Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Mythos - darmowa gra MMORPG

69 postów w tym temacie

Mythos, nowa gra Flagship Studios nadchodzi !
Będzie za darmo, jak na razie zakończyły się alfa testy, niedługo beta, a sama gra ma ukazać sięjeszcze w tym roku !
Ja jestem zainteresowany (dla niektórych to może zastąpić Tibię ;P), a wy ?
Zapraszam do dyskusji :D

Www.mythos.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki to typ ? Wiem że MMORPG, ale ... strategiczna? Bo jeśli tak to ja też jestem zainteresowany :) Szkoda że po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ciut przybliżę...

"Miłym ludziom zdarzają się ponoć miłe rzeczy. Zdaje się, że musimy być wyjątkowo mili, gdyż wieść o darmowej Massively Multiplayer Online Role-Playing Game pochodzącej od twórców Hellgate: London to jedna z największych niespodzianek ostatnich lat! Zacznijmy jednak od tego, że kiedy zupełnie niedawno informowaliśmy o powstaniu studia Flagship Seattle - "online''owej" części Flagship Studios, nie przypuszczaliśmy, że pierwsze ich dzieło może być dostępne tak szybko, a już na pewno - że za darmo! Tak jednak mają się sprawy i Mythos - online''owe action-role-playing w stylu dobrze znanego twórcom Diablo, tworzone w oparciu o technologię Hellgate: London, pojawić się ma jeszcze w tym roku. Do tego zaś - nie do wiary! - jako test nowych rozwiązań technologicznych Mythos (a przy okazji przyjacielski szturchaniec w plecy konkurencyjnego już teraz systemu Battle.net) ma być zupełnie darmowy dla ostatecznych klientów-graczy! Więcej o Mythos - już wkrótce."
Wyciąg z najnowszego CDA...

Jak widać, szykuje nam się niezła alternatywa dla Diablo i jego Battle.net. Dodajmy do tego oprawę audio-wizualną pokroju Hellgate: London i przede wszystkim fakt, iż gra będzie darmowa - zapowiada się naprawdę miodnie.

Przewidywane wymagania minimalne:

* 1.8 Ghz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor
* 1 GB RAM
* NVIDIA GeForce FX 5200 or higher or ATI Radeon 9500 or higher, with at least 64MB of video RAM
* 500MB of drive space
* DirectX 9 compatible sound card

Uważam, że nie są one zbyt wysokie. Gdyby wymagania pod względem pamięci operacyjnej byłyby czterokrotnie niższe, to i u mnie nawet by poszło ;P.

Podam jeszcze witrynę twórców ( http://www.flagshipstudios.com/ ) i stronkę o grze ( http://www.mythos.com/ )

I parę screen-shotów na koniec:

[Jak ktoś będzie chciał, żeby modek podpiął tego posta - niech skorzysta z formularza ;)]

20070505115020

20070505115109

20070505115152

20070505115236

20070505115311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się ciekawie, niestety ze ściągnięciem na moim łączu będzie kłopot :( No i za dużo pamięci wymagane jak na taką grafikę, shadery w końcu tyle nie wciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze screenow zapowiada sie interesujace juz oczekuje jestem fanem praktycznie kazdego lepszego MMORPG a ten wyglada na taki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny news z 27.06.07
Alpha testy oficjalnie zakończone !
Btw można trochępoczytac o Mythosie w CDA czerwcowym gdzie jest wywiad z Billem Roperem, byłym szefem Blizzard North który aktualnie pracuje w Flagship Studios. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w mythos teraz kazdy tester ma mozliwosc zaproszenia do gry jednej osoby. Jesli byl by ktos tak mily to -> gemgreg@gmail.com :) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 11:20, zbysheck napisał:

Gra ktoś w ogóle w to? Bo ja wlazłem i od razu Polaka spotkałem :). Ale jeszcze fajniej by
było kogoś z gram mieć przy boku ;D.


ja pare dni temu tez dostalem email z zaproszeniem :) Fajna gra juz sporo rzeczy skomentowalem i zasugerowalem na forum :) Wróże jej przyszłość godną diablo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem zaproszenie, ale nie wiem czy ściągać, czy warto w ogóle. Nie chce mi się marnować czasu na coś o czym zapomnę po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 02:37, CyberPanki napisał:

Ja też dostałem zaproszenie, ale nie wiem czy ściągać, czy warto w ogóle. Nie chce mi się marnować
czasu na coś o czym zapomnę po miesiącu.


Jak diablo ci sie podobalo to warto :) I jesli nie zrazisz sie tym ze sa lekkie bugi i niezbalansowane drzewka skili to ci sie spodoba :) Cieszy to, że nad gierką ciągle pracują poprawiają i słuchają graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować