Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Mnie zastanowiło same przywitanie nie pasujące do fiarota :P...Przeczucie bardzo dobrze sprawdziło się w obu przypadkach. Między przerwami oddałem 2 lincze i oba celne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki.
Poprowadziłem edycję na prośbę Fiarota. Wygrana mieszkańców :).

1. deih (MAFIA) --> elekrinv --> elekrin --> paweldomar (martwy)
2. demrenfaris --> wie?niak --> elekrin --> deih --> Paweldomar
3. elekrin --> deih --> demrenfaris (martwy)
4. Fiarot --> elekrin --> demrenfaris --> deih --> Laska
5. Laska (MAFIA) --> demrenfaris --> demrenfaris --> deih --> Paweldomar
6. paweldomar --> samogwa?t --> elekrin --> deih --> Laska
7. Sam Fisher (martwy)
8. wie?niak --> demrenfaris (martwy)
9. windows (KATANI) --> wie?niak --> elekrin --> deih (martwy)

I mord -> Sam Fisher
I lincz -> nikt
II mord -> wie?niak
II lincz -> elekrin
III mord -> (nieudany) Fiarot
III lincz -> deih (winny)
IV mord -> windows (katani)
IV lincz -> paweldomar & Laska (winny)

No. Dziękuję za grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kanale o dość późnej porze odbyła się edycja IM, była bardzo ekhem mało rozrywkowa.... Katani padł w pierwszym mordzie, drugi skończył wszystko, a mieszkańcy błądzili po omacku...

MG- Scorp2005 (banned )
Lista graczy
Wiesniak muu Mafia
Paweldomar
Cmq Mafia
Fiarot Katani
Falconer
Demrenfaris
Super Bizon


rozkład linczy-> http://phpfi.com/311423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 12:12, Kukowsky napisał:

Wiecie co dzieciaczki, poprowadziłbym bym dzisiaj Ktulu. Są chętni?

Jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 12:12, Kukowsky napisał:

Wiecie co dzieciaczki, poprowadziłbym bym dzisiaj Ktulu. Są chętni?

To stare dziadki już nie mogą grać? ;(

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.
Pierwsze Sztabki windowsa :P

Syndyk Masy Upadłościowej miasta Golden - windows00

deih - POBORCA
Fiarot - POBORCA
Kukowsky - BARMAN
Laska-z-Polski- PASTOR
Mattafixx - KSIĘGOWY
mefiperes - BANKIER
Sam_Fisher5 - BANDYTA
SC0RP - BANDYTA
SSj2- BOGACZ
super_bizon - BANDYTA
wiesniak_muu - SZERYF

http://pastebin.com/f7dde87d2

Przebieg edycji: http://www.ircowamafia.yoyo.pl/ZS_4.txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:07, Kukowsky napisał:

Czemu mnie nie zawołałeś, że gracie jeszcze? :(

Pffffff, i tak nam później IRCa wyłączyli, a jeszcze byśmy grali :>

Dnia 27.04.2008 o 11:07, Kukowsky napisał:

Śmierdzisz polem. (trochę słabiej, niż wieśniak)

Hym... To polem jakiejś figury można śmierdzieć? :/
Po co poszedłem na tą matematykę, teraz smród robię tylko.

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja dodam kilka słów na temat tej edycji. Po pierwsze były to pierwsze "Złote Sztabki", w których debiutowałem jako gracz, zaś prowadziła je wreszcie jakaś inna osoba ;] . Jak widzę windows00 obmyślił nawet na tę okazję alternatywny tytuł dla MG ;P . Nie wiem jednak, czy się on przyjmie, gdyż mimo, iż jest dosyć trafny, to jednak odrobinkę za długi.
Jeżeli chodzi o prowadzenie owej edycji to windows robił wszystko niemalże bez żadnych zastrzeżeń. Edycję wygrali bandyci stosunkiem sztabek 19:2, a nie jak to było podane 2:19, lecz nie czyniło to większej różnicy, gdyż i tak każdy zapewne wiedział o co chodzi. Zadecydował o tym jeden mord bandytów. Wcześniej aż 11 sztabek skumulowało się w rękach szeryfa, te z kolei przejął od niego w nocy poborca deih, który posiadał przy okazji jeszcze 3 inne sztabki. No i właśnie ów gracz został wówczas zabity. Bandyci poza tym mieli na swoim koncie dodatkowe 4 sztabki po morderstwie na mefiperesie z poprzedniej nocy - stąd łączny ich wynik 19 sztabek. Rozgrywka zakończyła się przed rozpoczęciem trzeciego dnia, lecz windows miał rację czyniąc w ten sposób. W grze pozostało już bowiem jedynie pięć osób, w tym aż trzech bandytów. Aby mieszkańcy mieli więc szanse zlinczować kogoś z nich jeden z przedstawicieli bandyckiej frakcji musiałby ich wesprzeć swoim głosem, co było nierealne ;] . Także decyzja o przedwczesnym zakończeniu gry była jak najbardziej prawidłowa.
Jeżeli zaś chodzi o moje wrażenia jako gracza to niestety nie mogę się za bardzo wypowiadać na ten temat, gdyż najpierw spora część osób chciała mnie zlinczować, a następnie - gdy niemalże cudem tego uniknąłem - bandyci zabili mnie w mordzie :/ . Także za bardzo sobie nie pograłem (zresztą podobnie jak w późniejszą IM...).

Przy okazji wrócę tutaj do pewnej wypowiedzi szerszenia, która ukazała się po pierwszej edycji ZS, cytuję: "Na razie gra jest dobrze zbalansowana, ciekaw jestem tylko czy jak miasto nauczy się dobrze patrzeć na przejmowane sztabki złota podczas gry i zmianę wyniku oraz na lincze, to czy przypadkiem bandziorom nie będzie za trudno". Cóż, póki co odbyły się już cztery edycje ZS i wynik rywalizacji bandyci-miasto brzmi 2:2, a gdyby nie moja pochopna decyzja o zbyt szybkim zakończeniu III edycji to niewykluczone, że w tym momencie byłoby 3:1 dla bandytów. Jak więc widać frakcja ta cały czas ma się bardzo dobrze i raczej jeszcze dużo czasu upłynie, zanim mieszkańcy będą wyraźnymi faworytami podczas starć z bandytami w trakcie kolejnych rozgrywek.

P.S. Nie jest powiedziane, czy czasem dzisiaj znowu w coś nie zagramy, także na wszelki wypadek zapraszam wszystkich chętnych około 21-szej na kanał #mafii :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spore Ktulu, wygrana indian - więcej napisze Fiarot, mam nadzieję ;P

INDIANIE:
Deih
Sam Fisher
Madoc
wiesniak

Bandyci:
AQ - ZR
Kuki - złodziej
Furr - Mściciel
WW3PL - Terrorysta

Miasto:
Fiarot - ochroniarz
windows - burmistrz
bizon - kat
alexiej - opój
mefi - szeryf
Magi - sędzia
Pablo Querte - pastor
Belmundo - kurtyzana


Od siebie powiem tylko, że rządził Pablo, który mimo wiedzy, że Bel jest kurtyzaną, linczował go ;) Ten ostatni również się "popisał" oskarżeniami rzucanymi w moją stronę, które wynikały z niewiedzy, i z których potem się wycofał. Historyczna edycja bez ssania ;P

LOG:
http://www.ircowamafia.yoyo.pl/dem270408.txt

PS Mattafixx ssie pytkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 22:59, demrenfaris napisał:

Historyczna edycja bez ssania ;P

A pomyłka AQ to co? Wyjście Wuwusie to co? Gdyby nie to moja frakcja by wygrała. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obudziłem się z zimowego snu (przeszło miesiąc nie zaglądałem, niech żyjke nauka :| ), więc dzień dobry.
Widzę, że ostatnio jednocześnie dużo i mało się działo. In plus, czyli właśnie do tych ciekawszych z pewnością należy wymyślenie przez Fiarota nowej gry. Z reakcji Waszych zauważyłem już, że nie jest to przełom na miarę ktulu, ale jako nowa gra, z pewnością świetne, gratuluję inwencji. Gdyby jeszcze tylko podpicować wymyśloną jakiś czas temu grę w Xięgowego, z pewnością bylibyśmy najlepszym mafijnym forum w Polsce (a może i na świecie ;). Nie mogę się doczekać, kiedy sam przetestuję nową grę i w ogóle znowu zagram. Cieszy też, że mimo kompletnej zapaści, wciąż odbywają się kolejne edycje.
Na minus można zaliczyć, że ostatnio lekko podupadła nam tradycja "sesyjek piątkowych". Spamowiska z dopisywaniem się do listy coraz mniej, jak tak być może. Sądzę jednak, że po przymrozkach może się ocieplić, zwłaszcza, że pogodynka ostatnio naprawdę wypiękniała. Niniejszym więc powiedzmy ofiarowuję się na ołtarzu narodu.

GRA: Ircowe Ktulu
Manitou: Liqid
Termin: 30.04 - środa (początek długiego ''łikendu'') - wieczorkiem

Zapisywać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować