Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zombi i fani deskorolek razem? W eXtra Klasyce neXt to możliwe!

216 postów w tym temacie

@kedzior141 - ta karta wydaje sie porządna i jest 100% na kompa (dla laptopów są zintegrowane z płytą główną)
http://allegro.pl/item193171454_palit_geforce_7300_gt_sonic_256mb_ddr3_128bit_8pot.html

A jeśli możesz sypnąć troche więcej kasy (od 200zł) to możesz kupić kartę na kilka lat, np.
http://allegro.pl/item189350997_palit_8600gt_256mb_600_1600_mhz_dx10_8600_gt_sonic.html
ale to już obsługuje DX10 - więc dla Visty pewnie GeForce dobry.

A szczerze mówiąc to kupiłbym sobie tą drugą kartę - niestety zbieram na coś innego :P

<><><><><>

A będąc w temacie to gry są fajne, ale to czeskie to chyba przez to, że tam biedniejsi ludzie, nie? Na choć odrobinę bogatszych można więcej zarobić, np. pamiętam SpellForca - "...na zachodzie jest sprzedawany za 50 dol..." nie obraziłbym się, gdyby tą grą byłoby Diablo II lub Warcraft III ZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 20:56, Luke Shadow napisał:

> Ciekawe jaka będzie 3 gra. Ja mam nadzieję, że będzie to Saga Gothic, tak to by było moje
marzenie.
Już wielokrotnie było napisane jakie będą następne gry. A będą to:
Juiced, Warhammer 40k Dawn of War: Winter Assault, Shogun Total War Złota Edycja, Moto GP 3:
Ultimate Racing Technology, Football Manager 2006, Trainz Railroad Simulator 2006. Chętnie
kupiłbym Shoguna i dodatek do Warhammera, ale na razie mam kasę tylko na jeden tytuł. Poza
tym, nie uważacie, że powinni już dać następne oficjalne informacje dotyczące tych gier?


Dzięki naprawdę nie wiedziałem.
PS. Kupuję chyba Juiced.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 15:17, kedzior141 napisał:

to jak jest? geforce go 7300 to dla laptopow jest tak? ja bym chcial kupic jakas za 250-300zl.
doradzcie prosze


to może zrzuć to do upgrade kompa, czy do tematu o kartach graficznych??? a nie tu wypisuj

tu masz linki:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&u=8403 Kącik Kart Graficznych
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&u=9813 Upgrade Kompa

ps. bawię się w moderatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 11:29, PEACE22 napisał:

A czy wiadomo kiedy będzie dostępny w sklepach sieci Empik(mi. w Słupsku) ?

Wszystkie gry z eXtra Klasyki neXt są w sieci Empik. Ale dopiero w poniedziałek mogę sprawdzić, co ze Słupskiem., bo rozumiem, że tam nie znalazłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 18:55, akne napisał:

> A czy wiadomo kiedy będzie dostępny w sklepach sieci Empik(mi. w Słupsku) ?

Dnia 07.06.2007 o 18:55, akne napisał:

Wszystkie gry z eXtra Klasyki neXt są w sieci Empik. Ale dopiero w poniedziałek mogę sprawdzić,
co ze Słupskiem., bo rozumiem, że tam nie znalazłeś.


No i sprawdziłam: dostawa była w maju (równo z premierą), więc te pozycje, których szukasz, musiały zostać sprzedane. Pozostaje poczekać na nową dostawę, ale to już w gestii sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 13:44, akne napisał:

> > A czy wiadomo kiedy będzie dostępny w sklepach sieci Empik(mi. w Słupsku) ?

> Wszystkie gry z eXtra Klasyki neXt są w sieci Empik. Ale dopiero w poniedziałek mogę sprawdzić,

> co ze Słupskiem., bo rozumiem, że tam nie znalazłeś.

No i sprawdziłam: dostawa była w maju (równo z premierą), więc te pozycje, których szukasz,
musiały zostać sprzedane. Pozostaje poczekać na nową dostawę, ale to już w gestii sklepu.

Hej, a kiedy wydacie warhamera 40000: Winter assault, bo dodatku nie było w żadnym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za to że piszę nie na temat, ale mam problem.
Rozwaliłem tame, po filmiku zabiłem wszystkich żołnierzy i niewiem co dalej(łażę po kawałku miasta[na jakiejś ulicy]).
Co teraz trzeba zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 14:34, Klimos napisał:

Podobnie jak wyżej. Onvisible Wars kupiłem za 2 funty i do tego była promocja, że jedna tańsza
gra gratis. A że akurat część pierwsza wyceniona była na 0,99...


Chyba Invisible :)
No i nie każdego stać jechać po tanie gry aż do UK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:50, Uspatente napisał:

Chyba Invisible :)

Drobna literówka i chyba trochę stary post żeś wygrzebał ;)

Dnia 04.07.2007 o 18:50, Uspatente napisał:

No i nie każdego stać jechać po tanie gry aż do UK :P

W obecnej sytuacji społeczno-politycznej nie wierzę, że nie masz nikogo znajomego kto na krócej bądź dłuzej pojechał do UK i kto nie mógłby przywieźć Ci gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 19:09, Klimos napisał:

Drobna literówka i chyba trochę stary post żeś wygrzebał ;)


Fakt, rzadko się udzielam na forum i rzadko tu zaglądam.

Dnia 04.07.2007 o 19:09, Klimos napisał:

W obecnej sytuacji społeczno-politycznej nie wierzę, że nie masz nikogo znajomego kto na krócej
bądź dłuzej pojechał do UK i kto nie mógłby przywieźć Ci gry :P


Muszę Cię rozczarować, ale ja naprawdę nie znam nikogo z mojego najbliższego otoczenia, kto mógłby przywieźć mi gry. Oczekuje tego od rodzimych dystrybutorów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować