Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wirtualna mapa szkoły powodem aresztowania

120 postów w tym temacie

Liceum Ogólnokształcące nr XI we wrocławiu, którego już jestem absolwentem. W poprzednim roku została nagłośniona sytuacja w której, jeden z uczniów stworzył mape do CSa na wzór tej ze szkoły, następnie mapę postawił na serverze szkolnym. Sprawą się zajął Fakt, dyrektorka wtedy najadła się stresu, a babunie co to w okół XI LO ich dużo przychodziły z świętym FAKTEM i pokazywały jakie to w tej szkole chore umysły się rodzą.

Widać więc, że nie odstajemy od USA. Tak trzymać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też stworzyłem mapkę swojej szkoły (jest niezły materiał - Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe ICDS w Łomiankach), na edytorze Unreal Engine 2, do Versusa w SC:CT - taki syf mi wyszedł, że wolę tego nie zamieszczać w sieci... A młotków w tej szkole, co niemiara :D...
Z drugiej strony... Fajnie byłoby się z kumplami po szkole postrzelać w CSie, a jak się nauczyciele dołączą... Och, szturm na historyka i pana od WFu. Mamy vipa - panią od angielskiego. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nawet zrobić całego questa?? Albo nawet całą fabułę?? Np, że nauczuciele zamienili się w zombie!! W sumie.... Każdy nauczyciel wygląda jak zombie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje w U.S.A. to chyba kpina ale ja w to nie wnikam.Dobrze że takiego prawa w polsce nie ma.A tak wogóle to rodzice są po to żeby wspierać swoje dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice powinni wspierać a nie wkopywać dzieci.A tak w ogóle to jak można być uznany za terroryste robiąc mapke do FPS co to sie dzieje w U.S.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem podobną sytuacje do tej (choć nie aż do tego stopnia ;D ). Razem z kolegom zrobiliśmy animacje 2d, w roli głównej z ziomką od biologi. Wycieliśmy jej mordę ze zdjęcia i zrobiliśmy prześmieszną animacje (dla nas i dla połowy szkoły śmieszną :D ) Oczywiście ktoś dał linka do animacji na forum szkoły nauczycielka od biologi to zobaczyła i poszła na policję. Wiadomo jak się ta historia skończyła...nadal żyjemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super :-D też zamierzam wykonać taką mapkę juz od ponad roku ale nie wiem zbytnio w jakim programie to zrobić tak aby dało się używać tej mapki w CS a najlepiej w Postal2. Myślicie że standardowy edytor w postalu sie nada? :-D a rodzice tego kolesia..szkoda gadać.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować