Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wirtualna mapa szkoły powodem aresztowania

120 postów w tym temacie

rodzicie sami wkopali swojego syna przez co wydalili go ze szkoły ;/ pomysł z mapą trochę pomylony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..... dziwne ostatnio mówili że postrzelenie przez jedną osobe dwóch innych to normalka (i nie zamkną nawet szkoły) a teraz coś takiego ... Nie długo dojdzie jak w filmie raport mniejszości że będą przewidywać sytuacje i wrzucać do więzienia za nim coś nastąpi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Donieśli do szkoły na niego jego rodzice - widać bardzo opiekuńczy. Ja nie widzę w tym nic złego chętnie pograłbym w mapę przypominającą budynek który znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastolatkowi chińskiego pochodzenia gratulujemy rodziców. Normalnie ręce opadają, co sie w tych Stanach wyprawia. Rodzice przestali juz ufać swojemu potomstwu. Sodoma i Gomora, mówie Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle porezani ci ludzie, starzy też fajni, jak będzie to miał w papierach to przy amerykańskiej paranoi niezłego bonusa dali starzy synkowi... moim zdaniem to takie rzeczy się najpierw załatwia samemu z dzieckiem, a nie wzywa policję, ale jak to głosi pewna pieśń "tu nie Ameryka, tutaj jest Polska, tu nie hamburger, a kiełbasa swojska":)
Jakby ktoś stworzył mapkę na podstawie mojego LO to chętnie bym ją zobaczył... choć z drugiej strony była by nudna mapa:) bo jego konstrukcja była prosta jak konstrukcja młotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego niby miał służyć ten młotek? Do masowej exterminacji, czy co? O w mordę w moim pokoju leży śrubokręt nie wiem co sobie by pomyśleli...xD
Moim zdaniem przesadzają, rodziców nie zazdroszczę zamiast porozmawiać i wyjaśnić z synem to i owo- za przeproszeniem w konfidentów się bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

USA jest dziwne. Ja sam robiłem gierki, które rozgrywały się w mojej szkole. I jakoś problemów nie mam...
Ale cóż, Polska to nie Ameryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całą tą historię mogę podsumować jednym: LOL! Ale jedno mi się podoba: dawajcie, porobimy mapy naszych szkół i uczelni np. do takiego UT2004. Proponuję małe placówki, np. przedszkola jako mapy do duela, szkoły podstawowe i gimnazja do DM i CTF, zaś uczelnie do Assault i Onslaught. Co wy na to? Co na to Wielki Roman, co chce w telewizji wprowadzić transmisje z zawodów szkolnych (wtedy to już totalnie byłoby co oglądać)? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 10:05, Dario123 napisał:

Czekam na komentarz pana Thompsona


Wiem, że nie chodzi o mnie, ale nasze posty fajnie się ułożyły... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o USA to już nic mnie nie zdziwi. Tego typy pomylone pomysły (chodzi o policje) zaczynają u nich byż na porządku dziennym. Młotek narzędziem terrorysty, zdarzały się takie przypadki ale w szkole raczej szumu by tym nie narobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dmuchanie na zimne" to chyba najlepsze określenie. Koleś po prostu poszukiwał swojskich klimatów, a to, że miał młotek w pokoju i tym samym jest terrorystą zakrawa na ponury żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, prawo zawsze ma głupie kruczki... Chłopak teraz zamiast rozwijać się jako grafik, projektant itp., został wydalony ze szkoły... A Bogu ducha winien... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować