Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PeCetowe Halo 2 z tygodniowym poślizgiem

28 postów w tym temacie

Tak szczerze mówiąc, mi ta premiera jest obojętna bo Halo nie lubię... w sumie to za mało powiedziane, NIE NAWIDZE Halo. W "jedynkę" pograłem 5 minut po czym zatarłem wszelkie ślady z mojego komputera...

Tak, fani mogą już mnie zlinczować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes1990 > Ja akurat Halo uważam za jedną z najlepszych gier, w jakie kiedykolwiek grałem, ale rzecz gustu: komuś innemu ( w tym przypadku Tobie) może się nie podobać. O gustach się nie dyskutuje:p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też za Halo nie przepadam, ale to dzięki tej grze mamy w innych grach samo odnawialne życie (dzięki Wam za to Bungie !!).

Liczę na Halo 2 bardziej niż na przereklamowanego Crysisa, który tylko ładnie wygląda. Halo 2 będzie miało Achievmenty (nowość na PC!) i świetny tryb multiplayer, jak w jedynce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo 2 na peceta? Kto w to będzie grał, przecierz w to się nie da grać bez pada. Kiedyś ściągnąłem sobie demo pecetowej 1 to po 5 minutach wyłączyłem i wróciłem do wersji z xboxa.

BTW Halo 1 i 2 na xboxie było, jest i będzie jedną z najlepszych gier wszechczasów, czy wam się to podoba czy nie. Oby 3 jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet Chris Butcher, projektant techniczny Bungie, powiedział w jednym z wywiadów, że halo 2 jest znacznie gorsze od 1. Ma znaczne uproszczenia w rozgrywce, słaby system walki i ogólnie jest niedopracowane a multiplayer to najgorszy jej element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować