Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zombi i fani deskorolek razem? W eXtra Klasyce neXt to możliwe!

216 postów w tym temacie

Ja widziałem, że w extra klasyce next pojawi się Moto GP 3 oraz Juiced. Widzialem takie gry w tej edycji na allegro. Fajnie by było jakby to była prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, i tak sytuacja z Warcraftem i Diablo nie jest zła - ostatnio w Empiku widziałem Black & White 1 za 50zł! A to jest gra z 1999 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chce F.E.A.R :P fajnie by bylo ale chyba to nie mozliwe przeciez ostatnio wyszo w platynowej kolekcji... moze CDP nas zaskoczy jakas oryginalna gra? Piraci z karaibów na krancu swiata :D... Dark Messiah? eee tam juz nie wiem ;) ale czekam na info o tej grze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VolfPL w ostatni weekend w Empiku na rynku w Krk można było kupić niektóre gry z EA w zestawach np B&W2 + dodatek za 50 zł ... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w twoim, chociaż ja się pochwalę, że kiedy kupowałem Company of Heroes, to mi dołączyli do zestawu PREMIEROWE WYDANIE Codename Panzers: Fazy 2 za darmo ;p Widziałem też w Empiku Jade''a wraz z koszulką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie Juiced napewno bo grałem w demo i jest superrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!
A wy jak myslićie??
A i jeszcze jedno czy działa w windows vista?????>>>>>>>Proszę o odp.PLIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:59, Łukasz I Wielki napisał:

Czy dałoby się wtedy na stronce gram.pl umieścić spolszczenie do Medievala: TW dla tych, którzy
kupili go wcześniej po angielsku.


Dla tych co kupili "Medieval Total War" wydany przez "Lema" czyli w wersji angielskiej (plus dodatek) amatorzy-pasjonaci stworzyli kilka lat temu znakomite (sic!) spolszczenie - dostępne bez problemów na necie (ostatnia werska to: 7.5 z 2004 r.) - poszukaj strony fanów "MTW":)

Nie podaję linku bo nie wiem co na to powie "konkurencja" czyli CD Projekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A następne gry w tej serii to:
-Football Manager 2006
-Trainz Railway Simulator 2006
-Shogun Total War
-Warhammer 40,000 Dawn of War: Winter Assault (dodatek)
-Juiced

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]A może Project: Snowblind ?[/quote]

Project Snowblind był wydawany w Posce od początku przez Cenegę, więc mało prawdopodobne, by się coś zmieniło .
To prawda, W serii Kolekcja Klasyki ma wyjść w zestawie razem z Deus Ex i DE: Invisible War

[quote]mogliby dać: True Crime: New York City[/quote]

Gra była w przedświątecznej serii po 39.99zł, może w przyszłości będzie i po 19.99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żaden z tych tytułów mi się nie podoba, a może CDP zrobiło by tak że dało by kilka opcji gier które mogą być w EXtra Klasyce Next, a my czyli gracze wybralibyśmy te, które nam się podobają,

CO WY NA TO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno pytanie:
Co ty sobie myślisz?? CDP daje takie gry, które już trochę zeszły, bo chcą zarobić więcej na trochę starszych tytułach.
PS. A ty co tam chciałbyś?? Gothica 3 i NWN 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiałem jaka będzie odpowiedź CDP na nowe tytuły w KK. Niestety marniutko. Przecież jak się postawi Stubbsa koło Antologii Deus Ex, czy GTA to trochę to dziwnie wygląda. Klasyka to klasyka,a nie tytuły które się nie sprzedają i trzeba szybko ceny obniżyć. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować