Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Już chciałem się zgłosić na miszczowanie, bo właściwie nie chce mi się już dzisiaj męczyć z Terminatorem (przeżył 3 strzały z śrutówki i jeszcze mnie zabił, co za łach!) w Airbornie (ale poza tym wszyscy zdrowi, a - psik), atoli skoro chętnych mamy, to chętnie zagram. O której na kanale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:10, Kukowsky napisał:

O 20:00 by dobrze było zacząć, bo wówczas by było można ze dwie edycje zagrać. :)

THIS IS SPAAAAM!
+1 :P

Ja dzisiaj piszę się na obie edycje, jestem wyspany i pełen sił ;> A 20 będzie dobrą porą, tylko musi nas się więcej zebrać trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jednak dzisiaj nie dam rady. Trudno, może za tydzień. Niech się Wilk z Liqidem dobijają o miszczowanie. ;)

Hmmm... ale fajna ta edycja postów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:44, PolishWerewolf napisał:

Cóż. Szkoda. Na razie i tak czekamy na graczy. Będziemy musieli poradzić sobie bez Ciebie :)

Wczoraj sobie poradziliście, to i dzisiaj dacie radę. :P Miłej gry życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<PolishWerewolf> SAMOTNY KOJOT JEDNAKZE OSTRZY SWOJ OREZ DO DZIALANIA. TRAFI CZY NI TRAFI?
* PolishWerewolf removes voice from SSj2-[haha]
* SSj2-[haha] is now known as SSj2-[damn]
<PolishWerewolf> TOMAHAWK PRZELECIAL IDEALNIE MIEDZY KRATAMI. SZERYF MOCNO ZDZIWIONY POPATRZYL PO RAZ OSTATNI NA ODRABANA REKE.

Hahaha...
SSij2-, ssiesz :D

Szkoda wielka że przegraliśmy,bo ten Fariot jeden tak kręcił po PiSowsku, że aż niektórzy mu uwierzyli.Mi też się zrobiło gorąco, i dlatego żem padł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Pierwszy raz zagrałem w Ktulu. Nie było źle, chociaż mimo wszystko wolę mafię. Ale może to kwestia przyzwyczajenia. ;)
Przyznaję się, ze zagrałem słabo. ;P Obiecuje poprawę. :]

EDIT: Zapomniałem dopisać, że MG był dobry i ogólnie ciekawe fragmenty fabularne przy linczach się pojawiły... Ale następnym razem jaśniej proszę. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurtyzana – patrYX93
DR – Windows
Szeryf – SSj2-
Sędzia – Adamido
Pastor – Kukowsky
Opój - WorldWar3PL

Złodziej – Wieśniak_muu
ZR – Fiarot
Herszt – Liqid

Szaman – AQ22
Szamanka – Donki
SK – Adham

http://phpfi.com/267270

Pierwsza moja poprowadzona gra. Zakończona zwycięstwem Indian. Pytanie, czy nie kontrowersyjnym. Coś mi się wydaje, że wkradł mi się błąd. Lub teraz SSj mi wkręca :) Sam już się pogubił prawdę mówiąc.

Chociaż widzę, że Adamido się moje wstawki spodobały ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DR nieważny?!?!?!?!?!?! Ja Wam dam :P
Jakbym przeżył noc to na pewno walnąłbym jakiś pojedyneczek i byłoby gut :P
A tak przegraliśmy :>
Ssiecie i tyle (tak samo jak edycja postów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, gdyby nie to, że nagle rodzice dali mi 10 minut, bo siostra wrzaski robiła, iż w Simsy chce sobie zagrać (a nie zagrała sobie za karę, bo stacja dysków spsuta) i chciałem z tego powodu jak najszybciej zginąć, to może bym się bronił przed zarzutami Kuka. Ale tak to nawet przysługę lekką mi zrobił, to się nie broniłem. A że wygrali indianie? Bandytom zabrakło mnie to nie dziwota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrał MG
Gratsy Kuk, to była normalnie edycja miesiaca :D
Szkoda że popsułem z pojedynkiem z marrem, ale tak to naprawde zajefajna gra.Brawo dla kuka za prowadzenie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamido - Szaman
AQ22 - Szeryf
elekrin - Kat
Fiarot - Szamanka
Furrbacca - Kurtyzana
Glizda - Złodziej
Marrbacca - Herszt
patrYX93 - Zabójca
mefiperes - Zły Rewolwerowiec
szerszeń - Samotny Kojot
wieśniak_muu - Pastor
Kamiloos - Dobry Rewolwerowiec
Loombago - Sędzia

Głosy- http://phpfi.com/267309

Edycja wygrało... UFO, czyli MG. :D Wszyscy się wzajemnie wytłukli i podwójny brak głosu ze strony Looma doprowadził, że z pewnej wygranej mieszkańców rezultat zamienił się na remis... Jednym słowem taka niecodzienna edycja na drugie urodziny gram.pl. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak blisko byli wygranej Indianie, tylko glizda pochrzanił mi wszystko! :P
Finał 4 osoby, ja (SK), glizda (Thief), wieśniak (pastor) i Loom (sędzia). Ponieważ każdy wiedział o roli dwóch ostatnich, to była mała sprzeczka pomiędzy mną, a glizdą. Gdyby glizda padł w linczu, to posążek przejęliby mieszkańcy, a potem ja jako SK mógłbym oskalpować resztę odzyskać posążek i zostać sam na placu boju. I wygrali by Indianie. A tak... historyczna edycja remisowa lub jak kto woli wygrywa MG. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mieszkańcy przejęli by posążek to już byłby koniec edycji mój kochany i już nawet nie mógłbyś zadziałać. Popsuliście sprawę przy okazji pojedynku Adamida z Marrem. Mogliście pozwolić na samotną śmierć Adamido, wówczas w linczu poleciałby Marrbacca, a Ty mógłbyś dokonać dwóch mordów i tym sposobem wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są chętni dzisiaj zagrać [niekoniecznie w Ktulu] to zapraszam na #mafia, bo mogę poprowadzić. A jak nie to może wezmę się za Terminatora w Airborne. Więc wybierajcie :P

EDIT: Muahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować