Zaloguj się, aby obserwować  
Grz3chu

Jakie gry z PC chcielibyśmy zobaczyć na konsolach ? ;)

32 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2007 o 12:43, Cmq napisał:

IMHO się nie ośmieszyli. A jeśli tak, to ty też - bo na Xboxa (i DC chyba też) wyszedł tylko
Unreal Championship, a to nie jest UT :P. Dopiero na X360 wyjdzie Unreal Tournament 3.

Na dc i ps2 wyszedł unreal tournament, a unreal championship jak go nazywasz to tylko konwersja unreal tournament 2003 pod inną nazwą, więc też się nie ośmieszaj jak chcesz mnie poprawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:14, nievil napisał:

Na dc i ps2 wyszedł unreal tournament, a unreal championship jak go nazywasz to tylko konwersja
unreal tournament 2003 pod inną nazwą, więc też się nie ośmieszaj jak chcesz mnie poprawiać
:P

Pod inną nazwą...? Tja, jasne. A ten widok TPP i "nieco" zmian to taki szczegół, tak? To dziwne, bo mi się jakoś zupełnie inaczej w niego grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2007 o 13:56, Cmq napisał:

Pod inną nazwą...? Tja, jasne. A ten widok TPP i "nieco" zmian to taki szczegół, tak? To dziwne,
bo mi się jakoś zupełnie inaczej w niego grało.

Nie dziwne, że ci się zupełnie inaczej grało, skoro grałeś nie w unreal championship (port ut 2003) a w unreal championship 2: The liandri conflic, który miał tpp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 15:30, nievil napisał:

Nie dziwne, że ci się zupełnie inaczej grało, skoro grałeś nie w unreal championship (port
ut 2003) a w unreal championship 2: The liandri conflic, który miał tpp.

Ech, no to jednak gafę (co prawda maluteńką) popełniłem - myślałem, że i jedynka taka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 12:37, nievil napisał:

> mała odpowiedź na temat "Jakie gry z konsol chcielibyśmy zobaczyc na PC?" :D
> czy temat pozostanie pusty i bez odpowiedzi (:P) ? Zobaczymy!
>
> Hmm...narazie nic mi nie przychodzi do głowy, za wyjątkiem Half-Life 2, który będzie miał
premierę
> wraz z Orange Edition

Nie wiem czy wiesz, ale half-life 2 ukazał się dawno na pierwszego xboxa podobnie jak unreal
tournament (na dc, ps2, xboxa) :P
Lepiej sprawdźcie co faktycznie jest na konsolach i na pc a później się ośmieszajcie (no offense
z mojej strony - tylko wytykam błędy:)


oczywiście, wiem, że HL był na X''a pierwszego i był równie dobry co na PC, ba i nawet w niego grałem ;), ale temat dotyczy głównie nowej generacji konsol bo na "zeszłą" wątpię czy jeszcze coś się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co bym chciał na konsolach?

1) Wiedźmin na Wii.
2) Fallout 3 na Wii lub przynajmniej na X360.

I to chyba tyle. Reszta albo jest (będzie) albo mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dopiszę:P
Gran Turismo 2 i 4, wszelkie "streety" (NBA, NFL, FIFA), NBA 2k7, GTA IV, Forza Motorsport 2, ISS Pro Evolution Soccer 2, całą serię Fight Night, God of War II i to chyba tyle. I tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:46, ak.47 napisał:

Ja się dopiszę:P
Gran Turismo 2 i 4, wszelkie "streety" (NBA, NFL, FIFA), NBA 2k7, GTA IV, Forza Motorsport
2, ISS Pro Evolution Soccer 2, całą serię Fight Night, God of War II i to chyba tyle. I tak
dużo.

kolego zły temat. Powinieneś napisać to tutaj ==> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22497&u=110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:41, Grz3chu napisał:

> 2) Fallout 3 na Wii lub przynajmniej na X360.
będzie Fallout 3 na X360 i PS3


Wcześniej słyszałem tylko spekulacje o X360, oficjalnej zapowiedzi nie widziałem. Ale mam wielką nadzieję, że tak bedzie. Kasy na kompa nie wydam i nie chciałbym przegapić mojej ulubionej serii.
Szkoda, że CDP RED Studio nie ma doświadczenia na konsolach jak Bethesda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować