Zaloguj się, aby obserwować  
kabuki1

mam 11 lat moge wtakim wieku odbierać zamówione gry

21 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2005 o 12:04, kabuki1 napisał:

zbieram na gre ale niewiem czy moge ją odebrać i czy sprzedać


Tak bedziesz mogl odebrac gre jezeli bedzie ona przeznaczona dla Twojej grupy wiekowej. Mozesz to sprawdzic na http://www.pegi.info/pegi/index.do . Natomiast jezeli bedziesz chcial sprzedac gre bedziesz to mogl zrobic w dziale uzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2005 o 12:20, Eseis napisał:

Tak bedziesz mogl odebrac gre jezeli bedzie ona przeznaczona dla Twojej grupy wiekowej. Mozesz
to sprawdzic na http://www.pegi.info/pegi/index.do . Natomiast jezeli bedziesz chcial sprzedac
gre bedziesz to mogl zrobic w dziale uzywki.


Hahaaaa na pewno! - bo CD Projekt dzwoni do kazdego i sie pyta : ile ktos ma lat... hehe "dzien dobry CDP z tej strony... zamawial Pan gre ktora jest dla osob ktore ukonczyly 12 lat - czy moglby mi Pan faksem przeslac dowod tozsamosci :))))))))))))))))

Jak masz kase to Ci nawet sprzedadza LALKE w hmmmmm shopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2005 o 13:05, Janeks napisał:

Hahaaaa na pewno! - bo CD Projekt dzwoni do kazdego i sie pyta : ile ktos ma lat... hehe "dzien
dobry CDP z tej strony... zamawial Pan gre ktora jest dla osob ktore ukonczyly 12 lat - czy
moglby mi Pan faksem przeslac dowod tozsamosci :))))))))))))))))

Jak masz kase to Ci nawet sprzedadza LALKE w hmmmmm shopie.


Nie mów tak bo będą mieli nowy materiał do UWAGA! albo INTERWENCJA!. :8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe.. a tytul bedzie - Furumowe zboczenstwa - dzisiejsi uzytkownicy internetu naklaniaja dzieci do zakupow w s.. shopach. Czy nasze dziecko moze czuc sie bezpieczne kupujac gre komputerowa przez internet - zapraszam o 19.45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 13:05, Janeks napisał:


> Tak bedziesz mogl odebrac gre jezeli bedzie ona przeznaczona dla Twojej grupy wiekowej.
Mozesz
> to sprawdzic na http://www.pegi.info/pegi/index.do . Natomiast jezeli bedziesz chcial
sprzedac
> gre bedziesz to mogl zrobic w dziale uzywki.

Hahaaaa na pewno! - bo CD Projekt dzwoni do kazdego i sie pyta : ile ktos ma lat... hehe "dzien
dobry CDP z tej strony... zamawial Pan gre ktora jest dla osob ktore ukonczyly 12 lat - czy
moglby mi Pan faksem przeslac dowod tozsamosci :))))))))))))))))

Jak masz kase to Ci nawet sprzedadza LALKE w hmmmmm shopie.

He he... :D Pare dni temu byłem w Empiq kupic sobie jakas gre i bez zadnych problemów sprzedali mi punishera (18+) a ja mam 13 lat... Właściwie to w marcu 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co wątpie by legitymowali chłopaka który znajduję się w domu do którego zaadresowana jest przesyłka. Ja czasami odbieram rzeczy przychodzące do mojego ojca i jeszcze ani razu nie proszono mnie o pokazanie dowodu osobistego czy jakiegoś innego dokumentu potwierdzającego tożssamośći. Ba nawet na poczcie nie sprawdzają kim jesteś;- masz awizo- masz paczkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 14:16, Igor FCBayern napisał:

He he... :D Pare dni temu byłem w Empiq kupic sobie jakas gre i bez zadnych problemów sprzedali
mi punishera (18+) a ja mam 13 lat... Właściwie to w marcu 14.

Spróbuj ich pozwać :) Że niby narazili Twoją psychikę na uszczerbek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 14:17, shinian napisał:

Wiesz co wątpie by legitymowali chłopaka który znajduję się w domu do którego zaadresowana
jest przesyłka. Ja czasami odbieram rzeczy przychodzące do mojego ojca i jeszcze ani razu nie
proszono mnie o pokazanie dowodu osobistego czy jakiegoś innego dokumentu potwierdzającego
tożssamośći. Ba nawet na poczcie nie sprawdzają kim jesteś;- masz awizo- masz paczkę;)

Mi kiedys nie chcieli wydac paczki, a miałem awizo;) I musiała przyjsc mama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sie zamawia gre i przysyłaja ja poczta polska to nie trzeba pokazywac dowodu?? Np. znajduje w skrzynce na listy awizo, ze na poczcie jest do mnie przesyłka. Ide z tym na poczte i pani w okienku daje mi przesyłke...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vovin, Janeks i Valed, jest dzisiaj niedziela i nie chce mi się klikać, ale w przyszłości nawet nie będę ostrzegał, degradacje macie murowane. Śmiejcie się dalej, byle szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie przynajmniej jest tak, że jak idę na pocztę, to daję pani awizo oraz legitymację... ale to tylko w celu stwierdzenia, czy faktycznie jestem adresatem. Przecież Poczta nie wie, co jest w paczce - jeśli jest zaadresowana do Ciebie, to jest Twoja. Nikt nie będzie sprawdzał Twojej pełnoletności, tylko tożsamość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 12:04, kabuki1 napisał:

zbieram na gre ale niewiem czy moge ją odebrać i czy sprzedać

Powiem krótko i zwięźle.Masz kase-kupujesz gre-odbierasz ją.Listonosz przychodzi z paczką na podany adres jedynie co sie pyta to o ty czy dobrze wtrafił.Dajesz mu kase, on ci paczke i po sprawie. Jedynie moze kazać ci sie podpisać jako że paczka dotarła a;e ty to też mozesz sam własnoręcznie podpisac .I tak sie bedzie liczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy jak jest. Zamawiamy gre i ja odbieramy bez wzgledu na nasz wiek. Jednak ze ja uwazam (patrz moja powyzsza wypowiedz) iz w konkretnym przypadku 11 latek powinnien kupowac gry w swoim przedziale wiekowym gdy jest to jeszcze dziecko. O ile sie nie myle to jest jeszcze szkola podstawowa i gry maja na pewno duzy wplyw na tak mlode dzieci. Oczywiscie co innego jak ktos ma 14 lub wiecej lat. Sadze ze wiekszosc zjedzie mnie za ta opinie (bo gracz to gracz) ale uwazam ze powinny istniec jakies ograniczenia dla dobra samych dzieciakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować