Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Wiedźmina już dziś!

135 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 19:27, pawel-dom napisał:

moze i render - ale na jakim poziomie, drodzy gramowicze - widzieliscie kiedyś taki render
i to do polskiej gry? i jeszcze to logo Atari i Bioware - o prostu ta gra jest skazana na sukces
- zobaczycie!


Widziałem o niebo lepszy rander. Np Killzone 2 :) miażdży Wiedźmina bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic ciekawego, najlepsza końcówka. Liczyłem na gameplay, mam nadzieję, że już wkrótce coś takiego zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nawet, nawet ten teaser. Nie wiem czemu pisze trailer... skoro to nie jest trailer :\
Ale i tak mi się podobał, szczególnie niebo i mutacja Witchera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jaaa ..... no moze intro z WoW toto nie jest (zeby tak nie slodzic ;-)) ale bardzo bardzo zaje...eee fajne ;-) szczegolnie podoba mi sie uchwycony dynamizm no i jeszcze ta hmm katedra ? (;-)) klimacik ma | pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:21, Grz3chu napisał:

to tylko RENDER! Tak więc nadal nie wiem jaka będzie gra i czy będzie hitem.
Nie zrozumcie mnie źle, filmik jest bardzo fajny (T. Bagiński ?), ale nie pokazuje w ogóle
gameplaya. To co jest wygląda bardziej na grę dla PlayStation 3...


No bo to ma mieć cel, charakter promocyjny, reklamowy :P. Żeby zachęcić ludzi. Gameplay pokazywany był już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się extra gierka, trzeba już zacząć zbierać kase. Fajny filmik (zapowiedź) a zgodze się z Thompson''em- najlepsza końcówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Trailer jest super;) Już od jakiegoś czasu zbieram na nowego kompa... mam nadzieję, że zdążę do Wiedźmina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer świetny. Szkoda że ta gra mi nie pójdzie, będę musiał poczekać gdzieś tak z 4-5 miesięcy po wydaniu Wiedźmina na nowego kompa, ale wtedy na pewno kupię tej gry. Szkoda że już nigdzie nie będzie do kupienia EK:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny, ale to jest sam render jak już niektórzy zauważyli. Obejrzałem trailer wcześniejszy - grafika taka średnia, ale nie o tym chciałem.. były tam teksty ''some has story, some has graphics'' etc., zapomnieliście dodać - some has open enviorment. Tak czy siak - render spoko, gameplay średni. Keep up your work.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:49, Volvox napisał:

Tak w oczekiwaniu na zapowiedziany trailer ogladnalem jeden ze starszych (Combat) i musze przyznac
ze mi sie.. nie podobal. Sam Wiedzmin walczy niezle, ale przeciwnicy? :| Walke z potworkami
mozna olac bo przeciez nie wiadomo jak takie walcza, ale na koncu filmiku pokazana jest walka
z jakimis ludzmi z mieczami. Niestety ich umiejetnosci walki ograniczaja sie walki w stylu
''zombie z horrorow klasy B''. Podchodza jaknajblizej Geralta jakby chcieli sie przytulic a
nie walczyc :|


eee moim zdaniem za duzo wymagasz - przeciez to jest dopiero baaardzo wczesna beta - napewno panowie z RED jeszcze wszytsko dopracuja :)

Dnia 02.05.2007 o 16:49, Volvox napisał:

Podchodza jaknajblizej Geralta jakby chcieli sie przytulic a nie walczyc :|


jezeli by tak bylo wiadome-ministerstwo nie dopusciloby do wydania Wiedzmina :-)

A sam filmik bardzo dobry - trzyma w napieciu (:D) i wogole szczegolnie super ta katedra zrobiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe znalazłem downloada ;)

Powiem tak - filmik niezgorszy, ale twarz Geralta mi się nie podoba. Cos w niej nie gra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezu gierka no nie powiem fajna może być a czego każdy się tym ekscytuje bo co bo polska firma coś zrobiła i już jezu bo to bo tamto a jakoś Warhound się tak nie ekscytujecie co wiedzimina bije na głowe ale żeby się potem nie okazało że wiedzimin jest przereklamowany i cd-projek na tym straci bo tego mu nieżycze bo to jest super firma i jej gry są 1 klasa i życze jej dalszego rozwijania i ja osobisicie gry nie kupie ale życze cd-projektowi by sprzedała gra 2 milona egzeplarzy i przedewszystki nie zawiodła kilku milionów graczy na świecie i w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkcja Bagińskiego kopie tyłek niesamowicie!!! Jak dla mnie bomba... Teraz tylko czekać na premierę ;] Ale jak ja to wytrzymam eh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... opłacało się czekać na upragniony trailer :)

Trzyma wysoki poziom, który wcześniej wyznaczył teaser, powiedziałbym nawet, że jest jeszcze lepiej. Świetne animacje. I tylko pomyśleć - to tylko dwie minuty. W samej grze będzie około 10 minut (intro i outro), więc zapowiada się znakomicie. Doskonała robota, gratulacje dla RED i Platige Image. Zatem, byle do września! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę ponarzekam.
- według mnie włosy wiedźmina wyglądają jak błyszczące się tasiemki, co doskonale widać w kilku momentach
- nie podoba mi sie również animacja ociekającego kupca, jego ruchy są jakieś takie nienaturalne
- wiem, że to są fragmenty trailera ale troszeczkę to chaotycznie wygląda
Natomiast bardzo podoba mi się muzyka, jest niesłychanie klimatyczna.
No i chyba tyle;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik zmiótł mnie z fotela :-) GRatulacje dla całego studia bo szykuje sie prawdziwy hit! Czegoś jednak brakowało mi w tym trailerze. Spójności, sceny walki źle się komponowały z urywkami typu człowieka uciekającego przed strzygą? Chyba to mi się głównie w samym trailerze nie spodobało, ale ogólnie wrażenie jak najbardziej pozytywne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna muzyka - miałem właśnie założone słuchawki i tu szok! Świetne dla samej muzyki obejrzałem 4 razy :D
Szkoda że to tylko scenki aż mnie ciągnie zobaczyć chociaż ułamek gameplaya :D Jak dla mnie przegięte graficznie znaki (a przynajmniej ten który widzieliśmy - Igni) nie wiem czemu ale sobie to troszkę inaczej wyobrażałem no ale cóż każdy heros musi mieć jakiegoś fireballa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 23:23, gram se napisał:

jezu gierka no nie powiem fajna może być a czego każdy się tym ekscytuje bo co bo polska firma
coś zrobiła i już jezu bo to bo tamto a jakoś Warhound się tak nie ekscytujecie co wiedzimina
bije na głowe ale żeby się potem nie okazało że wiedzimin jest przereklamowany i cd-projek
na tym straci bo tego mu nieżycze bo to jest super firma i jej gry są 1 klasa i życze jej dalszego
rozwijania i ja osobisicie gry nie kupie ale życze cd-projektowi by sprzedała gra 2 milona
egzeplarzy i przedewszystki nie zawiodła kilku milionów graczy na świecie i w polsce


Geez dzieci neo. Człowieku (chłopcze?) ochłoń, zanim klikniesz "wyślij" przeczytaj swoje "dzieło", a jak nie pomoże to drugi raz... Ci, którzy według ciebie nadmiernie się "ekscytują" to entuzjaści gry, którzy na nią czekają już od miesięcy. Natomiast jakiegoś ogólnego podniecenia nie zauważyłem więc nie wiem o czym mowa. Poza tym zdecyduj się czy przybierasz ton karcący czy życzliwy bo w końcu nie wiem o co ci chodzi. I jeszcze jedno - polecam zaznajomienie się z zasadami interpunkcji, bo jest subtelna różnica między rozmową towarzyską (w takiej formie jest twój post) a wypowiedzią pisemną (nawet internetową). Kropki i przecinki to Twoi przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować