Zaloguj się, aby obserwować  
Zglebiczart1

Action Mag

135 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2008 o 17:58, Douzi napisał:

> Ja zapraszam do czytanie Świata Gier już niedługo będzie dostępny w CDA. To nasza
oficjalna
> strona Zapraszam!
>
> www.swiatgier.net


Kto ty koleś jesteś ? Nie znam Cie. Ja jestem redaktorem naczelnym tego zinu i wcale
nie wiadomo czy znajdziemy się w cda więc nie wiem co ty tutaj robisz i dlaczego piszesz,
że to nasza oficjalna strona i po pierwsze nawet nie potrafisz poprawnie napisać adresu
strony, bo powinien być myślnik.


Kolego raczej ci się coś pomyliło. Pogadaj z Kraju link jego GS-a http://ja.gram.pl/Kraju92 i zapraszam na jego GG :) Wszystko się wyjaśni. Pozdrawiam Cieplutko :)

PS. A ja jestem nowym redaktorem i piszę recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 18:14, kacper422 napisał:

> > Ja zapraszam do czytanie Świata Gier już niedługo będzie dostępny w CDA. To
nasza
> oficjalna
> > strona Zapraszam!
> >
> > www.swiatgier.net
>
>
> Kto ty koleś jesteś ? Nie znam Cie. Ja jestem redaktorem naczelnym tego zinu i wcale

> nie wiadomo czy znajdziemy się w cda więc nie wiem co ty tutaj robisz i dlaczego
piszesz,
> że to nasza oficjalna strona i po pierwsze nawet nie potrafisz poprawnie napisać
adresu
> strony, bo powinien być myślnik.

Kolego raczej ci się coś pomyliło. Pogadaj z Kraju link jego GS-a http://ja.gram.pl/Kraju92
i zapraszam na jego GG :) Wszystko się wyjaśni. Pozdrawiam Cieplutko :)

PS. A ja jestem nowym redaktorem i piszę recenzje.



Ahahaha no to chyba tobie się coś pomyliło, bo kraju92 doszedł ze swoją kampanią do nas i jest moim zastępcą, po drugie on nic ze mną nie ustalał więc nie jesteś w gronie redaktorów i raczej z twoim poziomem będzie z tym ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 18:22, Douzi napisał:

> > > Ja zapraszam do czytanie Świata Gier już niedługo będzie dostępny w CDA.
To
> nasza
> > oficjalna
> > > strona Zapraszam!
> > >
> > > www.swiatgier.net
> >
> >
> > Kto ty koleś jesteś ? Nie znam Cie. Ja jestem redaktorem naczelnym tego zinu
i wcale
>
> > nie wiadomo czy znajdziemy się w cda więc nie wiem co ty tutaj robisz i dlaczego

> piszesz,
> > że to nasza oficjalna strona i po pierwsze nawet nie potrafisz poprawnie napisać

> adresu
> > strony, bo powinien być myślnik.
>
> Kolego raczej ci się coś pomyliło. Pogadaj z Kraju link jego GS-a http://ja.gram.pl/Kraju92

> i zapraszam na jego GG :) Wszystko się wyjaśni. Pozdrawiam Cieplutko :)
>
> PS. A ja jestem nowym redaktorem i piszę recenzje.


Ahahaha no to chyba tobie się coś pomyliło, bo kraju92 doszedł ze swoją kampanią do nas
i jest moim zastępcą, po drugie on nic ze mną nie ustalał więc nie jesteś w gronie redaktorów
i raczej z twoim poziomem będzie z tym ciężko.


Z moim poziomem co masz na myśli? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale widząc takie coś, nie mogę nie zareagować...

Dnia 26.09.2008 o 18:22, Douzi napisał:

(...) i raczej z twoim poziomem będzie z tym ciężko.

Z jego poziomem? Człowieku, popatrz na swój poziom! Twoje zdania są tak chaotyczne... Nawet do redakcji szkolnej gazetki by cię nie przyjęli ... ;d
P.S. Jeśli w tym magazynie redaktorem jest taka osoba, to nawet nie chcę zapoznać się z treścią tego "dzieła" ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 18:30, xbit71 napisał:

Przepraszam, ale widząc takie coś, nie mogę nie zareagować...
> (...) i raczej z twoim poziomem będzie z tym ciężko.
Z jego poziomem? Człowieku, popatrz na swój poziom! Twoje zdania są tak chaotyczne...
Nawet do redakcji szkolnej gazetki by cię nie przyjęli ... ;d
P.S. Jeśli w tym magazynie redaktorem jest taka osoba, to nawet nie chcę zapoznać się
z treścią tego "dzieła" ... ;p


Hmm... Kraju chciał żebym był redaktorem, ale jeśli mam pracować z takimi dziećmi jak wy. To ja podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, jakbyś mi jeszcze powiedział, dlaczego uważasz, że jestem w redakcji tego "magazynu"... ;]
Następnym razem pomyśl przed nazwaniem kogoś dzieckiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sami teraz zaczynacie rzucać się na siebie. Co do tego, że pisze chaotycznie no to może i piszę, ale jeżeli chodzi o zin to od nikogo jeszcze takowej uwagi nie dostałem więc chętnie następnym razem poczytam swoje pracy i zobaczę czy faktycznie nie pisze tak jak mówisz. Po drugie Kraju nie mówił mi nic o tym, że miałbyś zostać redaktorem więc nic w tej sprawie nie wiem, ale chyba trochę za szybko zaczynasz mówić, że jesteś redaktorem tego zina. Po trzecie nie wiadomo czy w ogóle znajdziemy się w cda więc nie musisz się chwalić, że tam będziemy, bo to nic pewnego. Po czwarte adres naszej strony jest trochę inny.

Czy ten post jest chaotyczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 18:56, Douzi napisał:

Widzę, że sami teraz zaczynacie rzucać się na siebie. Co do tego, że pisze chaotycznie
no to może i piszę, ale jeżeli chodzi o zin to od nikogo jeszcze takowej uwagi nie dostałem
więc chętnie następnym razem poczytam swoje pracy i zobaczę czy faktycznie nie pisze
tak jak mówisz. Po drugie Kraju nie mówił mi nic o tym, że miałbyś zostać redaktorem
więc nic w tej sprawie nie wiem, ale chyba trochę za szybko zaczynasz mówić, że jesteś
redaktorem tego zina. Po trzecie nie wiadomo czy w ogóle znajdziemy się w cda więc nie
musisz się chwalić, że tam będziemy, bo to nic pewnego. Po czwarte adres naszej strony
jest trochę inny.

Czy ten post jest chaotyczny ?


To go spytaj... I po kłopocie...

PS. Zastanówcie się co znaczy słowo chaotyczny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 18:56, Douzi napisał:

Czy ten post jest chaotyczny ?

Poprzez to, że brakuje przecinków w wielu miejscach, w których powinny być - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:14, xbit71 napisał:

> Czy ten post jest chaotyczny ?
Poprzez to, że brakuje przecinków w wielu miejscach, w których powinny być - tak.

jestes polonista czy co...? pal od niego dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu uważam, że ktoś, kto nie potrafi poprawnie i ciekawie pisać, nie powinien się brać za tworzenie tekstów... A dzieciakiem mnie nie nazywaj, bo robiąc to, pokazujesz, że sam nim jesteś. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:36, xbit71 napisał:

Po prostu uważam, że ktoś, kto nie potrafi poprawnie i ciekawie pisać, nie powinien się
brać za tworzenie tekstów... A dzieciakiem mnie nie nazywaj, bo robiąc to, pokazujesz,
że sam nim jesteś. ;]

dobra ale odbij od niego i idz zostan jakims nauczycielem w ogole bij stad
to furm internetowe anie twoja szkola gdzie kujonisz i masz same 5
oh nie ma przcinkow nielaaadnie!! oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:39, G4ngst4 napisał:

dobra ale odbij od niego i idz zostan jakims nauczycielem w ogole bij stad
to furm internetowe anie twoja szkola gdzie kujonisz i masz same 5
oh nie ma przcinkow nielaaadnie!! oj oj

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie czepiałbym się go, gdyby on nie "rzucał się" do kacpra422... Proste i logiczne. Jeśli sam czegoś nie potrafi, to niech nie wypomina tego innym. (Jak to było...? Ach, tak. U innych widzi drzazgę w oku, a u siebie nie dostrzega belki.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:45, xbit71 napisał:

> dobra ale odbij od niego i idz zostan jakims nauczycielem w ogole bij stad
> to furm internetowe anie twoja szkola gdzie kujonisz i masz same 5
> oh nie ma przcinkow nielaaadnie!! oj oj
xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

omg co to ma byc ? xDDDDDDDDDDDDD?

Dnia 26.09.2008 o 19:45, xbit71 napisał:

Nie czepiałbym się go, gdyby on nie "rzucał się" do kacpra422... Proste i logiczne. Jeśli
sam czegoś nie potrafi, to niech nie wypomina tego u innych. (Jak to było...? Ach, tak.
U innych widzi drzazgę w oku, a u siebie nie dostrzega belki.)

no no nie cwaniakuj jakimis cytatami bo tak naprawde juz masz dygawe bo nie przyznalem ci racji a masz range przewodniczacy
normalnie ludzie gadali az przyszedl jakis koles i zaczal szpanowac ze ma dobre oceny z polaka i w ogole ze przecinki ze chaotycznie WEZ BIJ STRZALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować