Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Ja i Fiarot w mafii - pesteczka.
Czyli wygrana z palcem z nosie :D A Phelela, jako katani w pierwszym linczu padający - mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna to była edycja :P
Gracz, który prowadzi, mafia która się zwija z kanału, gracze skaczący po kanale.
Co te wichury robię z userami IRCa...

MG: Kukowsky/windows00 (:>)

Fiarot
Kamiloos
Liqid
Magwisienka
paweldomar1
Phelela
Piotrbov
Sam Fisher
windows00

mafia - Fiarot, Liqid
katani - Phelela

http://phpfi.com/292375

I mord - windows00
I lincz - Phelela

II mord - Sam Fisher5
II lincz - nikt

III mord - Magwisienka
III lincz - Piotrbov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 10:03, Phelela napisał:

Nie zaufali mi pech , przegrali , zawsze mnie w 1 linczu chcą ubić odkąd pamietam z 0-wymi
argumentami ;)


Jak, to powiada, mój kolega z klasy, prześladuje cię fatum mafiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbyła się edycja Ircowej Mafii. Graczy było niewielu(pierwotnie Piotrbov miał prowadzić, ale niem ógł, więc ja sięzgłosiłem - tyle, że kilku graczy uciekło tłumacząc się niechęcią do czekania :P), ale w końcu udało się ją rozpocząć. Bohaterowie, którzy dokonali tego światłego i wielkiego czynu(co prawda to nie był mój debiut jako MG do IM, ale drugi raz :P) to:

demrenfaris - katani, który poprowadził miasto do zwycięstwa.

dawidos170 - mafia, która zginęła w finale.

Kalkulator - miasto.

LifaR - miasto.

Laska-z-Polski - mafia.

matiz123 - indianiec, który był w mieście.

mefiperes - miasto.

Fabuła była niezwykle oryginalna(i, jak zwykle, improwizowana, tzn. kiedy napisałem "FABUŁA" nie miałem jeszcze pomysłu ;)) - Obcy na Ziemi, wśród których są dwaj Ziemianie, a broni ich Matka(swoją drogą bardzo skomplikowane, nie? :P). Jak kogoś interesuje log - http://ircowamafia.eu.interia.pl/Sam270108.txt BTW - ma on tam wcześniejszy wycinek ze zbierania składu, więc zanim zobaczycie rozgrywkę, możecie zobaczyć problemy, z jakimi boryka się MG w niedzielę wieczorem ;)

Aha - czas na cośprywatnego - dzięki, LifaR, myśłałem, że mnie nie kopniesz :P A tu miła niespodzianka :)

P.S. - wiem, post powinien być wczoraj, ale zapomniałem nabić. Chyba się starzeję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ako, że jak wiecie - dziś jest piąty dzień tygodnia (zwany również dniem Ircowego Ktulu/Mafii) byłbym rad, gdyby ktoś z doborowego towarzystwa mafijnego raczył się zapisać do edycji (przed wejściem na IRC), byśmy mięli tzw. "obraz edycji" - czy w ogóle warto jest rozpoczynać czasochłonne, a na dodatek trudne do przeprowadzenie Ktulu - z uwagi na brak graczy często jest to dość trudne. Czekamy również na Manitou - Mistrza Gry. Proponuję zacząć tworzyć listę graczy. Wygląda ona jak na razie następująco:

Typ Gry: Ircowe Ktulu
----------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------- --------------------
Manitou - nieznany

Lista graczy wyrażająca chęć udziału w rozgrywce:
1) demrenfaris
2) ...
3) ...
4) ...
5) ...

----------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------- --------------------

Liczę na rychłą odpowiedź - edycja winna się zacząć - w związku ze "standardami" około godziny 21.


Pozdrawiam i polecam się - demrenfaris ;)

PS Te malownicze opisy to dla podbicia znaków na post ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odbyła się zapowiadana przeze mnie edycja Ircowego Ktulu. Poprowadziłem ją ja i (uwaga!!!) nie zassałem!!! Mieszkańcy/mefiowie się nie znają jakby co :P
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------- --------------------------------------
Manitou: demrenfaris

ADAMZZZ - MORDERCA
NEBAN - ZR
SAM - ZUO
MEFI - SZAMAN
AQ - SK
DEIH- SZAMANKA
LASKA - SZERYF
PIOTR - OPOJ
MASTER - BURMISTRZ
KUK - DR
SZERSZEN -> SEDZIA
BELMUNDO -> PASTOR
DAWIDOS -> KURTYZANA

Dziękuję uczestnikom za edycję, szczególnie dziękuje MG za świetne prowadzenie... :P

Pozdrawiam - demrenfaris ;)
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------- --------------------------------------
http://ircowamafia.eu.interia.pl/demrenfaris 010208.txt

Za logi chciałbym serdecznie podziękować koledze o nicku Samowi - dobra robota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:12, demrenfaris napisał:

Poprowadziłem ją ja
i (uwaga!!!) nie zassałem!!!

Taa... A fakt, że w sytuacji gdy w remisie miało zginąć dwóch bandytów to Ty już nie pamiętasz? Nie ma to jak nagle wymyślić, że w takiej sytuacji ostatecznie nikt nie ginie... Jak miałoby zginąć dwóch mieszkańców to zapewne by zginęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:12, demrenfaris napisał:

Właśnie odbyła się zapowiadana przeze mnie edycja Ircowego Ktulu. Poprowadziłem ją ja
i (uwaga!!!) nie zassałem!!! Mieszkańcy/mefiowie się nie znają jakby co :P
-------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------
--------------------------------------
Manitou: demrenfaris

ADAMZZZ - MORDERCA
NEBAN - ZR
SAM - ZUO
MEFI - SZAMAN
AQ - SK
DEIH- SZAMANKA
LASKA - SZERYF
PIOTR - OPOJ
MASTER - BURMISTRZ
KUK - DR
SZERSZEN -> SEDZIA
BELMUNDO -> PASTOR
DAWIDOS -> KURTYZANA

Dziękuję uczestnikom za edycję, szczególnie dziękuje MG za świetne prowadzenie... :P

Pozdrawiam - demrenfaris ;)
-------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------
--------------------------------------
http://ircowamafia.eu.interia.pl/demrenfaris 010208.txt

Za logi chciałbym serdecznie podziękować koledze o nicku Samowi - dobra robota ;)

Robota może i dobra, ale link zły - dobry link to http://ircowamafia.eu.interia.pl/demrenfaris010208.txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest? Jutro piątek, a tu nawet nie ma listy? Umówmy się na konkretną godzinę i zróbmy Ktulu z prawdziwego zdarzenia - miejsce MG wolne :]

Termin edycji: 8.02.2008, godzina 21.00

MG - ???
1. Magwisienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 15:19, Magwisienka napisał:

Co jest? Jutro piątek, a tu nawet nie ma listy? Umówmy się na konkretną godzinę i zróbmy
Ktulu z prawdziwego zdarzenia - miejsce MG wolne :]

Termin edycji: 8.02.2008, godzina 21.00

MG - ???
1. Magwisienka

Miałem uczestniczyć, ale w zwykłem mafii, bo Ktulu dla mnie zbyt skomplikowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 15:19, Magwisienka napisał:

Co jest? Jutro piątek, a tu nawet nie ma listy? Umówmy się na konkretną godzinę i zróbmy
Ktulu z prawdziwego zdarzenia - miejsce MG wolne :]

Termin edycji: 8.02.2008, godzina 21.00

MG - ???
1. Magwisienka

Pogadajcie z oklisiem to poemguje, jak przez ostatnie 2 tygodnie :D

A po za tym to standard:

Jako, że jak wiecie - dziś jest piąty dzień tygodnia (zwany również dniem Ircowego Ktulu/Mafii) byłbym rad, gdyby ktoś z doborowego towarzystwa mafijnego raczył się zapisać do edycji (przed wejściem na IRC), byśmy mięli tzw. "obraz edycji" - czy w ogóle warto jest rozpoczynać czasochłonne, a na dodatek trudne do przeprowadzenie Ktulu - z uwagi na brak graczy często jest to dość trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2008 o 15:23, demrenfaris napisał:

Pogadajcie z oklisiem to poemguje, jak przez ostatnie 2 tygodnie :D

Wiesz jak ta rozmowa się może skończyć +b (all) :P

Dnia 08.02.2008 o 15:23, demrenfaris napisał:

A po za tym to standard:

Jako, że jak wiecie - dziś jest piąty dzień tygodnia (zwany również dniem Ircowego
Ktulu/Mafii) byłbym rad, gdyby ktoś z doborowego towarzystwa mafijnego raczył się zapisać
do edycji (przed wejściem na IRC), byśmy mięli tzw. "obraz edycji" - czy w ogóle warto
jest rozpoczynać czasochłonne, a na dodatek trudne do przeprowadzenie Ktulu - z uwagi
na brak graczy często jest to dość trudne.

Przecież i tak nie zagrasz , oklit cie odbanuje chyba w swoje urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem skłonny zagrać dziś, ale raczej w Ktulu, bo nie pamiętam, bym grał dawno (raczej prowadziłem), choć na zwykłą mafię też się nie obrażę. Ok. 20 przyjdę na kanał, zobaczym jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 17:53, Liqid napisał:

/.../

Może tak jak zawsze zagrajmy jedno i drugie i kazdy będzie zadowolony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 20:25, paweldomar1 napisał:

Żeby w coś zagrać, muszą być ludzie. Powoli moglibyście się zbierać na kanale...:P

Dużo jest nas jest :P. A zaczynamy przeważnie za 30 min więc jeszcze mamy trochę czasu ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja zakończona zwycięstwem miasta. Sqad :
MG - Liqid
Katani - BigShot
Mafia - SSj2 i deih

Dodatkowo za zasługi zbanowany zostaje nikt inny jak sam BigShot. Powód? Konsultowanie się potajemne z innymi graczami, przez szept( http://img155.imageshack.us/my.php?image=aaaaiw0.jpg).

http://phpfi.com/295231 - przebieg edycji
http://ircowamafia.eu.interia.pl/Liqid080208.txt - Log z edycji, podziękowania dla Sama.

Enjoy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ostatnia edycja wydaje sie troszkę dziwna. Mafia usuwa na początek dobrych graczy, miasto usuwa noobow. Zbig miał dobrze wykminił na samym początku kto jest mafią. Szkoda że Bigshot musiał łamać zasady.
No i dzięki za grę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować