Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zombi i fani deskorolek razem? W eXtra Klasyce neXt to możliwe!

216 postów w tym temacie

CD Projekt

[Uaktualniono] Już w maju seria eXtra Klasyka neXt zostanie wzbogacona o wiele nowych, doskonałych tytułów. Dzisiaj ujawniamy pierwsze z nich - Stubbs the Zombie In Rebel Without a Pulse oraz Tony Hawk's American Wasteland!

Przeczytaj cały tekst "Zombi i fani deskorolek razem? W eXtra Klasyce neXt to możliwe!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszyscy wiedzą, że dalej czeka na nas m.in. Moto GP 3 lub Shogun: Total War z dodatkami? ;)
Więc na razie czekam na info o kolejnych grach w tej serii.
Premiera 26~27 Maja, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, jeszcze został Juiced, Moto GP3, W40k DoW: Winter Assault, Shogun ZE , Football Manager 2006 i Trainz Railroad 2006.

I tak swoją drogą zdanie "Już wkrótce ujawnimy tytuły kolejnych doskonałych gier, które zasilą tę najpopularniejszą w Polsce serię!" strasznie mnie rozbawilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:14, Tomek1990 napisał:

Oczywiście wszyscy wiedzą, że dalej czeka na nas m.in. Moto GP 3 lub Shogun: Total War z dodatkami?
;)

Ta, wiemy... Podobno ma też być Medieval (pierwsza część). A jak nie będzie to chyba... to kupię sobie Shoguna, ale jednak wolałbym Medievala. :) Wolę Europejskie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co zapowiadać skoro już wiemy jakie będą tytuły:) A i mnie ciekawi co to jest to w sklepie gram.pl "3 kolejne kroki pierwszy 7.V.2007"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i bym sie skusił, tylko, że mam obie te gry:) Premiery:) Jak tak dalej pójdzie to w ogóle premierek nie będę kupował, bo po roku zamiast 100 zł będę płacił 20 ^^:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:20, Carl92 napisał:

Po co zapowiadać skoro już wiemy jakie będą tytuły:) A i mnie ciekawi co to jest to w sklepie
gram.pl "3 kolejne kroki pierwszy 7.V.2007"?

Musieli jakąś kontrę wymyśleć w związku z rocznicą KK Cenegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że fajna cena leci do klasyki, stawiam że będzie jeszcze Juiced. Zresztą w tym miesiącu i tak w klasyce wygrywa Cenega. Będzie m.in. antologia Deus Ex, Knights of Honor, Brothers in Arms i SM Pirates. Te 4 na pewno kupię. A jest jeszcze parę innych fajnych: trylogia GTA i Kozacy 2. CDP niestety nie ma tym razem dobrych tytułów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:20, Evil Khan napisał:


Za 2-3 lata też będzie można tak zareagować na poniższe propozycje:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=300&pid=222
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=300&pid=233

A tak serio, to widzę że jednak wezmę udział w drugiej części eXtra Konkursu. Chciałem kupić Delta Force eXtreme i Railroad Tycoon 2. Brakowało mi jednego tytułu i widzę że teraz taki się pojawił. Na pewno kupuję Tony''ego Hawka jak się ukaże i trzy gry jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieźle :) zawsze to parę złor\tych taniej a wystarczyło poczekać roczek. Swoją drogą nie rozumiem jak się dzieje, iż po roku czasu gra traci ponad połowę swej wartości (finansowej). Czy nie lepiej by było gdyby wydawcy od razu wypuszczali gry po tańszej cenie. Byłby wtedy naprawdę duży popych, a tak... to nie na nasze portfele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THAW? Jeden ze słabszych Tony Hawk''ów. Niby dużo możliwości, ale mapy są denne, na BMX ledwo da się jeździć, a ponadto gra ma, nie wiedzieć czemu, spore wymagania sprzętowe.

Mnie dobiło jeszcze jedno. Nie wiem, jak wiele osób ma ten błąd, ale ostrzegam. Przy pokonywaniu gapów wyzwala się taki charakterystyczny dźwięk. Czasem zacina mi to grę, a nawet sam komputer. A najbardziej wkurzyła mnie sytuacja, gdy w wyniku zacięcia się gry i komputera, połowa folder Windows się usunęła. Czemu to nie wiem, ale ponowna instalacja xp to nie jest zbyt interesujące przeżycie, w szczególności,gdy miało się robić co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować