Zaloguj się, aby obserwować  
Ubq

Splinter Cell: Chaos Theory - mutiplayer

94 postów w tym temacie

Tutaj możecie umawiać się na gry i zadawać pytania dotyczące map itp

PS: Trwają prace nad "oficjalnym" serwerem gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dot. połączenia - jak na razie tylko mnie nie udaje się zagrać w COOP, mimo, że w innych grach mam ping ok. 100-150 i zero problemów z łączeniem (tylko w CoD2 punkbusterowi coś się czasem nie podoba)
Firewall wyłączony, w versusa gram bez problemów. Wersja 1.05, angielska (wolę Ironside''a od Baki) - nie mogę grać ani z Polakami, ani z nikim innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:40, Qbli napisał:

Ja mam pytanie dot. połączenia - jak na razie tylko mnie nie udaje się zagrać w COOP, mimo,
że w innych grach mam ping ok. 100-150 i zero problemów z łączeniem .

Chodzi o to że w ogule gra ci nie łączy , nie widzi serwerów czy wyskakuje jakiś komunikat,błąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:02, Ubq napisał:

Tutaj możecie umawiać się na gry i zadawać pytania dotyczące map itp

PS: Trwają prace nad "oficjalnym" serwerem gram.pl.


A nie można zapytać się w tym temacie?: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1192&u=264
Gdyby każdy tak tworzył temat do osobnych opcji każdej gry to Moderatorzy by nie wyrobili.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stalker ma 3 wciąż działające tematy i nikt się nie czepia :)

A co do gry - serwery widać, wszystko mogę robić, oprócz grania. Kiedy próbuję dołączyć, mam "łączenie..." na paręnaście sekund, potem wyskakuje komunikat "taki serwer nie istnieje" albo "nie można dołączyć do tej gry" (to częściej). Kiedy próbuję być hostem, inni mają ten sam problem z dołączaniem co ja, a sam widzę na ułamek sekundy kogoś w polu drugiego gracza, potem znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry dlaczego dajmy na to o Stalkerze może być temat o grze multi a o Splinter Cell CT nie.
Ale cóż niech się dzieje wola moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:41, Qbli napisał:

A co do gry - serwery widać, wszystko mogę robić, oprócz grania. Kiedy próbuję dołączyć, mam
"łączenie..." na paręnaście sekund, potem wyskakuje komunikat "taki serwer nie istnieje" albo
"nie można dołączyć do tej gry" (to częściej). Kiedy próbuję być hostem, inni mają ten sam
problem z dołączaniem co ja, a sam widzę na ułamek sekundy kogoś w polu drugiego gracza, potem
znika.

Możesz spróbować z reinstalacją gry u mnie to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:41, Qbli napisał:

Stalker ma 3 wciąż działające tematy i nikt się nie czepia :)



Że w Stalker ma trzy tematy to nie znaczy, że wszystkie gry muszą mieć. Ale po pierwsze drugi temat Stalkera to jest temat pomocy technicznej CDP. A jak wiadomo CDP nie jest dystrybutorem Splinter Cella. Czyli zostały dwa tematy. Ja osobiście jestem przeciwnikiem tematów takich jak te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by się umówić z tym serwerem gram.pl, rozumiem, że postawimy go na Hamachi.

P.S.
legenda27
Wyluzuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:48, legenda27 napisał:

> Stalker ma 3 wciąż działające tematy i nikt się nie czepia :)
>


Że w Stalker ma trzy tematy to nie znaczy, że wszystkie gry muszą mieć. Ale po pierwsze drugi
temat Stalkera to jest temat pomocy technicznej CDP. A jak wiadomo CDP nie jest dystrybutorem
Splinter Cella. Czyli zostały dwa tematy. Ja osobiście jestem przeciwnikiem tematów takich
jak te.

Dobra koniec offtopa jeżeli ten temat nie jest zgodny z regulaminem to niech moderator go zamknie ale imho wtedy powinno się zamknąć też temat multi stalkera, dark messiaha,tribes i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reinstall nie pomógł... nikt nie wie, co z tym robić, nikt nie ma takich problemów...
Jak zwykle jestem "inny" :)
Co jeszcze zrobić? Powyłączać wszystkie zabezpieczenia, programy w tle, zmienić ustawienia na minimum, włączyć mikrofon? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprawie Tomb Raidera czekam już z miesiąc po trzech mailach bez odpowiedzi, ale spróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad stworzeniem (na razie na wakacje ) serwera gram.pl . Chętnych o współtworzenie prszę o pisanie na moje GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:02, Ubq napisał:

PS: Trwają prace nad "oficjalnym" serwerem gram.pl.


A niby jak by to miało wyglądać... W tej grze jest przecież limit do 4 osób jednocześnie, no i osobą hostingująca musi być w grze. O tym, że tam w zasadzie nie ma czegoś takiego jak czyjś serwer, tylko co najwyżej czyjś "pokój" do gry to już nie wspomnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować