Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zombi i fani deskorolek razem? W eXtra Klasyce neXt to możliwe!

216 postów w tym temacie

DO SEPOKIU:
Nawet kilko miesieczne gry (np. Company of Heroes) nie dzialaja na Viste, nie licz, ze Juiced ktore jest 2 letnie pojdzie na Viste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 16:46, Rga napisał:

DO SEPOKIU:
Nawet kilko miesieczne gry (np. Company of Heroes) nie dzialaja na Viste, nie licz, ze Juiced
ktore jest 2 letnie pojdzie na Viste

Nie psuj ludziom chumoru. I tam już musze czytać w pustyni i w puszczy to mnie jeszcze nie dobijaj, że nowe gry nie będą chodzić na vistę, i tak już jestem działaniem visty mocno w... zdenerwowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:39, Ktomasz2 napisał:

> DO SEPOKIU:
> Nawet kilko miesieczne gry (np. Company of Heroes) nie dzialaja na Viste, nie licz, ze
Juiced
> ktore jest 2 letnie pojdzie na Viste
Nie psuj ludziom chumoru. I tam już musze czytać w pustyni i w puszczy to mnie jeszcze nie
dobijaj, że nowe gry nie będą chodzić na vistę, i tak już jestem działaniem visty mocno w...
zdenerwowany.


Trzeba czekać, aż ulepszą Vistę... na razie nic nie da się zrobić... i dlatego pozostaję przy XP ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medival i Shogun będa na pewno. Skąd to wiem? Pare miesięcy temu była w clicku książeczka o grach z serii Total War a wnie podana informacja, że Medivala i Shoguna będzie można niedługo nabyć w serii EKN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:44, Tanker1 napisał:

Medival i Shogun będa na pewno. Skąd to wiem? Pare miesięcy temu była w clicku książeczka o
grach z serii Total War a wnie podana informacja, że Medivala i Shoguna będzie można niedługo
nabyć w serii EKN


Więc jest na co czekać... Przydało by się jeszcze tylko Rome TW... ale na to się też poczeka. Dotrwałem do Medival''a i Shogun''a, dotrwam i do Rzymu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupie sobie niedlugo tonego ale czekam na nowa karte bo mam beznadziejna... chyba najpierw kupie hawka i sobie troszke poczeka na karte... aha i macie moze jakies propozycje jaka karte kupic tanio i dobra mozliwie?? prosze odpiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, popełniacie mały błąd - to, że CDP sprzedaje gry EA (wspomniany NFSMW) i LEMu (wspomnianie Rome TW) to nie oznacza, że mogą to w ekstraklasyce dać - to EA i LEM decydują, czy gra ukaże się w tańszej serii, a CDP nie ma nic do gadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:53, kedzior141 napisał:

ja kupie sobie niedlugo tonego ale czekam na nowa karte bo mam beznadziejna... chyba najpierw
kupie hawka i sobie troszke poczeka na karte... aha i macie moze jakies propozycje jaka karte
kupic tanio i dobra mozliwie?? prosze odpiszcie :)

Geforce 8800 he,he,he. A tak powaznie to kup najlepiej Nvidia GeForce Go 7300. Zgodna z directx10 i niedroga. Sam mam i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 17:24, gabrielgoluszek napisał:

jeszcze jedno - znalazłem na Czeskim CDP http://www.cdprojekt.cz/nxk/ (nie wiedziałem nawet
że takowy istnieje) Fable w EXtra Klasyce NeXt - też by się przydało. A Czeski CDP jest oddziałem
naszego Polskiego czy to spółka???


heh dobre - fable w ekstra klasyce za 20 zl ^^

"profesjonali ceska verze" - hmmm skad ja to znam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 18:04, Ktomasz2 napisał:

Geforce 8800 he,he,he. A tak powaznie to kup najlepiej Nvidia GeForce Go 7300. Zgodna z directx10
i niedroga. Sam mam i nie narzekam.


Od kiedy GeForce''y z serii 7xxx są kompatybilne z DirectX 10? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 18:04, Ktomasz2 napisał:

Geforce 8800 he,he,he. A tak powaznie to kup najlepiej Nvidia GeForce Go 7300. Zgodna z directx10
i niedroga. Sam mam i nie narzekam.


To że GeForce''y z serii 7xxx nie są kompatybilne z DX10 to jedna sprawa. Druga, to że modele GeForce Go 7300 są kartami przeznaczonymi do laptopów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 02:24, Klimos napisał:

> Geforce 8800 he,he,he. A tak powaznie to kup najlepiej Nvidia GeForce Go 7300. Zgodna
z directx10
> i niedroga. Sam mam i nie narzekam.

To że GeForce''y z serii 7xxx nie są kompatybilne z DX10 to jedna sprawa. Druga, to że modele
GeForce Go 7300 są kartami przeznaczonymi do laptopów ;)


Pierwsze karty Nvidii zgodne z DX 10 to chyba 8xxx? SAm mam zamiar zmienić kartę, więc zastawiam się nad wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem, że będzie Medieval Total War i Shogun Total War, a prędzej czy później w Platynowej Kolekcji będzie Rome Total War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować