Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Wczoraj ogólnie na IRCu miałem pecha, gdyż w drugiej i trzeciej edycji padłem szybko, a w pierwszej zasilacz mi rąbnął(cholera mnie już bierze...) i wyleciałem z IRCa(i z kompa również, reset nastąpił od razu). Więc w pierwszej nie dość, że wróciłem po nocy i za bardzo nie wiedziałem, o co chodzi(no bo skąd niby? :P) to jeszcze skyler(Mistrz Gry) nie uznał mego weta sędziowskiego, a potem napisał, że demrenfaris był sędzią. Widząc w perspektywie tłum rozwścieczonych mieszkańców chcących mnie rozerwać i bandytę orz indianina ze stoickim spokojem przyglądająch się temu, nie zdzierżyłem. Na szczęście zostało to odkręcone(a my dowiedzieliśmy się, że MG nie powienien być na...pity w trakcie prowadzenia). Miał być remis SSj2 - PolishWerewolf, ale niedobry Fiarot zapieczętował lincz na SSjocie i w efekcie Wilk(posiadający posążek) nie zginął. Ale nic straconego, dzielny Indianin Fiarot naprawił to i odstrzelił Wilka. Potem, niejako za karę(rośnie lista mordów, ojjjj rośnie :P) pożegnałem się z życiem przez jakiś zabłąkany tomahawk, a następnie Magi została zdezintegrowana przez naszego bohatera. Widząć, że Fiarot nie poprzestanie na zabijaniu i że może dojść do kicków i banów, skyler szybko zakończył noc, by nie ucierpieć. Remis Laska-Fiarot zakończył się... wygraną MG.(czemu? Bo niby wszyscy padli, ale osoba posiadająca posążek została zdmuchnięta w linczu, stąd wygrana MG).

Potem edycja Furra - cholera na głowy bandytów, przyskrzyniłem scorpa, za co ten mnie zabił(czuja ma. Albo strzelał. W każdym razie farciarz z niego). A, że byłem katanim, to scorp bez przeszkód mógł się podszyć pode mnie i grać mą rolę. Zrobił to tak udatnie, że zwiódł wszystkich mieszkańców i nie tylko, wszakże w linczu padł windows00. W końcu nastał finał, w którym scorp się lekko zakręcił, ale Ci, co go znają wiedzą, że to żart był. Szybki remisik wyeliminował...
..a jednak nie...
...bo Kukowsky wyfrunął nam z IRCa.

Wyjaśnienia(i bluzgi - zdarzało się) zalały kanał, i jasne było, że scorp to mafia nie katani. Ale Kukowsky mając na uwagę dramatykę gry, wrócił i zakończył ją w odpowiednim momencie i pozostało nam złożyć gratulacje duetowi scorp2005-windows00.

Potem była edycja, z której za dużo nie pamiętam, bo się śmiałem. Nie zgrywam się - śmiałem się(!) i przez to ledwie wyrabiałem z czytaniem wypowiedzi innych ludzi. Co mnie doprowadziło do śmiechu - nie powiem, bo dla znakomitej większości z Was nie byłoby to pewnie nawet warte uśmiechu. Zdementuję tylko pogłoski i oskarżenia, iż śmiałem się z Belmunda. Nic do niego(Boże uchowaj) nie mam i śmiałem się tylko z jego wypowiedzi.
Ale komuś się to nie spodobało, kilku ludzi nie wysłało potwierdzenia(Dzięki Magi i Fiarot, jesteście niezastąpieni :P) i w efekcie z zimną krwią zostałem zarąbany ja. Za co, nie wiem, i zdaje się, że Ci co na mnie głosowali, również nie wiedzą. "Bywa".

Ale ogólnie podobało mi się wczoraj, szczególnie to, z czego miałem tyle radości. A jeśli ktoś jest sztywny(cześć, Belmundo i Deto!) to wyjaśniam, że to, co znajduje się w tym poście, za nic nie jest na serio. Pisane wręcz specjalnie w ten sposób.

"Dobranoc Państwu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Belmundo
BigShot - katani
demrenfaris
kulfonito
mefiu
Neban - mafia
netromanta - mafia
Saref
zbigniew

Pierwsza edycja w roku 2008 zakończona. Jak na spontana to muszę powiedzieć, że już widać kilku pretendentów do miana "Ssacza stycznia". :>

Najpierw w mordzie padł Bigshot, potem zlinczowali kulfonita i Sarefa, a netromanta padł za brak głosu. Mafia zabiła zbigniewa, a gracze jednomyślnie zlnczowali demrena. Mafia dokończyła mordując Bela i wygrała.

Klimaty były sylwestrowe i wygrały abstynetny.

Hapy new yur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Demrenfaris (!!!!!!!!!!)

Belmundo - miasto

Fiarot - mafia

Kukowsky - mafia

gothicsheep - miasto

Neban - miasto

Saref - miasto

mefiperes - miasto

netromanta - miasto

Zbych - miasto

Win00 - katani

2. edycja 2008 zakończona. Ku zdziwieniu większości - nie possałem :P Oczywiście skyler twierdzi zgoła co innego... ale to skyler - zrozumiałe.

Mafia mordowała, miasto linczowało... i zostali obaj mafiozi na 4 graczy ;) Windows - katani - padł już 1. dnia ;)

Nie popisał się owca, który olał grę ;) Cóż - gratuluję mafii ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 02:46, skyler napisał:

Ten oszust nie losował ról ;]

E... to czemu ja byłem katanim? :P
Mnie nikt nie lubi i nigdy mi fajnych ról nie dają :P:P:P
To musiało być losowanie, na 100% xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam małą propozycję. Co Wy na to, by w piątek zagrać małą edycyjkę IK? :) Gotów jestem poprowadzić, w sam raz na odstresowanie po próbnych testach. Są chętni?

Manitou : Liqid
Termin : 4.01.2008, wieczór
Gracze:
1. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 15:38, Liqid napisał:

Hm, mam małą propozycję. Co Wy na to, by w piątek zagrać małą edycyjkę IK? :) Gotów jestem
poprowadzić, w sam raz na odstresowanie po próbnych testach. Są chętni?

Manitou : Liqid
Termin : 4.01.2008, wieczór
Gracze:
1. Demrenfaris (na 80%) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być moja ostatnia edycja do maja, więc jeszcze się zapiszę.
________________________________________________________

Manitou : Liqid
Termin : 4.01.2008, wieczór
Gracze:
1. Demrenfaris
2. sz94
3. Szerszeń
4. ...
5. ...
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Forumową Mafię nie ma czasu, na nic nie ma czasu, ale na Ircowe Ktulu czas jakoś muszę mieć, nie chcę zwariować :P Więc dzisiaj prawdopodobnie chyba na pewno będę na IRCu, by zagrać sobie z Wami ;)

********************************************************************************************************************** ****

Manitou : Liqid
Termin : 4.01.2008, wieczór
Gracze:
1. Demrenfaris
2. sz94
3. Szerszeń
4. Sam Fisher
5. ...
6. ...
7. ...
8. ...
9. ...
10. ...
11. ...
12. ...
ewentualnie 13. ..., 14. ...

********************************************************************************************************************** ****
********************************************************************************************************************** ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja zakończona, skład zbierał się długo i w bólach, ostatecznie wygrali Indianie (zaś nieoficjalnie mieszkańcy, o :P). Były małe zaciachy, jak ta wprowadzona przeze mnie rola stojącego węża, której nie rozumiałem i się odbiło lekko na grze, ale zostało poprawione. Bandyci mimo niemalże dream teamu przegrali, ale cóż, było trudno. A ostatnie zagranie Maggi... Cóż, koniec to koniec, a MG ma zawsze rację, zaś koniec ostateczny ma większą moc od końca pośredniego. Ale jak tak Was to bawi -
MG ssie !! Ale dzięki niemu też macie tą całą zabawę/nerwicę. ^^
http://phpfi.com/287077

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować