Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Teaser Fallouta 3 za 33 dni

207 postów w tym temacie

Ładna muzyczka, choć bardziej mi pasuje do gry epickiej, na miarę Baldurs Gate czy...innego fantasy.
Dla Fallouta zbyt skoczna i szybka, nie sprawia wrażenia smutnej i dołującej. Nie sprawia wrażenie jęku wiatru pomiędzy zniszczonymi budynkami. Nie buduje napięcia...

...nie pasuje do Fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście z serią ''Fallout'' kojarzą mi się te kawałki z lat 40-50 XX w. odtwarzane ze starej płyty. Budzi się nostalgia za światem, który pochłonął nuklearny kataklizm. Pamiętam, że zaczynałem przygodę z Fallout''em od drugiej cześci i utwór "One more kiss dear" przypominam sobie gdy myślę o tej serii. Ta gra (poza tym, że jest zarabistym erpegiem) to migawka naszej kultury przełomu wieków, z mnóstwem odwołań do świata filmu, literatury czy polityki. I pod tym względem ''Fallout-Tactics'' był pozbawiony tego klimatu, a błyskotliwość zastąpiono wulgarnością... Co do ''F3'' nie chcę zapeszać ale nie spodziewam się przeżyć porównywalnych z ''F1'' i "F2''.
Muzyka? Przypomniał mi się Bruce Willis słuchający Armstonga ''What a wonderfull world'' w filmie "12 małp"... Tyle moich refleksji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myzuczka nie jest znowu taka zła, na upartego pasuje do falloutowych klimatów :P. Już za 33 dni będzie mała chwila prawdy dla Bethesdy i dla graczy... Nie moge się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dali by na luz z ta gra... Dla mnie poroniony pomysl z F3 umarl krol niech zyje krol ale w pamieci graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspomnielibyście jeszcze o udostępnionej Alphie Van Burena ;).

A sam teaser... zobaczymy. Niech tylko Bethesda spróbuje sknocić Fallouta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście porzucam wszelkie wątpliwości i obawy dotyczące grafiki, silnika itepe precz i czekam z niecierpliwością na teasera. Zostało już tylko 32 dni...już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm podkład muzyczny nie jest taki zły. Mroczny, tajemniczy. Zobaczymy czy będzie to pasować do postnuklearnej rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już 32 dni ;p

W sumie z enginem Obliviona to nie jest zły pomysł - ma już rok i wiele kart stanu średniego może go uciągnąć, a efekty nadal są cool ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:40, grand10pelu napisał:

Zrobili Stalkera, zrobią i Fallouta 3. Ciekawe tylko kiedy?


Ale Duke Nukem Forever juz nie zrobili i nie zrobia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale nie wpadliście na to że Bethesda wcale nie musi wrzucić tej muzyki do gry:)
P.S.: Ja cały czas żałuję, że Assasin''s Creed''a nie wydaje CDP:( No ale dobrze, że to Cenega a nie inny wydawca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta "holyłódzka", popmatyczna muzyka z oficjalnej strony pojawi się jako ta słyszalna w grze to klapa...w ogóle o jakiej "prawdziwej" muzyce możemy w przypadku serii Fallout mówić?.... Dark ambient Marka Morgana z 2 części Fallouta jak widzę to niedościgniony ideał i tego powinni się wybitnie trzymać... No cóż, jeśli te przewidywania się spełnią, pozostanie mi tylko słuchanie właśnie tejże ścieżki z 2 części Fallouta skomponowanej przez Morgana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nio fajnie, że przynajmniej CDP wydaje Fallouta(w tym także pewnie nowego). Najlepiej, żeby gra wróciła do 1 części, dostając jedynie nową grafikę oraz parę usprawnień w rozgrywce(możliwość wyboru "typowej strzelanki" czy "turowego" systemu walki). Wtedy gra byłab naprawdę świetna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zapewne Fallout 6 bedzie za 66 dni gdziesz w przyszłosci :P.Ale gra widze bedzie miała zabójcza grafike i ciekawą fabułe zobaczymy za 33 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 08:39, LuWan napisał:

Jeśli ta "holyłódzka", popmatyczna muzyka z oficjalnej strony pojawi się jako ta słyszalna
w grze to klapa...w ogóle o jakiej "prawdziwej" muzyce możemy w przypadku serii Fallout mówić?....


A mni się ta "holyłódzka", pompatyczna muzyka z oficjalnej strony podoba. Pewnie dlatego, że nie jestem jakimś specjalnym fanem poprzednich F. ;) Zdecydowanie za bardzo nieliniowe jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne.ze starego, dobrego fallouta na pewno zostanie tytuł.
"zrobić coś innego ale pod starym tytułem" - każdy marketingowiec wie,że będzie sie to lepiej sprzedawało niż jakaś nowa gierka. i promować tak intensywnie nie trzeba,bo fani sami się interesują...do czasu,jak się nie zorientują,ze chce im sie sprzedać jakąś nowa grę,ale pod starym tytułem. sadzę,że tak właśnie będzie w przypadku F3. bo jak sie ma baldurs gate:dark alliance do poprzednich baldursów? nijak, a tytuł podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować