Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wirtualna mapa szkoły powodem aresztowania

120 postów w tym temacie

Źle że rodzice nie załatwili tego z synem bez pomocy władz szkoły i policji... Dobrze że wydalili go ze szkoły... Dobrze że policja przeszukała jego pokój... Źle że uznali go za terrorystę z powodu młotka... Cała sprawa jest dosyć dziwna, ale dobrze wiedzieć, że Amerykanie zmądrzeli bo wydarzeniach ostatnich czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... było się bawić Q3Radiantem? No było? Lepiej bezmyślnie napieprzać i bezproduktywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... To mów o tym, jak USA jest powalone ;p
Chłopak mógłby puścić tę mapkę w necie i by szkoła miała świetną reklamę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz to przeczytałem to niewierzyłem ,pamietajcie jesli macie młotek badz inną zabójczą rzecz pod reką np. Śrubokretk policja juz po was jedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu na zdjeciu jest pokazana brytyjska policja, skoro zajscie mialo miejsce w USA? :) A swoja droga wywalcie ze swoich domow mlotki jak bedziecie robic w grach mapy swoich szkol - przynajmniej za terrorystow was nie wezma.

Kiedys zdarzylo mi sie zrobic mapke do StarCrafta. Wtedy luzno inspirowalem sie rozkladem pomieszczen w mojej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol właśni rodzice go wkopali. Ta Ameryka jest niemożliwa. A ten młotek :P. To co z tego że miał młotek :P młotkiem stworzy bombe i zdetonuje ja w szkole?? lol. USA to chory kraj. Juz mnie nic nie zdziwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta racja ( dziwny ten kraj, taak, chyba jedyny sposób, by ich "wyleczyć", to ich anihilacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee? Według mnie to już gruba przesada :| Zamiast szukać prawdziwych terrorystów to oni takie coś o_O Lolaśne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle: LOL (to mówi za siebie)
No dobra powiem więcej :) Zgadzam się z innymi, że to BARDZO dziwny kraj. Niedługo, gdy ktoś zrobi zdjęcie, jakiemuś budynkowi [od zewnątrz!], może zostanie wsadzony za kraty. Za to, że chciał sporządzić jego plan i przekazać go terrorystom. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już najbardziej to śmieszy mnie ten "młotek, którym chłopiec naprawiał swoje łóżko" i przez który uznali go za terrorystę XD. Paranoja po prostu, szukali dziury w całym, a jak nie znaleźli to młotek musiał wystarczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL! LOL! OMFG! Mało się jedzonym właśnie jabłkiem nie zaksztusiłem. xD Żeby własni rodzice donosili na swojego syna to już jest totalna paranoja! Jeszcze żeby z takiego powodu robić problem to już jest podwójna paranoja! Ja myślałem, że to w Polsce więzy rodzinne są słabe, a w USA jest jeszcze gorzej. xD

Swoją drogą jak jeszcze do gimnazjum chodziłem i namiętnie grałem w CS''a to sam wyskoczyłem z pomysłem, żeby zrobić mape naszej szkoły, gdzie trzeba bombę podłożyć. Może to i lepiej, że pomysł niewypalił? :>

Mo i będe musiał się wszelkich narzędzi służących do konserwacji oraz naprawy roweru z pokoju pozbyć, bo jeszcze mnie kiedy za terrorystę wezmą. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega też dawno temu stworzył mapkę do CS na podstawie swojego LO. Cała szkoła była dumna z jego projektu(mowa o uczniach), bo nauczyciele się nie dowiedzieli. USA widać nadal nie może się otrząsnąć z fali "terrorystów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować