Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2007 o 10:27, Adamido napisał:

Gramy dzisiaj, jutro następne FK :P


Na to nie licz FK już długo (z miesiąc, dwa, a może nawet pół roku) nie zagości na forum... (czuje to w śledzionie)


MG - Fiarot
1.Kuk
2.Rick90
3.Adamido
4.Scorp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 17:01, paweldomar1 napisał:

Fiarot wraca jak MG? Nie mogę tego przegapić:) Postarajmy się, może dziś się uda?:P


Najlepsze jest to, że nic mi o tym nie wiadomo :P . Adamido źle odczytał moją wypowiedź lub też sobie samowolkę urządza... Gdybym bardzo chciał prowadzić to pewnie sam bym się zgłosił na stanowisko MG, a że nic takiego nie miało miejsca toteż nie wypychajcie mnie na siłę przed szereg. Może ktoś inny będzie miał nieodpartą pokuszę na ''miszczowanie''. Także prosiłbym bez takich akcji w przyszłości.

A skoro już zdecydowaliście się na sporządzenie listy chętnych na dzisiejszą grę to biorąc pod uwagę moje powyższe słowa powinna ona wyglądać w następujący sposób:

1. Kukowsky
2. Rick90
3. Adamido
4. Scorp
5. paweldomar1
6. Fiarot

P.S. A z tym kolejnym FK to scorp bardzo zwięźle i trafnie to ujął - Ktulu na forum jest dobre raz na jakiś czas, w temacie o FM bezwzględnie rządzi tradycyjna mafia :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 18:57, Adamido napisał:

A spotykamy się o 20:30 , okej?.


Jak chcecie, w każdym razie już w tej chwili parę osób przebywa na kanale, także pożemy się już powoli zbierać - im szybciej to nastąpi tym szybciej zaczniemy grę w coś konkretnego, póki co jesteśmy jedynie zajęci rozmowami ''na każdy temat'' ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała edycja ktulu

Manitou : ssacz skyler

Szeryf ===demrenfaris
kurtyzana ===Laska
DR ===Furrbacca
sedzia === SamFisher5
burmistrz === LifaR
pastor === Magwisienka
kat==== Adamido
złodziej=== goticsheep
zabojca === PoProstuWilk
ZR ==== Ssj2
szaman === Kukowsky
szamanka==== rick90
SK === Fiarot

I rozkład linczy
http://phpfi.com/285324
Edycję wygrali chyba indianie (gdyby Manitu nie zassał przy pojedynku pewnie wygrałoby miasto )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:32, skyler napisał:

(gdyby Manitu nie zassał przy pojedynku pewnie wygrałoby miasto)


Twoje zassanie to mało przy tym, co Fiarot wyrabiał ;]. On zassał na całego, gdyż nie powiedział mi ani słowa, że gracie na ircu dzisiaj a z wielką chęcią bym się do Was przyłączył:]. Wstydź się braciszku ;). Ssiesz i tyle i nawet nie próbuj się tłumaczyć ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 01:16, Fimar napisał:

Twoje zassanie to mało przy tym, co Fiarot wyrabiał ;]. /ciach/


Dobra dobra, dokładnie widziałeś, że siedzę na ircu, gdybyś był bardziej rozgarnięty to byś wszedł bez jakichś zaproszeń czy sugestii z mojej strony :] .

* * * * *

Teraz trochę odnośnie rozegranych wczoraj edycji:

1) IK - Manitoo skyler

Działo się całkiem sporo :] . Pierwszego dnia demrenfaris powiedział, że sprawdziła go kurtyzana i podał się za... opoja, choć taka rola w tej rozgrywce nie występowała :D . Na szczęście inni nie wyczepili się tego uchybienia i ostatecznie w linczu padł Adamido. W nocy ja wraz z rickiem zaufaliśmy przeczuciu Kukowskiego, który wskazał do mordu gothicsheepa, dzięki czemu udało nam się przechwycić posążek :] . Wykończyliśmy dodatkowo Furra, aby wygląda to na grę jakichś noobków ;P , a ponadto rick otruł LifaRa, co do którego po sprawdzeniu go przez Szamana mieliśmy pewność, iż jest on mieszkańcem. Posążek trzymał Kuki, co okazało się dobrym rozwiązaniem, gdyż mój faworyt do tej roli - rick90 - został zlinczowany kolejnego dnia. Jako jedna z trzech jeszcze żywych osób wskazałem w linczu kogoś innego i pewnie dlatego zostałem zaaresztowany w nocy.
To niestety nie był koniec nieszczęść, gdyż bandyci załatwili Kuka i przejęli ponownie posążek, a ponieważ nie mogłem działać toteż mordu ze strony Indian nie było. Podczas dnia szeryf nie powiązał ze sobą tych dwóch faktów i starał się wmówić pozostałym, iż jestem bandytą. Do tego inni również byli ochoczo nastawieni na lincz na mnie mimo różnego rodzaju tłumaczeń z mojej strony. Nie chciałem się ujawniać jak czerwonoskóry toteż trochę się w tym czasie podenerwowałem. Na szczęście doszło do pojedynku SSj2 z demrenfarisem. Przegrał ten pierwszy, jednak był rewolwerowcem, więc ostatecznie przeżył. Tutaj też skyler nieco przyssał, gdyż kazał działać sędziemu przed ujawnieniem ''rewolwerowej natury'' jednego z pojedynkujących się. Zostało 6 graczy. Było pewne, iż Magi, Sam oraz Laska są mieszkańcami. Dążyli oni do podwójnego linczu na bandytach, jednak ta sztuka ostatecznie im się nie udała - padł jedynie SSj2, bez posążka.
W nocy jako ostatni żyjący Indianin zabiłem Wilka, dzięki czemu odzyskałem posążek, a ponadto zamordowałem również Sama jako bonus za owo przejęcie oraz Magi w ramach bycia SK. Na placu boju zostałem więc jedynie z Laską, ja zlinczowałem jego, on mnie i tak też edycja dobiegła końca ;P . Gdyby w zaistniałej sytuacji ktoś chciał przyznać jednak zwycięstwo którejś z frakcji to powinien wskazać na Indian - tak czy siak zostali zabici wszyscy, a że przy okazji padł również komplet czerwonoskórych to już zupełnie inna historia ;] .

2) IM - MG Kukowsky

Na początek link do strony z linczami, o którym Kuki zapomniał ;P - http://phpfi.com/285337. Mafia jako pierwszego wykończyła paweldomara, zaś podczas dnia po kilkustopniowych eliminacjach podejrzanych graczy dążyłem do remisu między Magi a kulfonito - padła ostatecznie tylko ta pierwsza. W nocy padł Sam, zostało 6 osób i wówczas scorp podał się za kataniego wskazując windowsa jako winnego. Jako że nie bronił się on zbyt wiarygodnie (ba, praktycznie w ogóle się nie bronił ;P) toteż poleciał jako jedyny w linczu. W mordzie padł Belmundo, scorp po pewnym czasie stwierdził, że sprawdził niewinnego Kamiloosa, więc jedynym logicznym rozwiązaniem wydawał się być remis mój z kulfonito. Tak też się stało, jednakże wówczas okazało się, że scorp blefował, zaś prawdziwym katanim był Sam Fisher. Mafia sporo ryzykowała taką zagrywką, lecz przeprowadziła ją całkiem wiarygodnie, dlatego też zasłużenie wygrała - gratulacje :] .

3) IM - MG Furrbacca

Tym razem zebrało się trochę więcej osób niż poprzednio. Najpierw padł scorp w mordzie. W pierwszym linczu po sporym zamieszaniu ostatecznie doszło do remisu między Deto a Kamiloosem. Ten drugi był katanim, ale chyba za bardzo nie orientował się, że ma aż tyle głosów na swoim koncie, gdyż nie postanowił zawczasu się ujawnić, aby uniknąć zlinczowania. Zamordowany został windows. Kolejnego dnia zastanawiałem się nad Magwisienką oraz mefiperesem, ostatecznie bardziej przyczepiłem się do tego drugiego. Zresztą mefi z każdą chwilą utwierdzał mnie w tym wyborze, gdyż nagle bardzo zaczęło mu zależeć na wyprowadzeniu Sama na prowadzenie w głosowaniu. Przy okazji trochę przyssałem, gdyż potwierdzenie mojego głosu na niego zamiast do Furra wysłałem do... Kukowskiego ;P . Dlaczego? On wcześniej był MG i coś mi się pochrzaniło :P . W linczu padł jedynie Sam, mafia trafiła w Belmunda i tak też nastał decydujący dzień. Skyler trochę się mnie czepiał w związku z tym brakiem linczu, jednak po wyjaśnieniach moich [oraz Kuka ;P] przestał. Ja w dalszym ciągu upierałem się przy mefim oraz Magi. W pewnym momencie mefiperes starał się jak gdyby zasugerować swoje rzekome kataniarstwo czepiając się kulfonita że niby detektyw go sprawdził. Wdałem się z nim w wymianę zdań, w której to ani on tego nie potwierdził ani też nie zaprzeczył, co wydało mi się aż nadto podejrzane. Stąd wziął się lincz na nim, do którego podłączyli się skyler oraz Magwisienka. Wtedy też mefiperes napisał, iż jednak jest katanim, lecz ponadto dodał, że Magi i kulfonito są rzekomo niewinni, zaś ja i skyler mafiozujemy, czym przyssał niesamowicie XD . Po takim zagraniu byłem wręcz pewien jego przynależności do mafii, niestety po zakończeniu głosowania okazało się, że poszukiwaną parą zdrajców są Magi oraz skyler 0.o . Jak widać mafia wygrała tego dnia po raz drugi, jednak z dużą pomocą ssącego ostatniego dnia mefiperesa ;P .

Kukowsky

Dnia 27.12.2007 o 01:16, Fimar napisał:

Potem więcej Fiarot napisze.


A skąd Ty taki pewny tego byłeś ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widze Dem przyssał :):) Normalnie ja tak nie ssałem ,] .
Fiarot- normlanie cie podziwiam powinieneś dostać specjalny status , MLTVK - Mafia Live Tv Komentator , xD Jeszcze nie widziałem edycji której byś nie skomentował ,]
Aha ja coś o 21 dzisiach mam zamiar poprowadzić

Rodzaj Gry : IM
Mg : Phelela
1.
2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować