Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zombi i fani deskorolek razem? W eXtra Klasyce neXt to możliwe!

216 postów w tym temacie

Obydwie gry są extra, tylko żadna nie współpracuje z serią GF MX :-/. A ja ją właśnie mam, ale tylko gdy kupie sobie nową kartę kupuje odrazu THAW, a z Zombiakami to chyba też, ale potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka będzie 3 gra. Ja mam nadzieję, że będzie to Saga Gothic, tak to by było moje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam takie małe pytanko odnośnie THAW... Ścieżka dźwiękowa w grze jest oryginalna? Znaczy czy CDP nie bawiło się w jakieś dodawanie polskich-utworów-co-pasują-jak-pięść-do-oka-do-klimatu-i-dynamiki-gry tak jak to było w THPS4 czy może zostawili wszystko w oryginale? Wiem że jest możliwość wyłączania coposzczególnych utworów ale nie zawsze chce sie człowiekowi w to bawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy THAW przejdzie, ale z ziombiakami nie wiem jak będzie :( Szczególnie liczę na Juiced i na Football Manager

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 18:44, PJ MW napisał:

Ciekawe jaka będzie 3 gra. Ja mam nadzieję, że będzie to Saga Gothic, tak to by było moje marzenie.

Już wielokrotnie było napisane jakie będą następne gry. A będą to:
Juiced, Warhammer 40k Dawn of War: Winter Assault, Shogun Total War Złota Edycja, Moto GP 3: Ultimate Racing Technology, Football Manager 2006, Trainz Railroad Simulator 2006. Chętnie kupiłbym Shoguna i dodatek do Warhammera, ale na razie mam kasę tylko na jeden tytuł. Poza tym, nie uważacie, że powinni już dać następne oficjalne informacje dotyczące tych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Luke Shadow:
Nie musisz się powarzać, pisane już to było.
PS. Fakt, skoro już praktycznie wszyscy już wiedzą o tym, powinni napisać od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zombie''go mam i polecam.. Bardzo przyjemna i nie zobowiązująca sieczka. Po jakimś czasie może się znudzić, ale warto ją przejść do końca. 20 dychy to żadne pieniądze jak na grę także warto kupić. A THAW nie mam ale na pewno sobie kupię ;-) Przyda mi się w kolekcji bo to również gra z najwyższej półki... Oby więcej takich gier w eXtra Klasyce neXt !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:00, tomec napisał:

Do Luke Shadow:

Następnym razem po prostu klikaj button "Odpowiedz".

Dnia 05.05.2007 o 21:00, tomec napisał:

Nie musisz się powarzać, pisane już to było.

Wiem... To też napisałem. Zobacz na posta, a którego odpowiadałem - bardzo nikłe szanse żeby w XKN pojawiła się Saga Gothic.

Dnia 05.05.2007 o 21:00, tomec napisał:

PS. Fakt, skoro już praktycznie wszyscy już wiedzą o tym, powinni napisać od razu...

No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuły jeszcze nie takie złe, ale te niebieski opakowania to koszmar (w aspekcie projektowania opakowan róznych serii Cedega miażdży CDP poprostu). Jak coś kupię to płytka do przezroczystego pudełka slim CD, a reszta w p*** do kosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 23:00, Namaru napisał:

Tytuły jeszcze nie takie złe, ale te niebieski opakowania to koszmar (w aspekcie projektowania
opakowan róznych serii Cedega miażdży CDP poprostu). Jak coś kupię to płytka do przezroczystego
pudełka slim CD, a reszta w p*** do kosza :)


No nie da się ukryć - za ładne to one nie są... :\ Kiedyś też gry sobie przekładałem do innych pudełek, teraz już się przyzwyczaiłem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos kiedy one "wskocza" na sklepowe polki ?? Czy moze juz tam czekaja, ale w to watpie. Oczywiscie CDP nie raczyl napisac w planie wydawniczym dokladnej daty premiery, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tyś nie raczył zajrzeć do karty tych gier w sklepie i sprawdzić kiedy wysyłają i na podstawie tego domyślić się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep to sklep, ja z niego w ogole nie korzystam (WPLN śmierdzą...) i na pewno znajdzie sie jeszcze wiele osob, ktore do niego nie zagladaly. Wiec ja i osoby mi podobne chca aby wszystko bylo napisane w jednym miejscu. Bez zbednego szukania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby tak dać w EKN Need For Speed Most Wanted - to jest gierka. Ale fajnie jak będzie Juiced bo to też spoko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować