Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft blokuje fałszywe konta w Xbox Live

29 postów w tym temacie

Skończył się segregacja rasow3a, czas na geograficzną :/ Lepszy Zachód i reszta świata (w tym Polska) - jak widać cały czas jesteśmy uważani za kraj gorszej kategorii, smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaitsev

Powszechnie wiadomo, że gracz potrafi. Znaną wszem i wobec praktyką właścicieli Xboksów 360 jest zakładanie kont w usłudze Xbox Live opartych na fałszywych danych osobowych. Konkretnie chodzi o miejsce zamieszkania, które jest bardzo ważną informacją.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft blokuje fałszywe konta w Xbox Live" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za durne pytanie, ale jaki przepis nie pozwala grać w mutli w Polsce? od 7 lat gram w tekstowe mmo i niewiem ile wyroku za to dostanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o to ze w polsce nie mozna grac w mmo tylko o to ze jak sie rejestrujesz i prosza cie o miejsce zamieskania to nie mozesz (a raczej nie powinienes) podawac np. ze mieszkasz w Californi jesli mieszkasz w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różne są metody walki z nieuczciwością - jedne są rozsądne inne absurdalne. Oto przykłąd absurdalnej - bo pozbywają sie klientów i zrażają potencjalnych nowych.

Tylko pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za kare ma się to regionalnie uruchamiać. Kupie xboxa zarejestruje w Anglii gdzie np. mój brat mieszka. przyjadę na 3 miechy do polski z konsolą i nie mogę grac:) kompletne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie ma dotyczyc tylko sciagania contentu, ktory ma prawa autorskie nadane na okreslony obszar a nie na gre online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam xboxa i problem ten jest mi bliski. Nie zmienia to jednak faktu iż podczas zakładania konta poświadczyłem nieprawdę co jest przestępstwem w świetle prawa. A więc nie jest to absurdalne rozwiązanie, ale na dzień dzisiejszy likwiduje ono oszustów, a to że przy okazji uderza to w Nas to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 13:51, koven napisał:

Ograniczenie ma dotyczyc tylko sciagania contentu, ktory ma prawa autorskie nadane na okreslony
obszar a nie na gre online

proponuje przeczytać ostatni akapit, Polacy póki co nie mogą legalnie grać w multi na x-pudle (jak by to chodziło o jakieś filmiki czy inne dema to bym zrozumiał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale Microsoft jest taki mądry ale ja mam Xboxa 360 i jak się chciałem zarejestrować to nie ma np: do wyboru Polski, a co za tym idze żadnego z miast w Polsce. Więc niech się nie dziwią, że podałem że mieszkam w Niemczech w Berlinie, a tak na serio w Toruniu w Polsce. Głutopa jednym słowem. Niech najpierw Microsoft pomyśli, a potem usuwa konta. (i tutaj powstrzymam się już od przekleństw)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha Xboxa 360 sprzedałem i zrobiłem konkurencję dla Microsuftu bo kupiłem PS3. Jakoś jak otwieram pudełko z dzieckiem Sony to czuje większe emocje, a jak pudełko z Xboxem to bez emocji, bez niczego. W powietrzu czuć już ze to gów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super pojechali, wiedze ze m$ trzyma formę. Nikt im nie kazał sprawdzać czy ktoś podał nieprawdziwe dane, każdy robi to na swoją odpowiedzialność (zreszta nic za to nie grozi bo dane te nie są podawane pod przysięgą i bez pouczenia o odpowiedzalnośći). W takiej sytuacji to nie ich wina że ktoś kit im wciska i włos z głowy by im nie spadł. Gratuluje sobie że sprzedałem to gów** jak mi padło 3 razy, a współczuje tym którzy je jeszcze mają i lubią grać po sieci. Jednym słowem pc, ps3 i wii górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że usługa sieciowa wprawdzie płatna, ale mimo wszystko była jedyną rzeczą którą można była z czystym sumieniem podać jako zaletę tej niby konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować