Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2007 o 10:09, Adamido napisał:

W któló to tylko jedną osobę upiłem, za szybko rakieta typu Tomahawk mnie trzepła .Potem przestałem
obserwować, bo trupy nie podglądaja :D

W im... hahah :D
Kafar w całej grze NIC na mnie nie powiedział ;-D NIC! Ludzie ... ;-D Poszłem na łatwiznę i
kropnąłem Fiarota i Donkiego, a potem wystarczyło udawać kataniego i przekonać wieśniaka.A
waliłem teksty jak ze spotu PiSu :DDD
No... i udało się :P

Myślałem, że monitor przez okno otwarte wywalę normalnie. Piszę, że jestem katanim, podaję mafioza na tacy, a tu oni dają sięnabrać na numer z niewinnością... aha pamiętam, że fajny opis miałem wtedy :P

Fiarot - w IK miałem przeczucie, że jesteś kimś ważnym, ale nie wiedziałem, po której stronie stoisz :D To wilałem sprawdzić, czyś nie zdrajca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto walił teksty jak z PISu no kto? Ja nawet mi pisałeś na privie żebym przestał bo nas rozszyfrują :P

No kto zdobył zaufanie wieśniaka ten był górą. No i oczywiście byłem to JA :P:P no i Adamido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchajcie go! On był z Mafii ściemnia jeszcze :P:P:P

Eh to nie ważne kto mówi prawdę :P ważne co JAK się mówi :P twoje błagania na nic się nie zdały.. GIŃ :P <pif paf> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 15:11, Kafar napisał:

Nie słuchajcie go! On był z Mafii ściemnia jeszcze :P:P:P

:P

Dnia 30.09.2007 o 15:11, Kafar napisał:

Eh to nie ważne kto mówi prawdę :P ważne co JAK się mówi :P twoje błagania na nic się nie zdały..

Jakie błagania? :P To był apel o uwierzenie mi. Durnie (:P) nie uwierzyli (no, kulfonito jest mądry i uwierzył :P). A najgorsze jest to, że masz rację :P

Dnia 30.09.2007 o 15:11, Kafar napisał:

GIŃ :P <pif paf> :P

Mam godmode, możesz mi nagwizdać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kulfonito to była płotka :P zresztą on sam nie wiedział co kto jest :P po prostu naiwnie się dał Tobie tymi błaganiami namówić.. z litości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 15:35, Kafar napisał:

kulfonito to była płotka :P zresztą on sam nie wiedział co kto jest :P po prostu naiwnie się
dał Tobie tymi błaganiami namówić.. z litości :P

To było już chamskie. :P Więc:
Kafar - giń kacerzu :P
Jak kiedyś w nocy zobaczysz 3 zielone światełka - to ja :P i nie będęmiał litości ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, że dziś mamy piątek, także jestem ciekawy czy znaleźliby się chętni do gry na ircu w Ktulu lub IM - zależnie od ilości chętnych. Wiem, że większość pewnie opowie się za tą pierwszą opcją, ale jak wiadomo potrzeba do tego przynajmniej 12 graczy.

Wolę o tym napisać już teraz, żeby każdy miał czas na ustosunkowanie się do tego i żebyśmy dzisiaj nie musieli zbyt długo czekać z ewentualnym rozpoczęciem rozgrywki :) . Ja osobiście postaram się już ok. 20-tej zameldować na kanale #mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, może poprowadzę ja. Jeśli będę miał czas, tego jeszcze nie wiem. Główny problem tkwi w tym, żem chory nieco i ograniczony mam z tej przyczyny do tego cudownego generatora rozrywki dostęp, kto wie. Gdybym prowadził, to poprowadziłbym ok. 20, jeśli nie to chyba nie będzie problemu ze znalezieniem MG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zagrałbym w IM/IK. Będę na kanale w okolicach godziny 21 - 21.30. O ile aplet znów nie zastrajkuje... Mam nadzieję, że nie spóźnię się na ewentualną edycję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego... ludzie jacyś by się do gry przydali. :P Bo dochodzi już 21, a przydałoby się dzisiaj w coś pograć. :P Oczywiście najlepiej w ktulu - może po raz trzeci uda mi się wygrać jako Indianin? :D Także wbijajcie na kanał, bo piątek bez ktulu to piątek stracony! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz bylem manitou i chyba poraz ostatni. Nie lubie jak mi sie marudzi na privach. Co do sesji: wygrali mieszkancy, jak zwykle mieszak Kuk, ktory bedac opojem podal sie za kurtyzane i powiedzial, ze Saref jest zabojca. Srednio trafil, gdyz Saref byl Szeryfem :P Potem myslal dlugi czas ze jest ostatnim mieszkancem, mimo ze byl jeszcze elekrin - sedzia :P ogolnie nie bylo zle, choc czekam na opinie :)

Garsc statystyk:

Bumber - dobry rewolwerowiec
elekrin - sedzia
Fiarot - samotny kojot
Kukowsky - opoj
matiz123 - zlodziej - posazek
paweldomar1 - szamanka
PolishWerewolf - zabojca
Sam_Fisher5 - szaman
Saref - szeryf
skyler - zly rewolwerowiec
SSj2 - kurtyzana
wiesniak_muu - pastor


I LINCZ - http://phpfi.com/267089

II LINCZ - http://phpfi.com/267092

III LINCZ -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi w chałupie musiało zabraknąć prądu, no. :/ A miałem taką fajną rolę, bym stoczył kilka pojedynków... Mogliście na mnie trochę poczekać, restart kompa i routera parę minut niestety trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to niezłe jazdy miałem. :D Najpierw gadałem z Adamzzem myśląc, że to Adamido. Potem myślałem, że jestem ostatnim mieszkańcem choć nim nie byłem, a jeszcze w końcówce pogubiłem się w tym, że raczej mieszkańcy mają zagwarantowaną pewną wygraną. :D

To kto dziś prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 12:55, Kukowsky napisał:

To kto dziś prowadzi?

Dobre pytanie. Może ja się pokuszę? Dawno nic nie prowadziłem. ;) Ale są dwa "ale". Po pierwsze, mogę nie mieć dzisiaj czasu (zaplanowana jest jakaś wizyta gości), a po drugie, to nawet jeśli już ten czas znajdę, może nie udać mi się wejść na irca (aplet nieźle mi strajkuje). Radzę więc poszukać jeszcze jednego potencjalnego MG, bo ja mogę nie dać rady przeciwnościom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 12:55, Kukowsky napisał:

To kto dziś prowadzi?

Hmm... Mogę spróbować Ktulu ;] Chociaż Mafia też może być. Warto się zawsze sprawdzić, wieczory mam wolne i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 12:55, Kukowsky napisał:

Wczoraj to niezłe jazdy miałem. :D Najpierw gadałem z Adamzzem myśląc, że to Adamido


Kurde,człowieku.Nie załamuj mnie ...Jak można mnie pomylić z NIM ?! ;-D
Wczoraj mnie nie było, z niezależnych ode mnie przyczyn.Dzisiaj za to chce zagrać :P

MG=PolishWerewolf ( ?)
1.Adamido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 13:33, Adamido napisał:

Kurde,człowieku.Nie załamuj mnie ...Jak można mnie pomylić z NIM ?! ;-D

Sam nie wiem. :D Jakoś tak mi się Wasze ksywki zlały. :P

Dwóch chętnych na MG? No tak... Drugie urodziny gram.pl i już się cuda dzieją. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 13:08, PolishWerewolf napisał:

Hmm... Mogę spróbować Ktulu ;] Chociaż Mafia też może być. Warto się zawsze sprawdzić, wieczory
mam wolne i tak.

Ok, masz pierwszeństwo. Ja będę zastępczym MG. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować