Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 21:30, Adamido napisał:

Szkoda wielka że przegraliśmy,bo ten Fiarot jeden tak kręcił po PiSowsku, że aż niektórzy mu
uwierzyli.Mi też się zrobiło gorąco, i dlatego żem padł :/


Ażeby to pierwszy raz ;D . Przypomina mi się w tym miejscu mój pojedynek z Kamiloosem, gdy był on kurtyzaną, zaś ja jednym z Indian jedynie się za kurtyzanę podającym :P . Ale wracając do meritum to sam żeś się wkopał ;] . Moje podanie się za sędziego miało na celu odwrócenie uwagi reszty graczy od wiesniaka, który trzymał posążek, a na którego coraz mocniej nacierało parę osób. Właściwie to byłem na pozycji straconej, ale gdy jako pierwszy odmówiłeś pojedynku postanowiłem to wykorzystać przeciwko Tobie przy okazji sam na pojedynek się później nie godząc ;P . Ciągnąłem tą całą sytuację aż do końca czasu głosowania, tj. przez około 5 minut, co wcale łatwe do wykonania nie było :] .
Niestety w nocy straciliśmy posążek, chociaż kulisy tego wydarzenia nie są do końca jasne. Wilk podał, że szeryf -SSj2 aresztował wiesniaka, lecz on sam po edycji temu zaprzeczał. Także okoliczności, w których posążek przeszedł chwilowo w posiadanie masta są rzeczywiście mocno kontrowersyjne, w dodatku przypomnę, że gdybyśmy tamtej nocy go nie utracili to po raz pierwszy w historii bandyci wygraliby edycję Ktulu na ircu... wielka szkoda.

Natomiast jeśli chodzi o kolejną edycję to tym razem byłem (który to już raz ;P) Indianinem. Bandyci zabili mnie już pierwszej nocy, jednak zanim to się stało ostatnim tchem zaproponowałem moim kompanom mord na mefiperesie - bandycie z posążkiem :D . Dalej rozgrywka toczyła się po naszej myśli, jednak wszystko zostało zaprzepaszczone przy pojedynku Adamida z Marrbaccą. Adamido niestety za bardzo się ''zagrzał'' i wyzwał Marra. Tak jak napisał już Kukowsky nawet wtedy można było jeszcze wygrać, gdyby w pojedynku poleciał sam Adamido, później w linczu pewny bandyta-Marrbacca, zaś w nocy szerszeń-SK zabiłby glizdę z posążkiem i następnie wykosił całą resztę. Bez pojedynku partia też była wygrana - w linczu należało przeforsować kandydaturę Marrbacci, w nocy zabić glizdę oraz kogoś z dwójki mieszkańców (Loombaga-sędziego lub wiesniaka-pastora; w sumie wszystko jedno gdyż sędzia o ile się nie mylę nie mógłby już po raz drugi rozstrzygnąć samodzielnie pojedynku, więc był już ''bezużyteczny'' ;P) i następnego dnia mielibyśmy układ: 1 mieszkaniec na 2 Indian - mieszkańca możnaby zabić wówczas przewagą głosów w linczu bądź też jeszcze wcześniej w pojedynku ;) . Ale niestety, remis w pojedynku między Adamido i Marrbaccą pozbawić moją frakcję wszelkich szans na zwycięstwo. Na koniec doszło do kuriozalnej sytuacji, gdy z powodu braku drugiego potwierdzenia głosu przez Looma zostali przy życiu jedynie glizda i wiesniak, zabili się oni nawzajem i tym sposobem żadna frakcja nie odniosła zwycięstwa... Jak stwierdził Marrbacca edycję wygrał Manitoo w osobie Kukowskiego ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 20:13, Liqid napisał:

Jeśli są chętni dzisiaj zagrać [niekoniecznie w Ktulu] to zapraszam na #mafia, bo mogę poprowadzić.
A jak nie to może wezmę się za Terminatora w Airborne. Więc wybierajcie :P

Nie wiem jak inni, ale ja odpadam. Nie mam ochoty użerać się z apletem tylko po to, żeby wylecieć na samym początku gry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 20:40, PolishWerewolf napisał:

Zainstaluj w końcu ChatZillę... :P

Nie. Nie trawię FF. Wolę polegać na Operze. Zresztą to nie wina przeglądarki, tylko serwera, który nie daje mi się zalogować na ircu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskrzeszam wątek, gdyż ostatnio zauważyłem, że im później się go odświeży tym gorzej później ze składem. Jak dzisiaj odświeżę to może ktoś sobie już teraz pomyśli jak zorganizować czas na piątek wieczór. :)

Jest jakiś chętny na MG?

Aha i jeszcze jedno... Sądzę, że przydałoby się zorganizować jakaś dużą edycję w Ktulu np. w przyszły piątek. Sądzę, że jakby się wszystko wcześniej zaplanowało to na taką dużą edycję mogło by się zgromadzić nawet z 20 osób, a musicie przyznać, że tak duże Ktulu z pewnością by wyglądało ciekawie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:35, Kukowsky napisał:

Wskrzeszam wątek, gdyż ostatnio zauważyłem, że im później się go odświeży tym gorzej później
ze składem. Jak dzisiaj odświeżę to może ktoś sobie już teraz pomyśli jak zorganizować czas
na piątek wieczór. :)

Jest jakiś chętny na MG?

Aha i jeszcze jedno... Sądzę, że przydałoby się zorganizować jakaś dużą edycję w Ktulu np.
w przyszły piątek. Sądzę, że jakby się wszystko wcześniej zaplanowało to na taką dużą edycję
mogło by się zgromadzić nawet z 20 osób, a musicie przyznać, że tak duże Ktulu z pewnością
by wyglądało ciekawie. :D

Noo jak znajde czas to mogę poprowadzić edycje ( oczywiście jeżeli wszyscy się zgodzą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z powodu moich problemów z przeglądarką informuję że nie mogłem edytować posta.
A więc na 70% będę mieć czas więc jak nie znajdziecie lepszego MG to ja mogę w ten piątek pomiszczować.
A co do wieeelkiego ktulu to jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie w przyszły piątek pewnie będę wolny... więc jeśli jesteście chętni na Marrową edycję Ktulu to fajno będzie :). Szczególnie, jeśli zbierzecie 20 osób, wtedy zagramy z Ufolami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:26, Marrbacca napisał:

więc jeśli jesteście chętni na Marrową edycję Ktulu to fajno będzie :).

Ja nie mam nic przeciwko. :) To nawet dobrze, że już mamy chętnego MG. A nawet dwóch. :D

Dnia 10.10.2007 o 20:26, Marrbacca napisał:

Szczególnie, jeśli zbierzecie 20 osób, wtedy zagramy z Ufolami :D

Ale czy to ma sens? Bo w sumie i tak wiadomo, że Indianie wygrają. :P Chyba że nie będzie mnie wśród nich, ale wtedy to już cała edycja będzie nieudana. :D
Ja w najbliższy piątek chyba nie będę przez nic szczególnego zajęty, więc całkiem możliwe jest, że zagram. :) Tylko przydałoby się ustalić jakąś konkretną godzinę, bo nie chce mi się czekać jakiejś godziny na start. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:38, matiz123 napisał:

Ale czy to ma sens? Bo w sumie i tak wiadomo, że Indianie wygrają. :P


Z tego, co pamiętam ostatnio Indianie wcale nie wygrali. :D Wygrał MG. ^^
.
.
.
.
.
.
.
.
A tak naprawdę to Bandyci... <dodaje cichutko>
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:33, PolishWerewolf napisał:

Jeśli Marrowi i Nebanowi nie wypali, jestem jeszcze ja w zapasie ;]

Jak chcesz poprowadzić edycje w ten piątek to nie zatrzymuje. Napisałem przecież "jak nie znajdziecie lepszego MG to ja mogę w ten piątek pomiszczować" więc to ja jestem w zapasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo ostatnio ja nie grałem. :P Zasada jest taka: jeśli ja należę do czerwonoskórych, to oni wygrywają. Innej opcji nie ma. :P Bo Indiańce to najlepsza frakcja jest i nikt ich nie pokona!!!!!oneoneeleven111!! :D Ja się już do nich przyzwyczaiłem i innymi frakcjami gra mi się po prostu gorzej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:26, Marrbacca napisał:

W zasadzie w przyszły piątek pewnie będę wolny... więc jeśli jesteście chętni na Marrową edycję
Ktulu to fajno będzie :). Szczególnie, jeśli zbierzecie 20 osób, wtedy zagramy z Ufolami :D

Słyszycie ludzie? Zbierzmy na przyszły piątek tak ogromny skład żeby z Ufolami zagrać. ;) Ciekawie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 21:18, Magwisienka napisał:

Ufole? Będzie ciekawie :D
To co? Jakaś lista by się przydała, nie?

MG: Marr (?)
1. Magwisienka

Ha, pierwsza! :P

MG: Marr (?)
1. Magwisienka
2. Neban

A ja drugi jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki. Chciałem prowadzić, ale jak tak to tak. Może w sobotę poprowadzę. Graj muzyko.

Mega Ultra Giga Rzepa -Wielka Edycja Wielkiego Ktulu (19.X ?)


MG: Marr

1. Magwisienka
2. Neban
3. skyler
4. wujek Kafar
5. Liqid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować