Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zombi i fani deskorolek razem? W eXtra Klasyce neXt to możliwe!

216 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 15:28, AQ22 napisał:

> Widać to na grafice prezentującej dwie gry i trzecią ze znakiem zapytania na stronie głównej.

> Wyraźnie widać PC-CD.
Na opakowaniu wersja CD a w opisie DVD, ciekawa sprawa. ;) Powie mi ktoś o co tu chodzi?


Stubbs będzie wydany na 1 DVD. Na grafikach, które widzicie na gram "zaplątało" się w jednym miejscu odniesienie do CD. Poprawimy grafiki oczywiście (na pudełku z grą błędu nie ma).
Dzięki za czujność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obie gry i niezbyt mi się podobają. Wszystkie części Tony Hawka mi się podobały ale ta jest słaba i miałem z nia więcej problemów jak pożytku...
A Stubbs... myslałem, że jest lepszy, ale też nic ciekawego. Pociesz mnie jedynie fakt, że nie wydałem na te gry ani grosza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się jak przewidywałem. THPS Am w extra klasyce next. Toż mówiłem, że będzie kilka tygodni wstecz. Wiedziałem żeby nie kupowac za te 50zł tylko teraz za 2 dyszki będzie, i moze się udział w drugim etapie konkursu weźmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:26, akuku napisał:

biorąc pod uwagę że mediamarkty i empiki będą to sprzedawać po 19 albo taniej to raczej nie
zrobiłeś interesu życia:)


Nie zrobiłem. Za interes życia uważam Złotą Edycję Age of Empires za osiem pensów (0,08 funta). Tak jak pisałem wcześniej. Wszystko zależy od gustów i preferencji jeśli chodzi o gry. W moim przypadku to na 55 kupionych w Polsce pecetowych gier w wersjach pudełkowych (pomijam gazety) jedną mam z Cenegi (Antologia Commandos) i jedną z Electronic Arts (Need for Speed Underground). Wszystkie pozostałe to tytuły wydawane przez CD-Projekt. Znakomitą większość tytułów posiadam dzięki dobrej kampanii marketingowej towarzyszącej seriom CDP a zwłaszcza eXtra Klasyce. Kilka gier wygrałem w konkursach, część kupowana po to by doskładać do liczby tytułów wymaganych w regulaminie konkursu a jeszcze inne mam dzięki promocjom towarzyszącym (1+1=3 albo pendrive z EMPiKu). Jak podobne akcje wyglądają u konkurencji wszyscy wiemy. Ile to już Klub Gracza razy miał wystartować? I ile czasu temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam aż dadzą oficjalne informacje na temat Shoguna/Medievala. A co do tych dzisiejszych gier to Stubbs the zombie mnie zaciekawiło. Wcześniej o tej grze nie słyszałem. Fajnie sie w to gra? Na czym to polega? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:52, patrYX93 napisał:

Trzecią z gier będzie doom3 xD


Bardzo możliwe, w koncu w mediaM doom 3 kosztuje 23.99. więc do extra klasyki akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 17:16, kibot napisał:

Może kupię THAW. Czekam na Sage Gothic w EKN :}

To już większe szanse, że dadzą Gothic 2 + Noc Kruka w jednym (tak jak kiedyś była Złota Edycja). Poza tym Tony Hawk jest nudny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 17:15, awesome napisał:

Bardzo możliwe, w koncu w mediaM doom 3 kosztuje 23.99. więc do extra klasyki akurat :)


A moim skromnym zdaniem bardzo niemożliwe, bo na rynku polskim prawa do wydawania tej gry ma LEM. Co innego w Czechach, bo tam CD-Projekt jest dystrybutorem idSoftware ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem ale chyba wezmę antologie deusa. Gierka wymiata. no i Project Snowblind kiedyś grałem i też jest fajna. Poza tym zgodzę się z komentarzami wyżej i nie robie tego specjalnie na złość CDP ale oferta Cenegi z serii gier za 20zl jest rzeczywiście lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jednym ze sklepów intermnetowych XKN w przed sprzedarzy są Tony Hawk''s: American Wasteland Juiced ,Moto GP 3: Ultimate Racing Technology ,Warhammer 40,000 Dawn of War: Winter Assault ,Shogun: Total War - Złota Edycja Football Manager 2006 ,Trainz Railroad Simulator 2006 i Stubbs the Zombie po co te tajemnice?a Project: Snowblind będzie w kk w raz z grą deus ex antalogia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować