Zaloguj się, aby obserwować  
DambialkoX

Wasz typ wojownika

36 postów w tym temacie

Uzbrojony w ciężką zbroję , Paladyn używający czarów , z mieczu dwuręcznym i bliznami na twarzy xD lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół wojownik- pół mag, w lekkiej zbroi, z dwoma mieczami, w czerwonym płaszczu na którym widniałby jakiś złoty symbol i z hełmem spod którego nie byłoby widać twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygimnastykowany mężczyzna z lekką kolczugą, ubrany w białą szatę (lub czarną). Wyposażony w katanę i kilka sztyletów (może też mieć łuk i strzały). Używał by bomb dymnych do znikania. Ktoś jak Altair PoP (jak w ogóle się on nazywa?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin.
Mistrz miecza. Lekka zbroja skórzano kolczugowa (z wstawkami srebrnymi jak srebrne ćwieki). Dwa miecze półtoraręczne jeden żelazny drugi srebrny (na niektóre potwory) sztylety (bardzo ostre) srebrne łańcuchy. Szybki że nie wiem. Magiczne znaki. Eliksiry. Widzenie w ciemności. Wyostrzone zmysły. Zręczny. Akrobata wręcz. Wytrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek, lekka zbroja ,dwa miecze, obowiązkowo Sharingan :) no i musi być szybki i zwinny. Żaden typ wojownika nie ma szans z takim w walce bezpośredniej. Miecze najlepiej Sejmitary lub inne szable. Zbroja taka by była wystarczająco wytrzymała a jednocześnie nie krępowała ruchów. Oczywiście miecze to nie jego jedyna broń, sztylety do rzucania i szurikeny + mithrilowe linki którch można użyć do krępowania. I w tym momencie wasze typy pozostałe pozostają daleko w tyle za moim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekka zbroja płytowa. Na tym błękitny kaftan z białym łabędziem na środku. Skórzane rękawice sięgające prawie do łokci opasane rzemykami, a na nich naramiennik ze stali hartowanej błyszczący w świetle księżyca niczym lasy Lothlorien. Kaftan sięgałby nieznacznie poniżej pasa, a potem granatowe leginsy i nagolenniki również ze stali. Buty oczywiście ze skóry, ale nie ciężkie wojskowe tylko lekkie, żebym mógł w razie potrzeby szybko biegać. W pasie znajdowałby się wysadzany białą kością szerkoi skórzany piasek, a po lewej stronie pochowa z lekkim jednoręcznym mieczem. Rękojeść miałaby ok 40 cm długości, a ostrze w graniach metra, z delikatnym zbroczem pośrodku. Wzdłuż klingi wygrawerowane byłyby delikatne liście i małe gwiazdy, a zakończenie rękojeści wykonane z pozłacanej stali. Na plecach spoczywałby kołczan pełen strzał i krótki łuk refleksyjny. Ponadto pod kołczanem znajdowałby się sztylet o długości mniej więcej 60 cm. Bardzo wąski, aby zadawać nim szybkie pchnięcia. Miałbym kasztanowe, średniej długości włosy i bladą cerę z delikatnym zarostem. Na czole miałbym cieniutką opaskę, aby włosy nie opadały na czoło w czasie walki. Byłbym raczej szczupły i postawiłbym na zwinność w czasie walki niż atak siłowy. To tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:18, Ziomuś SmS napisał:

Człowiek, lekka zbroja ,dwa miecze, obowiązkowo Sharingan :) no i musi być szybki i zwinny.
Żaden typ wojownika nie ma szans z takim w walce bezpośredniej. Miecze najlepiej Sejmitary
lub inne szable. Zbroja taka by była wystarczająco wytrzymała a jednocześnie nie krępowała
ruchów. Oczywiście miecze to nie jego jedyna broń, sztylety do rzucania i szurikeny + mithrilowe
linki którch można użyć do krępowania. I w tym momencie wasze typy pozostałe pozostają daleko
w tyle za moim :P


Po pierwsze: Sharingan kopiuje tylko trzy rodzaje jutsu nasi nie używają żadnych jutsu po drugie to i tak był by tylko człowiek odruchy wolniejsze i zmysły mniej wyczulone niż u wiedźmina w dodatku nie jest mistrzem miecza i z takim sprzętem ledwo co by się ruszał skoro jest czlowiekiem.

Po drugie: To nie jest konkurs który wojownik jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje ale wszyscy używacie Taijutsu-czyli walki wręcz , więc kopiowanie waszych ruchów byłoby bardzo proste. A skoro nie używacie Czakry to macie przesrane. A i nie zapominaj że dzięki Sharingan wiem co masz zamiar zrobić zanim jeszcze to zrobisz :P I powiedziałem że stawiam na szybkość chyba nie do końca mnie zrozumiałeś. I jeszcze jedno skoro mam Sharingan mogę używać Charky :P więc czemu niby mam być wolniejszy od wiedźmina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:49, Ziomuś SmS napisał:

Może i masz racje ale wszyscy używacie Taijutsu-czyli walki wręcz , więc kopiowanie waszych
ruchów byłoby bardzo proste. A skoro nie używacie Czakry to macie przesrane. A i nie zapominaj
że dzięki Sharingan wiem co masz zamiar zrobić zanim jeszcze to zrobisz :P I powiedziałem że
stawiam na szybkość chyba nie do końca mnie zrozumiałeś. I jeszcze jedno skoro mam Sharingan
mogę używać Charky :P więc czemu niby mam być wolniejszy od wiedźmina :P

Bo czakra służy do wykonywania jutsu a nie do jakiegoś pawer upu, a wiedźmin jest mutantem. Skoleji Tai Jutsu to specjalna technika walki wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też nie do końca widzisz używając Czakry możesz np. chodzić po drzewach lub zwiększyć swoją szybkość ale musisz ją kontrolować. No i Taijutsu nie do końca takie specjalne jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno jutsu znaczy technika czyli mogę kopiować wasze techniki mój drogi, owszem zgadzam się twój typ też jest nadzwyczajny i byłby w stanie pokonać Sharingan a to dlatego że posiada nadzwyczajną technikę walki i jest nie wiarygodnie szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi klasowiec.... najlepiej Mag/Wojownik... drow, dwa sejmitary i lekka elfia kolczuga... z takim można zawojować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować