Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Hm... Nie wiem czy będę miał możliwość gry dzisiaj, ale jeśli tak to spodziewajcie się nie na kanale. ;>
Na listę się nie wpiszę bo... to co wyżej, nie chcę się powtarzać. ;)

Kókofzgy - gratz WT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:46, Magwisienka napisał:

Teraz dobrze ;)


Powiedziałbym, że dobrze jest tak:

Mg - ?
1. patrYX93
2. Fiarot
3. paweldomar1
4. Kukowsky
5. Neban
6. mefiperes aka. myśliwy.
7. Magwisienka

I teraz jest już dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę się, może tym razem się nie spóźnię...
Mg - ?
1. patrYX93
2. Fiarot
3. paweldomar1
4. Kukowsky
5. Neban
6. mefiperes aka. myśliwy.
7. Magwisienka
8. YOUlia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Po tych relaksujących dniach na działce postanowiłem wreszcie powrócić przed ekran monitora i zawitać na gram.pl. Ponieważ póki, co nie mam weny by wziąć udział w najbliższej FM po edycji Bumbera to przynajmniej zapiszę się do kolejnej rozgrywki IM.

Mg - ?
1. patrYX93
2. Fiarot
3. paweldomar1
4. Kukowsky
5. Neban
6. mefiperes aka. myśliwy.
7. Magwisienka
8. YOUlia
9. Fimar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 15:05, Fimar napisał:

Po tych relaksujących dniach na działce...

Dość dwuznacznie to zabrzmiało. :>

Widzę ostatnio jakieś lepsze czasy zastały w IM, bo ostatnio nawet ze składem nie ma problemu i w edycjach gra przeważnie coś koło 14 graczy. Szkoda tylko, że tak małych chętnych do mistrzowania, jednak mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 15:12, Kukowsky napisał:


Nie wiem czemu, ale pisząc tę wypowiedź coś tak czułem, że zaraz przyczepi się do mnie niejaki Kukowsky i odczyta to zdanie na swój oryginalny sposób ;p. Ale przyznam szczerze, że nie spodziewałem się, iż tak szybko mi odpiszesz ;D. Nie masz ciekawszych zajęć w tak słoneczną pogodę niż siedzenie non stop przed komputerem :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 15:31, Fimar napisał:

Nie wiem czemu, ale pisząc tę wypowiedź coś tak czułem, że zaraz przyczepi się do mnie niejaki
Kukowsky i odczyta to zdanie na swój oryginalny sposób ;p.

Wróżka się znalazła za pięć groszy...

Dnia 24.08.2007 o 15:31, Fimar napisał:

Ale przyznam szczerze, że nie spodziewałem
się, iż tak szybko mi odpiszesz ;D. Nie masz ciekawszych zajęć w tak słoneczną pogodę niż siedzenie
non stop przed komputerem :D?

Nie mam... Słońce ssie. Jak tylko trochę słonko poświeci to od razu mnie łeb boli i strasznie się źle czuję do tego stopnia, że nie chcę nigdzie wychodzić. ;)

P.S. Zmień podpis, bo jeszcze Mario Farmazon jesteś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo kto prowadzi edycję, to robi to windows :>

MG - windows00

1. Fiarot
2. YOUlia
3. Bullrog
4. Donki
5. Neban
6. Nadrill
7. WorldWar3PL
8. mefiperes
9. Sonic1575
10. Magwisienka
11. Kukowsky

Przebieg edycji:
I mord - Neban
I lincz - Donki
II mord - Kukowsky
II lincz - mefiperes
III mord - Bullrog
III lincz - Sonic1575, Magwisienka


http://phpfi.com/258492

Edycji nie śledziłem :P
Niech się inni o niej wypowiedzą.

I jeszcze jedno - Bullrog ma u mnie bana na przyszłe edycje, za zepsucie zabawy innym :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff... I znowu zginąłem dość wcześnie, a już miałem przygotowaną linię "WORLDWAR3PL TO MAFIA". :/ Mafii nie gratuluje, bo gratulacje są nie w moim stylu i w ogóle są fuj... z resztą zabili mnie, tak więc sobie na to nie zasłużyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam, do kitu się z Wami gra, nikt mi nie wierzy, a ja mam dobre przeczucia :] Ostatnio z Furrem mi nie wierzyliście, teraz jak proponowałam remis między WW3PL a Fiarotem to też to olaliście... Tak to jest, jak mi się nie ufo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:11, skyler napisał:

Role, role, role kto był kim?

Hym :>
Rzeczywiście zapomniałem :>

MG - windows00

1. Fiarot
2. YOUlia
3. Bullrog
4. Donki
5. Neban
6. Nadrill
7. WorldWar3PL
8. mefiperes
9. Sonic1575
10. Magwisienka
11. Kukowsky

Mafia - Fiarot, WorldWar3PL
Katani - Bullrog

Przebieg edycji:
I mord - Neban
I lincz - Donki
II mord - Kukowsky
II lincz - mefiperes
III mord - Bullrog
III lincz - Sonic1575, Magwisienka


http://phpfi.com/258492

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mafia to mieszkańcy mnie tak szybko zabijają :P. Gratuluje mafi bo wygrali. Nie gratuluje MG bo nie wymyślił fabuły ;>. A miasto ssie :D. Fiarota obstawiłem po mojej śmierci, ale WorldWar3PL nie rozszyfrowałem. Ogólnie całkiem fajnie się grało, tylko nie zabijajcie mnie już tak wcześnie ;).To jak, za tydzień też gramy ;D?

MG:????

1. Donki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszcie wcześniej, kiedy edycja się rozpoczyna, no nie mogę:/ Chyba, że ślepy jestem:P A to możliwe, bo okulistka mi kazała okulary nosić:P

MG:????

1. Donki
2. paweldomar1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG:paja... yyy ... ten odważniak/czka?

1. Donki
2. paweldomar1
3. elekrin

To mamy edycję jutro :>

Apropos do poprzedniej to przynajmniej było podane co i jak, chaosu też nie było zbyt dużo, fajna edycja z oka obserwatora :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:31, paweldomar1 napisał:

Piszcie wcześniej, kiedy edycja się rozpoczyna, no nie mogę:/ Chyba, że ślepy jestem:P A to
możliwe, bo okulistka mi kazała okulary nosić:P

Zwyczajowo czas rozpoczęcia datuje się na 21:00, a zaczynamy koło 21:30 :)
Tak jest od dawna i nie trzeba tego zmieniać, bo jest dobrze :>

elekrin
Ja bym wolał, żeby odstępy były nieco większe. Powiedzmy dwie edycje w tygodniu, żeby nie doszło do "zmęczenia materiału", że tak powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie mi się grało w tej edycji, tym bardziej, że była ona dla mnie szczególna - wreszcie wygrałem w IM jako mafia :D. WorldWar3PL okazał się być dobrym partnerem :) . Moi poprzedni współmafiozi - tj. Furrbacca i Fimar (przy okazji - nie mógł zagrać, gdyż nie udawało mu się zalogować na forum po tym, jak się dziś wylogował :| ) - również byli O.K. z tą małą różnicą, że wtedy jednak byliśmy rozszyfrowywani przez mieszkańców ;) .

A teraz trochę o samej edycji:
Już w pierwszym mordzie mój partner sugerował, aby pozbyć się Kukowskiego lub Bullroga. Chciałem jednak, żeby Kukowsky choć trochę sobie pożył, natomiast Bullrog jako debiutant poległ pierwszy w poprzedniej edycji, także jego również oszczędziliśmy. Padło na Nebana.
Podczas pierwszego linczu ni stąd ni zowąd okazało się, że WorldWar3PL otrzymał po dwa głosy razem z mefiperesem oraz Donkim. Na szczęście Kukowsky ostatecznie zmienił swój głos na Donkiego, dzięki czemu mafia pozostała w komplecie. Życie Kukiego w nocy dobiegło końca, jednak dla mnie jeszcze bardziej interesującą rzeczą był głos mefiego - na kanale zagłosował na Nadrilla, lecz windowsowi wysłał wskazanie na WorldWara3PL. Co prawda mefi mówił, że zmienił swój głos na kanale na WW3PL, jednak ja naprawdę nigdzie tego nie mogłem dostrzec - logi od LifaRa mogłyby rozwiać wątpliwości w tej sprawie ;] . Dlatego też postanowiłem szybko zaatakować mefiperesa, żeby wcześniej nikt nie zarzucił mi, iż niby źle policzyłem głosy (nikt jednak się tym nie zainteresował na szczęście :] ). Większość graczy podłapała ten trop i dzień upłynął nam bezstresowo :) .
W nocy poległ Bullrog i zaczął się dzień decydujący, gdzie już łatwo nie było. Magwisienka chciała doprowadzić do linczu na WW3PL, a później również dodatkowo na mnie w remisie. YOUlii nie spodobał się mój pomysł z remisem, co zaowocowało głosem na mnie z jej strony. Dobrze z jej strony jako mieszkańca, że tak postąpiła, ale argumentacja jaką się kierowała nie była chyba odpowiednia - remis tego dnia był jak najbardziej promiastowym rozwiązaniem i praktycznie każdy trzeźwo myślący mieszkaniec zgodziłby się na takie rozwiązanie, dlatego też to akurat nie wskazywało na mnie jako mafię :] . W każdym razie zaczęło się robić niewesoło. WW3PL dla zmyłki trochę mnie poatakował, jednak sytuacja dalej nie była dla nas zbyt ciekawa. W pewnym momencie Sonic wyskoczył z sugestią, aby nie robić jednak remisu, tylko zlinczować jedynie mnie. Była to dla mnie szansa, gdyż poprzedniego dnia optował on za remisem w decydującym dniu, a ten jakby nie patrzeć był decydujący :] . Rzuciłem się więc na Sonica, najpierw pytając, czemu nie chce remisu, zaś następnie domagając się wręcz remisu pomiędzy mną a nim. Sonic nie chciał zostać zlinczowanym, więc chciałem to wykorzystać przeciwko niemu. Jednak nawet to na niewiele by się zdało, gdyby nie fakt, że w ferworze wymiany zdań Sonic... nie zdążył oddać głosu przed końcem dnia, co skutkowało autolinczem. W dodatku Nadrill cichaczem zagłosował na Magwisienkę, co przełożyło się na remis między Magwisienką a Sonikiem, czego efektem było zwycięstwo mafii :D !

Dziekuję windowsowi za prowadzenie, gratuluję WorldWarowi zwycięstwa i dobrego współmafiozowania, zaś z mieszkańców wyróżnię Magwisienkę za dobrą intuicję na koniec :] .

P.S. paweldomar1 => było mówione w kilku wcześniejszych postach o której godzinie będzie ta edycja: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22375&pid=836, http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22375&pid=839, http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22375&pid=841.

P.S.2 Olbrzymia prośba do LifaRa => poproszę o logi przynajmiej z dwóch ostatnich edycji IM :] .

P.S.3 Co do ewentualnej sobotniej edycji to jak chcecie - jeśli będzie odpowiednia ilość chętnych to możemy zagrać, jeśli zaś nie to poczekajmy spokojnie do następnego tgodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować