Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zombi i fani deskorolek razem? W eXtra Klasyce neXt to możliwe!

216 postów w tym temacie

Zapowiada się bardzo ciekawie... chociaż TH już jest trochę przereklamowany. Kolejne tytułu są co raz to tańsze, i nie wiem czym to jest spowodowane.
Ciekawe ile jeszcze będzie tych nowych tytułów... ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:20, Uspatente napisał:

Kto fan, już dawno kupił w wydaniu premierowym lub jako Fajna Cena.

A kto nie fan i ma kilkadziesiąt pudełek z gram na półce czeka na tanią serię.

Dnia 04.05.2007 o 14:20, Uspatente napisał:

O wiele lepiej prezentuje się podobna seria konkurencji ;)

Kwestia gustu.

Dnia 04.05.2007 o 14:20, Uspatente napisał:

Civilization 3 ZE,

Jedyna dobra propozycja.

Dnia 04.05.2007 o 14:20, Uspatente napisał:

Trylogia GTA,

Jedynka i dwójka do ściągnięcia za darmo ze strony producenta. 25zł za samą trójkę? Podziękuję, zwłaszcza że kupiłem ją w UK za 2 funty.

Dnia 04.05.2007 o 14:20, Uspatente napisał:

Antologia Deus Ex

Podobnie jak wyżej. Onvisible Wars kupiłem za 2 funty i do tego była promocja, że jedna tańsza gra gratis. A że akurat część pierwsza wyceniona była na 0,99...

Dnia 04.05.2007 o 14:20, Uspatente napisał:

? No i dlaczego do "brzydkiego wyrazu" wycofano popularne serie cRPG (Torment, BG 1&2, ID 1&2),
które sprzedawały sie lepiej niż to "coś"...

Bo trwają negocjacje z obecnymi właścicielami praw do tej serii. CDP miał podpisane umowy z firmami które już upadły i w chwili obecnej są w trakcie renegocjacji umów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:25, Mistic napisał:

Dokładnie, cały czas przerzucane są tytuły z Platynowej Kolekcji bądź Fajnej Ceny niżej.

A Prince of Persia (chociazby warror within), Pirates itd.? Cenega też tak robi, więc nie przesadzaj, że tylko CDP tak ''przeżuca'' gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to, że jak Cenega coś planuje to i CDP się w*ieprza zaczyna być śmieszne. Ale czekam uważnie na nowe gierki, które na pewno kupię. CDP ma u mnie na razie jeden tytuł zaklepany. Sądzę, że kolejnym będzie F.E.A.R., podobnie jak to miało miejsce z NWN rozbijecie go w NXK na osobną podstawkę i dodatek do kupienia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:49, Adamzzz napisał:

Jeszcze malutkie pytanko: Czemu Stubbs The Zombie jest na CD, a nie na DVD?

Hmm, a gdzie to wyczytałeś? Właśnie na DVD będzie, nie na CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... ciekawe jaka będzie trzecia gra :) . Może Juiced ? ;)

Zmieńcie temat na: Ziomki i fani deskorolek razem? W eXtra Klasyce neXt to możliwe! :D

Ja biorę na 100% Tonego Hawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem obydwie gry słabo się sprzedawały. Jak będę miał forse to kupie ;) teraz zamiast premierowych mam zamiar uzupełnić kolekcję tańszymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:00, akne napisał:

> Jeszcze malutkie pytanko: Czemu Stubbs The Zombie jest na CD, a nie na DVD?
Hmm, a gdzie to wyczytałeś? Właśnie na DVD będzie, nie na CD.


Widać to na grafice prezentującej dwie gry i trzecią ze znakiem zapytania na stronie głównej. Wyraźnie widać PC-CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć co jest klasycznego w rzeczonej grze firmowanej przez Tony''ego Hawka, czy jakże leciwym i przeterminowanym siekaniu zombiaków? Czemu na jeden klasyczny tytuł (np. Saga Heroes) przypada przynajmniej pięć gniotów, które nijak klasyczne ani wartościowe nie są?
Ech, liczyłem na wiatr zmian w Ekstra Klasyce. Jak na razie widzę tylko, że CDP wyleczył się z idiotycznego uwielbienia litery "x". Ale w nowym rzucie na próżno szukać klasyki. A przecież tyle ponadczasowych gier wyszło na przestrzeni lat w pudełkach CD Projektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 14:34, Klimos napisał:

> Civilization 3 ZE,
Jedyna dobra propozycja.


W sprzedaży od października zeszłego roku

Dnia 04.05.2007 o 14:34, Klimos napisał:

> Trylogia GTA,
Jedynka i dwójka do ściągnięcia za darmo ze strony producenta. 25zł za samą trójkę? Podziękuję,
zwłaszcza że kupiłem ją w UK za 2 funty.


Nie każdy miał taką okazję:)

Dnia 04.05.2007 o 14:34, Klimos napisał:

> Antologia Deus Ex
Podobnie jak wyżej. Onvisible Wars kupiłem za 2 funty i do tego była promocja, że jedna tańsza
gra gratis. A że akurat część pierwsza wyceniona była na 0,99...


JW. Dla mnie najlepsza propozycja w tej edycji KK. Oprócz 2 części Deusa po polsku (jedynka po raz pierwszy) jest Project Snowblind. W tej chwili ze świecą go szukać na półkach.

biorąc pod uwagę że mediamarkty i empiki będą to sprzedawać po 19 albo taniej to raczej nie zrobiłeś interesu życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:19, Adamzzz napisał:

Widać to na grafice prezentującej dwie gry i trzecią ze znakiem zapytania na stronie głównej.
Wyraźnie widać PC-CD.

Na opakowaniu wersja CD a w opisie DVD, ciekawa sprawa. ;) Powie mi ktoś o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:28, AQ22 napisał:

> Widać to na grafice prezentującej dwie gry i trzecią ze znakiem zapytania na stronie głównej.

> Wyraźnie widać PC-CD.
Na opakowaniu wersja CD a w opisie DVD, ciekawa sprawa. ;) Powie mi ktoś o co tu chodzi?



Wydanie w FC było DVD więc w XK też pewnie takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie jaki jest sens kupowania tak taniej gry w sklepie gram.pl. I co z tego, że ona kosztuje tutaj 15,90 niby 4 zł taniej ale + przesyłka w granicach 8 zł... i wyjdzie to około 24 zł. I do tego jeszcze stracę WPLNy. Totalna kaszanka jeżeli kupujemy jedną grę, nie wnikam, że jak ktoś kupi 5 gier to mu wyjdzie taniej :)
Bo myślę, że właśnie do nich skierowane są te promocyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:45, Kubi6t napisał:

Niech ktoś mi powie jaki jest sens kupowania tak taniej gry w sklepie gram.pl. I co z tego,
że ona kosztuje tutaj 15,90 niby 4 zł taniej ale + przesyłka w granicach 8 zł... i wyjdzie
to około 24 zł. I do tego jeszcze stracę WPLNy. Totalna kaszanka jeżeli kupujemy jedną grę,
nie wnikam, że jak ktoś kupi 5 gier to mu wyjdzie taniej :)


Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe

Czy mogę w zastępstwie "CD Projektu" ujawnić dalsze tytuły?:)

No to trzymajta się: "Shogun" (z dod.) PL
"Medieval Total War" (z dod.) PL

PS
Jaki byłby inny sens info. (książeczka) z poprzedniego "Clicka":)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować