Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wirtualna mapa szkoły powodem aresztowania

120 postów w tym temacie

Dla mnie taka kreatywność zasługuje tylko na pochwałę - w końcu który z was nie miał nigdy ochoty puścić swojej szkoły z dymem :] Co do młotka - paranoja ! Gdyby mnie to spotkało dostał bym dożywocie albo i krzesło za swoja kolekcję broni białej !!! A co do starych - hmmm ? Wziął bym ten młotek i pokazał bym im jak bardzo można być kreatywnym w stosunku do konfidentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł moim zdaniem bardzo dobry ;], sam bym sobie pograł na takiej mapie powiedzmy w hl2 deathmatch xD.
Ale jego rodzice to jacyś pomyleni żeby własnego syna tak potraktować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łO JEZU! Niszcze właśnie moje projekty. Miała być mapka do... a nieważne do czego :). Wyobraźcie sobie co by u mnie było... katana sobie leży na stojaczku a na ścianach plakaty z gier i zespołów black metalowych. Hah już to widzę: Niedoszły terrorysta z zapędami satanistycznymi i zepsutą psychiką robi mapy do gry FPS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za głupota! Na miejscu tego dzieciaka kierował bym sprawę do sądu za praktycznie bezpodstawne aresztowanie, a do tego ogrwaniczanie mojich swobód obywatelskich, tak jak jakiemuś kryminliście! Pewnie taka sytulacja nie miałaby miejsca gdyby on był białym "rdzennym" amerykaninem. Natomiast jak by się okazało, że zrobił to ktoś arabskiego pochodzenia, to kolejna wojan na bliskim wschodzie murowana... Ten kraj się stacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły pomysł! :P U mnie w pokoju leży pełno niebezpiecznych rzeczy... nóż, scyzoryk etc a na balkonie piła. Heh, ja to bym miał przerąbane jakby tak do mnie wtargnęli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, mi by pewnie dali dożywocie... Jezu, muszę się pozbyć gwoździ i skrzynki z narzędziami, bo pewnie posądzą mnie o przygotowywanie zamachu na Okęcie... A te plany Vipera, które wczoraj przygotowałem to musi być spisek przeciwko władzy i państwu...

Jaki z tego morał? Masz młotek, jesteś terrorystą. Cała populacja Polski za kratki, bo nie wierzę że jest dom, w którym nie ma młotka :D (Ja mam 3, jestem pewnie szefem polskiej filii Al-Kaidy ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 10:37, Obrońca Słoni napisał:

(...) Swoją drogą jak jeszcze do gimnazjum chodziłem i namiętnie grałem w CS''a to sam wyskoczyłem
z pomysłem, żeby zrobić mape naszej szkoły, gdzie trzeba bombę podłożyć.(...)


Dzieciak dostałby dożywocie gdyby okazałoby się że chodziło o CSa, a bombę trzeba było by podłożyć w Pokoju Nauczycielskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwni ludzi ;-P no ale bezpieczenstwo przedewszystkim ;-) nawet to fajny pomysl zeby zrobic mapke swojej szkoly do gry w np Cs''a :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice równie mądrzy ... wsadzić syna do pierdla za to, że grał w gry i im się to nie podobało - ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie, nie, nie... To się nie może dziać naprawdę! Wiedziałem, że państwo zacznie kontrolować ludzi, ale nie wiedziałem, że tak szybko i w taki sposób! Przecież największy odsetek zbrodni w USA to gwałty i kradzieże - a oni zajmują się kolesiem z młotkiem! Przecież w taki sposób USA staje się tym z czym walczyło... państwem totalitarnym :\\\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj wpadliśmy z kolegami na pomysł żeby zrobić mapę do CS - naszego gimnazjum. ;| Dobrze, że zostałem ostrzeżony xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować