Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Dzisiaj na IRCu odbyła się Ircowa Mafia, którą poprowadziłem ;) O dzowi wtopy nie zaliczyłem, a wygrana należała do debiutującej Catastrophe-she, która razem z Fimarem była mafią ;)

Role:

Adham --> mieszkaniec

BigShot --> mieszkaniec

Catastrophe-she --> mafia

dawidos170 --> mieszkaniec

Fimar --> mafia

Lasca --> mieszkaniec

Laska-z-Polski --> mieszkaniec

mefiperes --> mieszkaniec

skyler --> katani

http://phpfi.com/287284 - tu wisi rozkład linczy ;)

Rozgrywka fabularna to misie polarne, które żyły sobie i było im dobrze. Niestety dwa sukinkoty zatruły im życie zabijaniem ich. Na szczęście super-miś czuwał!(i został odsztrzelony przez sukinkoty...)

Najpierw padł Adham, w mordzie, a skyler sprawdził dawidosa - niewinnego. W linczu padł BigShot, który miał być remisowany z Lascą, ale nie wyszło ;) W nocy skyler sprawdził Fimara, a ten - nieświadomie zemścił się na nim i wypuścił z niego wątpia na śniego ;) Następnie w linczu Fimar pofrunął razem z Lascą, a w nocy Catastrophe-she zabiła mefiego. W finale wszyscy linczowali Laskę-z-Polski(w pewnym momencie nawet on sam ;), potem zmienił na Catastrophe). Catastrophe-she odcięła wadzący jej łebek dawidosa i zwyciężyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprowadziłem 2 edycje mafii, pierwsza z nich została zakończona totalną klapą... z jakiego powodu? Bo ujawniłem KTO był katani :) Od razu zakończyłem tę sesję i zacząłem nową... Ta już przebiegała normalnie (no... prawie...), bez błędów MG (przynajmniej ja ich nie zauważyłem). Pod jej koniec (3 graczy) katani wyjawił na privie innemu graczowi (Magwisience), że zna tożsamość innej (AQ22), napisał o tym również na głównym. Rozpoczęła się dyskusja na temat tego, czy katani może się ujawniać... Uznałem, że na głównym może (nie ma zapisu zabraniającego mu tego), jednak na privie było to nie do pomyślenia, co = ban. Za recydywę Budep otrzymał go na tydzień.

AQ22 (mafia) -BigShot - fimar
BigShot (mieszkaniec) - zbigniew - DIED
Budep (katani) - BigShot - Fimar - AQ22
Fimar (mieszkaniec) - lasca - Lasca - DIED
Lasca (mieszkaniec) - BigShot - Fimar - DIED
Magi (mieszkaniec) - Budep - Lasca -
Sam (mieszkaniec) - DIED
zbigniew (mieszkaniec) - BigShot - DIED

i oczywiście ssę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbyły się 2 edycje, w tym jedna moja. Wygrało miasto... choć nie zlinczowano żadnego mafiozo.

Fiarot - miasto

Lasca - miasto

Magi - mafia

Felel - katani

Sam - miasto

Ssj2 - mafia

sz94 - miasto

SSj2 wycofał się w trakcie gry... a Magi nie grała w ogóle. Były z tym całe zawirowania, których mi się nie chce tłumaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 22:54, Magwisienka napisał:

>a Magi nie grała w ogóle.
Bo jak kurna mówię, że nie gram, to znaczy, że NIE GRAM +_+

Magi, nie rozumiesz? Jakbyś nie grała, to dem nie mógłby W OGÓLE rozpocząć edycji, bo chętnych nie było. "Dziwnym" trafem "nie zauważył" tego, że nie grasz, i "wylosował" Ci rolę mafii. Takie... znamienne. Tym bardziej, że to, że nie grasz, było kilkanaście razy mówione.
Ale chyba lepiej wystartować z edycją i potem zwalić winę na innych, nie? :P Chociaż 'pewien' niesmak pozostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha na wczoraj odbyła się też moja edycja , trwała dłużej niż dema ;) Była to pierwsza edycja prowadzona na tablecie ;D

Sam_Fisz xD i Magwisienka - Mafia
dawidos-katani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 12:43, Phelela napisał:

Aha na wczoraj odbyła się też moja edycja , trwała dłużej niż dema ;) Była to pierwsza edycja
prowadzona na tablecie ;D

Sam_Fisz xD i Magwisienka - Mafia
dawidos-katani ;)

"Fisz"? Eee? Co to za gość jest? Nie znam. Pamiętam, że wczoraj byłem z Magi w mafii, i chyba nawet Ty wtedy prowadziłeś, ale jak mówisz, że był z Nią kto inny - to wierzę, Tyś MG był :P Tylko mi powiedz, kóry to ten "Fisz" jest? Bo wiesz, ja Fisher jestem, zapolowałbym(ewentualnie zarzucił wędkę) i obiad by był dla kilku osób. To gruba ryba musi być, skoro nie znam gościa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ;P Dobra wczoraj tak napisałem ;D bo na tablecie cięzko ogarnąć i skracałem nicki :D
Aha no i bym zapomniał podziękowania dla Adamido za zamieszczanie wyników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2008 o 10:29, Sam Fisher5 napisał:

Magi, nie rozumiesz? Jakbyś nie grała, to dem nie mógłby W OGÓLE rozpocząć edycji, bo chętnych
nie było. "Dziwnym" trafem "nie zauważył" tego, że nie grasz,

Mylisz się. Magi mi nie wysyłała na priva NIC, nie zrobił tego też żaden gracz.

Dnia 13.01.2008 o 10:29, Sam Fisher5 napisał:

i "wylosował" Ci rolę mafii.

Tutaj się jeszcze bardziej mylisz. NIE wylosowałbym przecież jej roli mafii, tylko np. kataniego...

Dnia 13.01.2008 o 10:29, Sam Fisher5 napisał:

Takie... znamienne. Tym bardziej, że to, że nie grasz, było kilkanaście razy mówione.
Ale chyba lepiej wystartować z edycją i potem zwalić winę na innych, nie? :P Chociaż ''pewien''
niesmak pozostaje ;)

Najlepiej się wypowiadać po edycji, jaki to zły był MG, natomiast NIE sygnalizować mi na priva, że magi nie gra. Losowałem role - nie zauważyłem. A wypowiadanie się, gdy się nie ma o czymś wiedzy - nawet ze mną nie rozmawiałeś, i robienie z siebie eksperta jest wstrętne...

@@skyler
Masz zamiar mi dać ban''a na #mafia? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2008 o 15:00, skyler napisał:

Przy najbliższej okazji. Miara po prostu się przebiera.

Pamiętaj, że to tylko słowo przeciw słowu... Obstaję przy tym, iż losowałem role, bo... losowałem. Tak jak mówię - po edycji mieli do mnie żal - faktycznie - ale nikt nie napisał, że losowałem Magi, bo uznała, że nie ma zamiaru grać. Gdybym miał tak zrobić to zacząłbym edycje 30 min wcześniej, gdy było 9 "niepewnych" graczy. Oczywiście możesz mnie zbanować - jesteś opem, Twoje prawo. Jednak pomyśl - czemu nie zrobił tego inny op, który był natenczas na kanale? Nie było Ciebie - nie chcę Ci odbierać praw do czegokolwiek, ale IMO nie powinieneś się wypowiadać na temat tej edycji, gdy nie brałeś w niej udziału, a nawet nie przebywałeś wówczas na #mafii. A to, co masz mi do zarzucenia odnośnie poprzednich edycji... To również nie jest obiektywne. Spójrzmy prawdzie w oczy - czego bym nie zrobił - skrytykujesz to, ze względu na to, iż nie sympatyzujemy ze sobą, lekko mówiąc. Spróbuj być bardziej obiektywny i spojrzeć na to z innej strony - czy gdyby np. mefi, bądź SSj2, lub też Sam Fisher wylosowaliby skład mafii Fiarot-Kukowsky oskarżyłbyś ich? IMO nie. To wszystko są Twoje domysły - i z całym szacunkiem - jesteś stronniczy do bólu

Swoje powiedziałem

Pozdrawiam - demrenfaris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 14:49, demrenfaris napisał:


> Magi, nie rozumiesz? Jakbyś nie grała, to dem nie mógłby W OGÓLE rozpocząć edycji, bo
chętnych
> nie było. "Dziwnym" trafem "nie zauważył" tego, że nie grasz,
Mylisz się. Magi mi nie wysyłała na priva NIC, nie zrobił tego też żaden gracz.


Jak nie gra, to nie patrzy na główny. Dziwne? Napisała, że nie gra i to powinno wystarczyć. Ale MG ma lepsze rzeczy do zrobienia, niż patrzenie na główny wyraźnie... a jak się nie patrzy, to się nie daje całemu kanałowi voice''ów.

Dnia 13.01.2008 o 14:49, demrenfaris napisał:

> i "wylosował" Ci rolę mafii.
Tutaj się jeszcze bardziej mylisz. NIE wylosowałbym przecież jej roli mafii, tylko np. kataniego...

Ja nie wiem, co Ty robiłeś, to tylko sugestia, a że brniesz, to widzę, że trafiłem...

Dnia 13.01.2008 o 14:49, demrenfaris napisał:

> Takie... znamienne. Tym bardziej, że to, że nie grasz, było kilkanaście razy mówione.

> Ale chyba lepiej wystartować z edycją i potem zwalić winę na innych, nie? :P Chociaż ''pewien''

> niesmak pozostaje ;)
Najlepiej się wypowiadać po edycji, jaki to zły był MG, natomiast NIE sygnalizować mi na priva,
że magi nie gra.

Te, słuchaj, jakbyś nie robił szopki jak zwykle - czyli dajesz WSZYSTKIM voice''y i nie pytasz - to by było ok. Wiesz, jak już dajesz, to chociaż pytaj.(o, pardon, Kukowi zdjąłeś voice''a, więc w sumie nie jest tak, że w ogóle uwagi nie zwracałeś)A jak pytasz, to fajnie by było, jakbyś patrzył na odpowiedzi.

Dnia 13.01.2008 o 14:49, demrenfaris napisał:

Losowałem role - nie zauważyłem. A wypowiadanie się, gdy się nie ma o czymś
wiedzy - nawet ze mną nie rozmawiałeś, i robienie z siebie eksperta jest wstrętne...

Wstrętne to są Twoje wykręty. I ja nie robię z siebie eksperta - ja jestem, wystaw sobie, OBSERWATOREM. I było coś takiego - napisałeś coś, a chwilę później, pod tym, Magi napisała, że nie gra. Ale pewnie masz problemy ze wzrokiem. Albo z czymś innym. Albo losowałeś wtedy. Co nie zmienia faktu, że mówiła kilka razy.

O, widzę, że Ci się coś nie spodobało i dostałem bloka? Fajnie.

BigShot

Dnia 13.01.2008 o 14:49, demrenfaris napisał:

Ja tam siebie nie jem. tzn. nie chcę Cię martwić ale chodziło o Ciebie

O rly?

Phelela

Dnia 13.01.2008 o 14:49, demrenfaris napisał:

Heh ;P Dobra wczoraj tak napisałem ;D bo na tablecie cięzko ogarnąć i skracałem nicki :D
Aha no i bym zapomniał podziękowania dla Adamido za zamieszczanie wyników ;)


Wiesz, Twoje prawo, ale mi isę wydaje, że "Sam" jest krótsze od "Sam Fisz". Ale to pewnie tylko mi się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 21:50, Belmundo napisał:

BigShot
Bloodybunny mafia
elekrin mafia
paweldomar1=mefi
piotrbov katani
sam
skyler
super_bizon


Ej, tak nie wolno, a gdzie jest podsumowanie? Na szczęście mam loga! Tą świetną edycję(niezwykła pod naprawdę wieloma względami) możecie teraz oglądać 24h/dobę i 7dni w tygodniu! Wystarczy tylko, że wejdziecie na stronę - http://ircowamafia.eu.interia.pl/ ! Zawiera ona ten jakże interesujący zapis edycji! Niech Was nie zrazi tło(a raczej jego brak) zawartość strony(poza logiem nic :P) i autor(ja :P). Tego się nie da wymyśleć - to trzeba przeczytać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzisiaj musi być jakaś edycja Zapraszam na Kanał Mafia Wszystkich o 21.00 ;}
Napewno znajdzie się ktoś do prowadzenia , nie ma sensu robic listy bo i tak później większośc z tych osób nie przychodzi wiec jakby tylko Ircowy Master-IM się znalazł ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mam taką prośbę... Niech się zbierze dzisiaj tyle osób by w końcu zagrać w Ktulu, bo ostatnio przez ten deficyt cały czas tylko mafia i mafia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować