Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wirtualna mapa szkoły powodem aresztowania

120 postów w tym temacie

Kiedy jeszcze chodziłem do liceum, słyszałem, że jakiś koleś zrobił mapę do CSa, która przedstawiała naszą szkołę. Czy był on terrorystą? Ja sam zacząłem robić swoją szkołę w NWN! Ale ponieważ jej nie skończyłem, to pewnie nic mi nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydali go własni rodzice !!!
Co za zdrada !! :P
Jeśli za taki coś można być uznanym za terroryste to władze musiałyby zamknąć "wielu" ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, sam spróbuję zrobić podobną mapkę czy co innego ze swoją szkołą :D
Ciekawe co będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym swoich starych za coś takiego chyba... no nie wiem co bym im zrobił. Współczuje mu rodziców. A z tym młotkiem to też git, policja tam jest taka sama jak u nas. Mnie spisali bo mam skórzaną kurtkę, typowo coś takiego mi wpisali w papierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no prosze to jest kompletny blamaż....Już chyba lepiej jakby policja pilnowała moherow w parku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, zaraz po tym jak skończę mapę, nad którą obecnie pracuję, zabiorę się za robienie mapy bazującej na planie mojej szkoły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli za jeden młotek można zostać posądzonym o terroryzm, to McGyver i Bob Budowniczy dostaną dożywocie ;]

PS. Co za konfidenci z tych rodziców - to chyba z nawyku, bo pewnie esbekami byli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh a tak się męczyłem nad mapką mojej szkoły :/ Muszę się spytać dyrektora czy mogę ja na necie dać :] (Ave ze gra on w CS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bez przesady, jak można aresztowac kogoś poz zarzutem terroryzmu, gdy on tylko "zrobił mapkę" ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

geez to juz chyba lekka przesada jest nie?

niedlugo skonczy sie na tym ze wogole zabronia nam grac w battlefieldy albo w CSa (ew wykasuja strony terrorystow i pseudo-terrorystow)

Żałosne to lekko jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci amerykańscy rodzice to jakieś totalne niedołęgi. Zamiast sprawę załatwić w domu to idą z tym do szkoły. A pewnie później jeszcze na sesję do psychologa, bo ciśnienie skoczyło do góry. Co za naród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuje mu mieć takich starych,ale żeby zrobić taką gre to na pewno zarząd szkoły by sie na to nie zgodził.Zresztą najbardziej zdziwiło mnie to że nazwali go terrorystą cóż siedzieć za takie coś to całkowite przegięcie.Powinni mu dać najwyżej uwage lub obniżyć ocene ze sprawowania.I tyle po prostu przegieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wez tej... chyba marzenie każdego gracza jest granie jakiejś mapy na podstawie znanego mu terenu.. osiedla.. szkoły... bloku czegokolwiek... to jest nawjieksza frajda !! fakt że w ameryce mają bzika na punkcie terrorystów... a ja jestem pewien że wiele map zostało stworzonych na podstawie realnych miejsc... i co?! ktoś za to siedzi?! nie? a dlaczego? bo nikt nie ma aż takiego bzika... każdy wie że tu chodzi tylko o zabawe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować