

Pozwoliłem sobie uaktualnić nieco listę graczy bo niektórzy sami się nie chcą wpisywać ;). Co do terminu edycji to mi pasuje i czwartek i piątek, natomiast sobota odpada. Czyli co? Gramy dzisiaj? Jak tak to o ktorej i kto mistrzuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra no to dzisiaj mi pasuje , aha jak wcześniej mówił ktoś potrzebuje jednej osoby do pomocy kóra będzie na specjalnej stronie zapisywała wyniki linczów :} Więć kto chce , zależy mi na kimś rzetelnym kto napewno bedzie ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować