Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 15:55, Kukowsky napisał:

Tylko mam taką prośbę... Niech się zbierze dzisiaj tyle osób by w końcu zagrać w Ktulu, bo
ostatnio przez ten deficyt cały czas tylko mafia i mafia. :P

Nie zagram dzis niestety - jutro też raczej nie a szkoda bo w IK nie grałem dłuuugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbyła się edycja Ktulu.

Lincze:
http://phpfi.com/290865

Pojedynki:

matiz123 ||| ||| |
windows00 ||| |

dawidos |
Belmundo ||| |

mefiperes
dawidos ||

Rozkład ról:
Belmundo - Agent ubezpieczeniowy
dawidos - Złodziej
demrenfaris - Samotny kojot
Fiarot - Opój
Kamiloos - Sędzia
Lasca - Dobry rewolwerowiec
LifaR - Pastor
master_matrox - Mściciel
matiz123 - Kurtyzana
mefiperes - Szaman
Phelela - Szuler
Wilku - Szeryf
Sam Fisher - Szamanka
windows00 - Zły rewolwerowiec

Bandyci: dawidos (złodziej), master_matrox (mściciel), Phelela (szuler), windows (zły rewolwerowiec)
Indianie: demrenfaris (SK), mefiperes (Szaman), Sam Fisher (Szamanka)

Miastowi: Szeryf, Pastor, Kurtyzana, Dobry rewolwerowiec, Opój, Sędzia, Agent ubezpieczeniowy
Bandyci: Złodziej, Mściciel, Zły rewolwerowiec, Szuler
Indianie: Szaman, Szamanka, Samotny Kojot

Wygrali Indianie!

http://docs.google.com/View?docid=dg4x6z7p_8gd8m7rft - logi z edycji... podziękowania dla Belmunda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 08:02, Phelela napisał:

Wtgrali fartem :F już trzeci dzień nasi mieli posążek więc sry :P To musieli ich zabić no ,
to poprostu jest pech ;P


Dokładnie, wygrali fartem :P
Gdyby Mefiperes nie był Indianinem to może i bandyci by wygrali, a tak na koniec zostałem ja (mściciel) oraz dwóch indianów - Sam Fisher oraz Mefiperes. Nie mniej jednak, fajnie się grało, a mi jak na drugi raz dobrze poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do Kamiloosa: dlaczego nie zmieniłeś wyniku pojedynku? Przecież mówiłem, że to ja byłem kurtyzaną. :P Trzeba było mi uwierzyć. :P I dlatego właśnie nie grało mi się zbyt przyjemnie, bo zginąłem już pierwszego dnia. A wszystko przez Kamiloosa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila i bym possał, ale na szczęście gorączka mnie do tego nie doprowadziła. :D
Cóż, fajna edycja. Wyzywając Dawidosa, już myślałem, że po nas, a tu ci niespodzianka... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 11:35, mefiperes napisał:

Jeszcze chwila i bym possał, ale na szczęście gorączka mnie do tego nie doprowadziła. :D
Cóż, fajna edycja. Wyzywając Dawidosa, już myślałem, że po nas, a tu ci niespodzianka... ;-)

Aha, a wtedy fajne szły wiadmości na konferencji :P Ale jeszcze lepsze, jak master matrox zagłosował na przegraną dawidosa w pojedynku - wyłożyłem się ze śmiechu :D Mówiłem parę razy, że już po wszystkim, że sprawa jest prosta, a on dalej brnął, że jest miastowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 12:28, Sam Fisher5 napisał:

> Jeszcze chwila i bym possał, ale na szczęście gorączka mnie do tego nie doprowadziła.
:D
> Cóż, fajna edycja. Wyzywając Dawidosa, już myślałem, że po nas, a tu ci niespodzianka...
;-)
>
Aha, a wtedy fajne szły wiadmości na konferencji :P Ale jeszcze lepsze, jak master matrox zagłosował
na przegraną dawidosa w pojedynku - wyłożyłem się ze śmiechu :D Mówiłem parę razy, że już po
wszystkim, że sprawa jest prosta, a on dalej brnął, że jest miastowym :D

Cii on grał drugi raz więc mógł się mylić trochę ;P Nie było mnie wtedy jak głosował dlatego też niemogłem nic zrobić ,]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 12:49, Kukowsky napisał:

Było trzeba nie spać z bandytą. ;) Twoja wina, a teraz zrzucasz wszystko na biednego Kamiloosa.
:P

To co ja miałem zrobić? Spać sam ze sobą? :P No ale dobra, to chyba faktycznie nie byłą wina Kamiloosa. Tak naprawdę to wszystko przez Ciebie, bo to Ty dałeś mi taką głupią rolę. :P Przecież przed edycją mówiłem, że chcę być Indiańcem. Więc to wszystko przez Ciebie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 12:57, matiz123 napisał:

> Było trzeba nie spać z bandytą. ;) Twoja wina, a teraz zrzucasz wszystko na biednego Kamiloosa.

> :P
To co ja miałem zrobić? Spać sam ze sobą? :P No ale dobra, to chyba faktycznie nie byłą wina
Kamiloosa. Tak naprawdę to wszystko przez Ciebie, bo to Ty dałeś mi taką głupią rolę. :P Przecież
przed edycją mówiłem, że chcę być Indiańcem. Więc to wszystko przez Ciebie! :P

Mleh, teraz JA mam monopol na indiańców, i to jeszcze na wygraną indiańcami :P 3 ostatnie Ktulu - ja jako indianiec i za każdym razem wygrana ^^ w tym miejscu chciałbym podziękować: 1 składowi: Lasce, demowi, sobie :P i prawie Belmundo(który nam przeszkadzał :P), 2 składowi: mefiemu, domarowi, sobie, wiesniakowi i 3 składowi: mefiemu, demowi i sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 12:28, Sam Fisher5 napisał:

Aha, a wtedy fajne szły wiadmości na konferencji :P Ale jeszcze lepsze, jak master matrox zagłosował
na przegraną dawidosa w pojedynku - wyłożyłem się ze śmiechu :D Mówiłem parę razy, że już po
wszystkim, że sprawa jest prosta, a on dalej brnął, że jest miastowym :D


Hah, usmiałem sie, jak nigdy. :D No ale powiedz, że ładnie zbłądziłem bandytę-matroxa- mówiąc, że to dawidos jest bandyta, prawda? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:50, mefiperes napisał:

> Aha, a wtedy fajne szły wiadmości na konferencji :P Ale jeszcze lepsze, jak master matrox
zagłosował
> na przegraną dawidosa w pojedynku - wyłożyłem się ze śmiechu :D Mówiłem parę razy, że
już po
> wszystkim, że sprawa jest prosta, a on dalej brnął, że jest miastowym :D

Hah, usmiałem sie, jak nigdy. :D

A co JA mam powiedzieć? Megarotfl był :D

Dnia 20.01.2008 o 17:50, mefiperes napisał:

No ale powiedz, że ładnie zbłądziłem bandytę-matroxa- mówiąc,
że to dawidos jest bandyta, prawda? ;>

Powiem tak: to Ty rozdałeś karty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jak wiecie - dziś jest piąty dzień tygodnia (zwany również dniem Ircowego Ktulu/Mafii) byłbym rad, gdyby ktoś z doborowego towarzystwa mafijnego raczył się zapisać do edycji (przed wejściem na IRC), byśmy mięli tzw. "obraz edycji" - czy w ogóle warto jest rozpoczynać czasochłonne, a na dodatek trudne do przeprowadzenie Ktulu - z uwagi na brak graczy często jest to dość trudne. Czekamy również na Manitou - Mistrza Gry. Proponuję zacząć tworzyć listę graczy. Wygląda ona jak na razie następująco:

Typ Gry: Ircowe Ktulu
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------
Manitou - nieznany

Lista graczy wyrażająca chęć udziału w rozgrywce:
1) demrenfaris
2) ...
3) ...
4) ...
5) ...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------

Liczę na rychłą odpowiedź - edycja winna się zacząć - w związku ze "standardami" około godziny 21.


Pozdrawiam i polecam się - demrenfaris ;)

PS Te malownicze opisy to dla podbicia znaków na post ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odbyła się zapowiadana przeze mnie edycja Ircowego Ktulu. Poprowadziłem ją ja i (uwaga!!!) nie zassałem!!! Bandyci się nie znają jakby co :P
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------
Manitou: demrenfaris

1) Adamzzz - pastor
2) Lasca - szeryf
3) Kukowsky - szaman
4) Belmundo - morderca
5) Fiarot - złodziej
6) Sephirath - dziwka
7) WW3PL - opój
8) Magwisienka - sędzia
9) kulfonito - DR
10) Patyr - ZR
11) Piotrbov - szamanka
12) Paweldomar - Samotny Kojot

Dziękuję uczestnikom za edycję, szczególnie dziękuje MG za świetne prowadzenie... :P

Pozdrawiam - demrenfaris ;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------
http://docs.google.com/Doc?id=dg4x6z7p_10d433x6g6

Za logi chciałbym serdecznie podziękować koledze o nicku Belmundo - dobra robota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 22:32, demrenfaris napisał:

Bandyci się nie znają jakby co :P

http://phpfi.com/292113
[22:04] *** patrYX93 opuscił/a irc.gram.pl (Dem ssacz pisał Capsem nicki bandytów w linczach)

Myślę, że to wystarczy za komentarz :) Ja nie zassałem, Belmundo ani Fiarot też. Oprócz problemów natury prywatnej, dzięki którym myślałem że nie pogram za dobrze, Dem zassał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wasze pocieszenie powiem tylko, że nawet nie zauważyliśmy tego capsa. Mord na Tobie był zwyczajnym strzałem, a Fiarota sprawdziłem jako szaman by mieć pewność. :D

Dzisiaj może poprowadziłbym jakąś edycję... możliwe, że pobawiłbym się trochę z rolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałem o jednym... Moja edycja odbyłaby się trochę później, gdyż od 20 będę zajęty inną, równie naglącą sprawą i nie wiem jak szybko się uwinę, tak więc jeśli ktoś chce poprowadzić coś wcześniej to niech się nie krępuje. Prędzej, niż 21:30 się nie pojawię raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować