Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Który polski dysrybutor gier komputerowych jest twoim zdaniem liderem pod wzg. tytułów i ich jakości.

97 postów w tym temacie

Wiadomo że każdy napisze że CD PROJEKT :) ja też tak napisze :]
Ale tu już nie chodzi o wazeliniarstwo, moim zdaniem jest to naprawde świetny dystrybutor. Poza świetnymi tytułami, niezłą dystrbycją liczy się także wsparcie dla konsumetów, ułatwianie im kupna, wsparcia technicznego, możliwości konsultacji problemów z innymi graczami. Gram.pl chyba odzwierciedla wszystkie dobre możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 11:08, Podpułkownik napisał:

popieram j.w czyli CD Projekt

Ale dlaczego bo wydał Colliny, Gothici i Morrka no i War of Warcraft czy Diablo, mogli by się bardziej postarać ostatnio tylko odkurzają starocie w 5 edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 11:10, Modest-Vermin napisał:

Wiadomo że każdy napisze że CD PROJEKT :) ja też tak napisze :]
Ale tu już nie chodzi o wazeliniarstwo, moim zdaniem jest to naprawde świetny dystrybutor.
Poza świetnymi tytułami, niezłą dystrbycją liczy się także wsparcie dla konsumetów, ułatwianie
im kupna, wsparcia technicznego, możliwości konsultacji problemów z innymi graczami. Gram.pl
chyba odzwierciedla wszystkie dobre możliwości.

No i cena xtra klasyki, he he he, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... myślę ,że EA jest najgoodszym graczem na rynku. Wydał wiele naprawdę dobrych gier. Cenega także jest świetna - Wystarczy looknąć na ich katalog gier. A Cdp?... Ma u mnie dużego plusa za stworzenie naprawdę fajnego serwisu (TYLKO GDZIE WIZYTÓWKI!?) - ale musimy pamiętać ,że serwis i WPLN to nie wszystko. WPLN jest głównie po to by nami manipulować :P. A to co najważniejsze - Prawie ,żePołowa gier wydawanych przez CDP to gry Disney''a dla dzieci :/.

CDP ma 7 gier Fps.
Żadna nie ma zbytniej szansy zaistnieć na dłużej. B2 czy ET:QW... CDP takich gier nie ma.

Za to ma u mnie wielkiego + za gry "online". WoW, czy rewelacyjne gry NC-Soft''u to wspaniałe gry :). Na których można niezle zarobić ;). Naprawdę wiele gier RTS - w tym hity blizza. W RPG''ach nie jest źle ;).

W sumie - CDP nie jest złym dystrybutorem, jest bardzo dobrym ^_^ - ale nie jest doskonały - a już na pewne Bezkonkurencyjny. Tytuły najlepszego raczej przyznać mu nie mogę :). Sry Cdp :D.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A są wogole jacys inni ? ja ciagle myslalem ze w polsce tylko cdprojekt wydaje gry... No i EA Polska ale oni wydaja tylko gry przez siebie zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 12:02, WąChU napisał:

A są wogole jacys inni ? ja ciagle myslalem ze w polsce tylko cdprojekt wydaje gry... No i
EA Polska ale oni wydaja tylko gry przez siebie zrobione


Jest Cenega, LEM, Play- it , Hurtownia Play, Nicolas Games... Ale CDP i tak rządzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP, bo na przykład:
Hurtownia Play wykołowała mnie z wymaganiami pewnej gry
Play it - coś mi sie kojarzy z Myst 3, z żadną inną grą
Inni: też mało o nich słyszałem.
CDP ma świetną pomoc techniczną i promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt.
Drugie miejsce Cenega (chociaż lokalizacje ma okropne to niektóre tytułu przyciągają: Prince of Persia, seria Myst, Civilization IV, Peter Jackson’s King Kong: The Official Game of the Movie (PC), seria GTA, następca Morrowinda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować