Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2007 o 21:10, deih napisał:

A Ty Bumber co? ;P Raz po miszczował i już zmęczony? Oj słabo słabo naprawdę się na Tobie
zwiodłem :)) :P.

Odezwał się ten, co się namiszczował za wszystkie czasy. ;P Najpierw wymagaj od siebie, dopiero potem od innych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie ta IM jutro? Bo nie wiem czy zamawiać bilety na Piratów z Karaibów, czy czekać. :-P Niech się zgłosi jakiś MG. :-) Deih? Bumber? Furr? Kuki? Może kto inny? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie, Furrbacca już mnie tak poinstruował w sprawie mistrzowania, że chyba nawet głupi by zrozumiał ;P . Także jeśli nikt nie ma nic przeciwko (a nawet jak ma... to niech zachowa to dla siebie :P) to przejmuję tytuł MG na najbliższą edycję :) . Dlatego też zapisujcie się, może przy sprzyjających wiatrach jeszcze dziś zagramy - ale to zależy już tylko od was samych ;] .

MG - Fiarot

1. [to miejsce czeka na Ciebie :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 16:14, Fiarot napisał:

Dobra ludzie, Furrbacca już mnie tak poinstruował w sprawie mistrzowania, że chyba nawet głupi
by zrozumiał ;P . Także jeśli nikt nie ma nic przeciwko (a nawet jak ma... to niech zachowa
to dla siebie :P) to przejmuję tytuł MG na najbliższą edycję :) . Dlatego też zapisujcie się,
może przy sprzyjających wiatrach jeszcze dziś zagramy - ale to zależy już tylko od was samych
;] .

MG - Fiarot

1. mefiperes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow to mnie zaskoczyłeś Fiarot :D. W takim razie nie powinno mnie zabraknąć, prawda ;) z chęcią zgłaszam się do listy:D

MG - Fiarot

1.mefiperes
2.Fimar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow to mnie zaskoczyłeś Fiarot :D. W takim razie nie powinno mnie zabraknąć, prawda ;) z chęcią zgłaszam się do listy:D

MG - Fiarot

1.mefiperes
2.Fimar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Fiarot

1. mefiperes
2. Fimar
3. Kukowsky
4. Deih

Łałałuja!!! Tego się nie spodziewałem Fiarot MG w Ircowej Mafii ;]. Będzie fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Fiarot

1. mefiperes
2. Fimar
3. Kukowsky
4. Deih
5. Bumber
6. Sonic
Tak myślałem że Fiarot da się namówić, zwłaszcza że ostatnio humor miał jakiś taki podejrzanie dobry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy 7 osób... z tym, że to trochę za mało :/ . Jak ktoś nie ma co robić dziś wieczorem, będzie akurat obecny na forum i chciałby spróbować swoich sił w "Mafii" w wersji ircowej to serdecznie zapraszam na irca do odpowiedniego kanału :D !

Gdyby jednak nie udało nam się zebrać około 12 osób to niestety trzeba będzie przenieść edycję na dzień jutrzejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętny jest jeszcze LifaR, więc w tej chwili lista wygląda następująco:

MG - Fiarot

1. mefiperes
2. Fimar
3. Kukowsky (?)
4. Deih
5. Bumber
6. Sonic
7. skyler
8. LifaR

Panowie, jeszcze 4 chętnych i byśmy dziś zagrali - tak około 21:00, może z jakimś kilkuminutowym poślizgiem. Zdecydujcie się, bo warto :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pierwsza edycja w której nie zginełem w pierwszej rundzie :D
No i nawet doszedłem do finału i wygrałem, ale więcej od Fiarota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja jednak się odbyła, oto pełny skład graczy wraz z rolami funkcyjnymi:

1. mefiperes
2. Fimar
3. Kukowsky
4. Bumber - katani
5. Sonic
6. skyler
7. LifaR
8. Ninger - mafia
9. Furrbacca
10. windows00 - mafia

Pewnie Ci co nie widzieli tego na żywo mogą nie uwierzyć, ale... po raz czwarty wygrało miasto :D ! Mafia nie ma szczęścia w IM ;P .
MG to fajna sprawa, przynajmniej człowiek ''gra'' do końca, nikt go nie morduje i stres jest chyba trochę mniejszy... w każdym razie dotyczy czego innego ;] . Może byłem trochę za bardzo pobłażliwy i czasem nieco zbyt powolny, ale jak na pierwszy raz to i tak chyba nieźle ;P . W każdym razie mam nadzieję, że dobrze się bawiliście i nie żałujecie spędzonego czasu na ircu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:34, Fiarot napisał:

Edycja jednak się odbyła, oto pełny skład graczy wraz z rolami funkcyjnymi:

1. mefiperes
2. Fimar
3. Kukowsky
4. Bumber - katani
5. Sonic
6. skyler
7. LifaR
8. Ninger - mafia
9. Furrbacca
10. windows00 - mafia

Pewnie Ci co nie widzieli tego na żywo mogą nie uwierzyć, ale... po raz czwarty wygrało miasto
:D ! Mafia nie ma szczęścia w IM ;P .
MG to fajna sprawa, przynajmniej człowiek ''gra'' do końca, nikt go nie morduje i stres jest
chyba trochę mniejszy... w każdym razie dotyczy czego innego ;] . Może byłem trochę za bardzo
pobłażliwy i czasem nieco zbyt powolny, ale jak na pierwszy raz to i tak chyba nieźle ;P .
W każdym razie mam nadzieję, że dobrze się bawiliście i nie żałujecie spędzonego czasu na ircu
:) .


To raczej dobrze że pobłażliwiej od Kuka, bo byśmy kończyli w... tylko Furr by kończył, ale on się w połowie rozgrywki rozłączył :P
Dlatego mieliśmy utrudnione zadanie, a w finale musiałem przekonać mefiperesa żeby oddał głos na windowsa, a było to o tyle trudne, że mefi był na 100 % przekonany o mojej winie.
Ale moje... tu TADAM argumenty (nie masz się czego czepiać Bumber ^^) przekonały go, dzięki czemu wygraliśmy.
W prawdzie potem mefi mamrotał coś o swoich argumentach, ale moja wersja jest o wiele lepsza ( i prawdziwa) ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miasto znów wygrało! Cała sesja trwała około 1h 30min. Cały czas panowała bardzo miła atmosfera. :-)
Do finału doszli: Sonic(niewinny), Windows(winny!), oraz ja(niewinny).
Na początku chciałem zlinczować Sonica, lecz po krótkich "naradach" doszedłem do wniosku, że to Windows jest winny. Miałem swoje dowody. Sonic mi w tym bardzo pomógł. :-) Niech żyją obywatele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... szkoda, że nie grałem, ale wczoraj była premiera Piratów z Karaibów, ale film mi w całości zrekompensował żal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować