Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 22:25, Belmundo napisał:

To najprawdopodnie najgorsza edycja IM to przez was

Mógłbyś uzasadnić swój wniosek? :) Rzucić hasłem to każdy potrafi, a ja chciałbym się dowiedzieć kto kryje się pod pojęciem "Was" i dlaczego to właśnie ta osoba/osoby są winne temu, że ta edycja była najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo, że to Ty byłeś najgorszy. :P A tak na serio, to trochę szkoda, że nic nie wyszło z tej edycji. A już się cieszyłem, że po raz kolejny jestem indiańcem. Ech, ta frakcja wyjątkowo mnie lubi. :P Ale mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej i wszyscy sobie fajnie pogramy. :) Trzeba być dobrej myśli! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sobie pograłem... :P Gdybym wcześniej zajrzał do tematu, uruchomiłbym Mirca, i zagrałbym z Wami.

Ktoś zepsuł irca. :> Oj, nieładnie, nieładnie. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zginąłem jako pierwszy w linczu, to sobie wiele nie pograłem :P. Oglądałem trochę edycję, ale potem poszedłem się myć. Wracam, a tu edycja skończona :o. Moim zdaniem już lepiej poczekajmy aż naprawią gramIRCa ;). W ogóle taki mało estetyczny ten IRC na którym dziś graliśmy :D. Poza tym za dużo babrania jest z kanałami, a ja z informatyki zbyt dobry nie jestem :P. I powiem wam, że chyba wolę IM od IK. To znaczy, faja jest taka odskocznia, ale nie przez cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 22:37, Belmundo napisał:

Was znaczy CDP

O! Nie wiedziałem, że na pracownika CDP awansowałem! :D Bardzo mi miło. Muszę chyba Vila pogonic by szybciej się za naprawę zabrał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 22:37, Belmundo napisał:

Was znaczy CDP

O tak, bardzo łatwo rzucić ot tak sobie bezpodstawnymi oskarżeniami. A z tego co ja wiem, to po pierwsze CDP nie miał żadnego wpływu na awarię serwera (problemy leżały po stronie providera), a po drugie robią teraz wszystko, żeby serwer wrócił do normalnej pracy jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 09:40, Kukowsky napisał:

Dzisiaj. :P

Możliwe, iż dzisiaj, lecz niestety nie będę mógł prowadzić. Bo mi niezbyt pasuje :P Tak więc albo namówcie Marra, albo ktoś nowy przeszkoli się w tym jakże trudnym fachu. Może spróbowałbyś, Kuky? ;P Albo ktokolwiek inny chętny.

Poza tym nie nazywajcie szaba perfumerią - MG nawalił i tyle. Spsuło się i tyle, wyszła prowizorka pełną gębą, nic w tym dziwnego. Gramirc jednak bardziej komfortowy.
Jednak nie nazywajcie ją zaraz najgorszą - była niezła, ale spsuła się. Trudno ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 13:07, Liqid napisał:

Możliwe, iż dzisiaj, lecz niestety nie będę mógł prowadzić. Bo mi niezbyt pasuje :P Tak więc
albo namówcie Marra, albo ktoś nowy przeszkoli się w tym jakże trudnym fachu. Może spróbowałbyś,
Kuky? ;P Albo ktokolwiek inny chętny.

Jeśli Marr się nie zgodzi i nie znajdzie się żaden inny chętny to mógłbym poprowadzić chociaż nie ukrywam, że o wiele bardziej wolałbym grać. Prosiłbym Cię, jednak o to byś wysłał mi na GG jakieś wskazówki, bo szczerzę mówiąc nie orientuje się za bardzo w tych zawiłościach ktulowego MG-owania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:39, Adham napisał:

Mam pomysł!
Jak nie ma MG na Ktulu to zagrajmy w końcu w normalną mafię. ;> Wtedy MG się znajdzie, a
i gracze pewnie też. :]

Nic nie sztoi na przeszkodzie aby od razu zapowiedzieć dwie edycje po sobie:
- godz 19:30 - Ktulu - MG: Marrbacca/ ktoś inny
- godz 21:00 - Mafia -MG: Adham/ktoś inny

W razie nieznalezienia MG do Ktulu gramy od razu w IM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:39, Adham napisał:

Mam pomysł!
Jak nie ma MG na Ktulu to zagrajmy w końcu w normalną mafię. ;>

Gud ajdija! :)

>- godz 19:30 - Ktulu - MG: Marrbacca/ ktoś inny
Hmm, kurczę, na 19.30 mogę się nie wyrobić... Ale się postaram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprowadziłbyś dzisiaj Ktulu? :P

A zapomniałem jeszcze, że miałem się wypowiedziec jeszcze na temat funkcji szamana... Moim zdaniem powinien on poznawac dokładną rolę, a nie tylko przynależnośc. I tak Indianie mają najgorzej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 16:23, Kukowsky napisał:

Poprowadziłbyś dzisiaj Ktulu? :P

Wygląda na to, że zajęć większych mieć nie będę, więc jak się ze sprzątaniem do 19:30 wyrobię to mogę prowadzić

Dnia 15.09.2007 o 16:23, Kukowsky napisał:

A zapomniałem jeszcze, że miałem się wypowiedziec jeszcze na temat funkcji szamana... Moim
zdaniem powinien on poznawac dokładną rolę, a nie tylko przynależnośc. I tak Indianie mają
najgorzej. :P

Hym, jak namówicie Liqida żeby wprowadził takie zmiany w zasadach, albo jak sam będziesz prowadził to takie wprowadzisz. Ja zasad nie zmieniam, Szaman poznaje tylko i wyłącznie przynależność frakcyjną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować