Zaloguj się, aby obserwować  
Ubq

Splinter Cell: Chaos Theory - mutiplayer

94 postów w tym temacie

Gra już swoje latka ma, w związku z czym nie działa dobrze z niektórymi wielordzeniowymi procesorami. Wyłącz jeden rdzeń, a gra powinna się uruchomić poprawnie.

CD-key, który jest na ostatniej stronie instrukcji, jak nietrudno się domyśleć, służy do uaktywnienia gry po sieci. Kiedy włączysz odpowiedni tryb gra Cię poprosi o jego wpisanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:47, Noxbi napisał:

Gra już swoje latka ma, w związku z czym nie działa dobrze z niektórymi wielordzeniowymi
procesorami. Wyłącz jeden rdzeń, a gra powinna się uruchomić poprawnie.

CD-key, który jest na ostatniej stronie instrukcji, jak nietrudno się domyśleć, służy
do uaktywnienia gry po sieci. Kiedy włączysz odpowiedni tryb gra Cię poprosi o jego wpisanie.
;)

A jak wyłaczyć jeden rdzeń? No i jak go potem wlaczyć z powrotem? I czy po zrobieniu formata rdzeń sam się właczy? No i czy jak wyłączę jeden rdzeń to wydajjnośc w innych grach zmniejszy się bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 19:03, Tieru napisał:

A jak wyłaczyć jeden rdzeń? No i jak go potem wlaczyć z powrotem? I czy po zrobieniu
formata rdzeń sam się właczy? No i czy jak wyłączę jeden rdzeń to wydajjnośc w innych
grach zmniejszy się bardzo?

jak wyłączysz 1 rdzeń tylko dla tego procesu, to nie wpłynie na inne programy :] i jak to zrobisz, tak jak napisałam ci w drugim temacie, wszystko wróci do normy po wyjściu z gry (zakończeniu pracy programu) :)
ale nie wiem czy to pomoże. Gra nie jest aż tak stara.ma 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jeszcze ktokolwiek gra w multi Chaos Theory?
I drugie pytanie: Nie pamiętam na które z dwóch kont wpisywałem CD-Key. Jeśli jeszcze raz gra mnie poprosi o wpisanie CD-Keya, to jeśli go wpisze na drugie konto, zaakceptuje mi go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:51, Kirabax napisał:

Mam pytanie. Czy jeszcze ktokolwiek gra w multi Chaos Theory?
I drugie pytanie: Nie pamiętam na które z dwóch kont wpisywałem CD-Key. Jeśli jeszcze
raz gra mnie poprosi o wpisanie CD-Keya, to jeśli go wpisze na drugie konto, zaakceptuje
mi go?

ja grałam w coopa, dość dawno, ale teraz niestety mam problem z netem... jak go rozwiążę (zmienię MAC w pececie, to pogram chętnie, bo się za tą grą stęskniłam:)
ja nie pamietam , aleCD key drugi raz nie podajesz... tylko hasło i nazwę konta jaką masz , przynajmniej w coopie na ubi.com, a versusa dawno nie ruszałam :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz do multi możesz wpisywać na tylu kontach, na ilu chcesz. Z drugiej strony miałem już przypadki, że nie mogłem się zalogować, bo "mojego klucza używa już ktoś inny". I raczej nie był to błąd drukarni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:16, Qbli napisał:

Klucz do multi możesz wpisywać na tylu kontach, na ilu chcesz. Z drugiej strony miałem
już przypadki, że nie mogłem się zalogować, bo "mojego klucza używa już ktoś inny". I
raczej nie był to błąd drukarni :P

Heh dzięki. Przypomniałem wręcz sobie, że wpisywałem już 2 razy keya. Ale za każdym razem nie grałem w multi bo... za długo sie wczytywało :P
Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega ten Versus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:46, Kirabax napisał:

> Klucz do multi możesz wpisywać na tylu kontach, na ilu chcesz. Z drugiej strony
miałem
> już przypadki, że nie mogłem się zalogować, bo "mojego klucza używa już ktoś inny".
I
> raczej nie był to błąd drukarni :P
Heh dzięki. Przypomniałem wręcz sobie, że wpisywałem już 2 razy keya. Ale za każdym razem
nie grałem w multi bo... za długo sie wczytywało :P
Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega ten Versus?

gra zupełnie inna niż singiel/coop. Bardziej dynamiczna, inne mapy, inne sterowanie, grają 4 osby : 2 szpiegów i 2 strażników. Jak na lanie czy w znajomej drużynei to pograsz, jak na obcym serwerze, to różnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:51, Kirabax napisał:

a W Co-op nawet z nieznajomym gra się fajnie?

tak, tam jest inne towarzystwo i większa szansa, że znajdziesz kogoś z kimś się dogadasz...choć bywa różnie
jest chat i się można zgadać i jak było fajnie umowić na inny wieczór :]
Poza tym, jak są dwie osoby a nie rosyjski klan jakiś przeciw tobie to jest inaczej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:46, Kirabax napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega ten Versus?

2 osoby są szpiegami, i muszą coś wykraść, zniszczyć, ogólnie zrobić sabotaż. A druga para jest ochroniarzami i mają tego bronić.
Tak bardzo ogólnie. Świetny tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:59, Rumcajs52 napisał:

> Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega ten Versus?
2 osoby są szpiegami, i muszą coś wykraść, zniszczyć, ogólnie zrobić sabotaż. A druga
para jest ochroniarzami i mają tego bronić.
Tak bardzo ogólnie. Świetny tryb.

o ile nie grasz z jakimiś cheaterami :/ a to niestety chyba częste tam. Nawet na coopie mi się zdarzył koleś co ciągle granatami rzucał jak idiota, i miał ich nieskończoną ilość , innej broni też, i ogólnie co chwilę wysadzał siebie i mnie xD
a w dobrym tonie jest oczywiście nie używać w coopie w ogóle broni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:59, Rumcajs52 napisał:

> Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega ten Versus?
2 osoby są szpiegami, i muszą coś wykraść, zniszczyć, ogólnie zrobić sabotaż. A druga
para jest ochroniarzami i mają tego bronić.
Tak bardzo ogólnie. Świetny tryb.

No, ale przecież łatwo jest szpiega wykryć. Powiedzmy chowasz sie za skrzynkami a tu ci podbiega najemnik i cie lapie. Musi mieć jakieś umiejętności typu cloak itd. I najemnicy nie mogą mieć noktowizorów i termowizorów. Jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 22:04, Kirabax napisał:

> > Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega ten Versus?
> 2 osoby są szpiegami, i muszą coś wykraść, zniszczyć, ogólnie zrobić sabotaż. A
druga
> para jest ochroniarzami i mają tego bronić.
> Tak bardzo ogólnie. Świetny tryb.
No, ale przecież łatwo jest szpiega wykryć. Powiedzmy chowasz sie za skrzynkami a tu
ci podbiega najemnik i cie lapie. Musi mieć jakieś umiejętności typu cloak itd. I najemnicy
nie mogą mieć noktowizorów i termowizorów. Jest tak?

a mają wykrywacz ruchu i pola elektromagnetycznego... A szpiedzy niktowizję i bodajże termowizję. Najemnik jest na straconej pozycji, no a przynajmniej gorszej, bo te tryby nie dają dużo wbrew temu co się moze wydawać, a czerwona wizja w trybie wykrywania ruchu razi oczy po pewnym czsie.:(
szpiedzy nie maja broni za to. W ogóle. Tylko coś co ma funkcję OCP, ale nie strzela. Ale mogą skręcić ci kark:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Większość map jest ponura, więc nie jest łatwo dostrzec szpiegów, a najemnicy patrzą z perspektywy 1 osoby i są nieco ociężali więc nie mają tak łatwo. Ale można powiedzieć że wszystko jest zbalansowane.
Jak ktoś chce to można by jutro zagrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 22:11, Rumcajs52 napisał:

>
Większość map jest ponura, więc nie jest łatwo dostrzec szpiegów, a najemnicy patrzą
z perspektywy 1 osoby i są nieco ociężali więc nie mają tak łatwo. Ale można powiedzieć
że wszystko jest zbalansowane.
Jak ktoś chce to można by jutro zagrać ;)

No, ja się namyślę i pogadamy na xf. Ze znajomym zawsze raźniej. W razie czego można pograć w CoOp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 22:28, marcinshinoda napisał:

Czy gra ma coś wspólnego z ksiązką Splinter Cell?

Hmm... Na pewno: Bohater, postacie drugoplanowe, niektóre wątki (nie związane bezpośrednio z misjami) uzupełniają to co znamy z gry. Poza tym nic, pierwsze książki (Kolekcjoner i SC: Operacja Barrakuda) są bardzo Bondowe, a ostatnie trochę krótsze, ale równie ciekawe i bardziej przypominają grę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Otóż zainstalowałem niedawno Chaos Theory i wchodzę z patch''em 1.5 pełen entuzjazmu w tryb kooperacji. A tu.... Ani jednej poczekalni. Kiedyś to pękało od tych poczekalni... I mam pytanie. Czy to błąd, czy już nikt w to nie gra??? Specjalnie do neta ją zainstalowałem, bo przechodzenie wątku 7 raz mija się z celem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować