Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiemy, kto zagra Jacka Carvera w filmie Far Cry

52 postów w tym temacie

lothar-mb, to jest chyba niemozliwe by film był lepszy niż sama gra.

No w sumie nie znam za specjalnie dokonań tego reżysera, a czytają wypowiedzi o tym co reżyserował, to raczej nie ma czwgo żałować. Ale może w końcu uda mu się nakręcić coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być brutalny, ale... od kilku lat Schweiger mieszka w USA i tam też występuje w teatrach... Trudno się tym samym dziwić, że zagrał w niewielu amerykańskich filmach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Liczymy gorąco, że tym razem Uwe Boll przerośnie swoje umiejętności i stworzy dobry film." - niesamowici optymiści z Was są xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 16:24, Scaro napisał:

lothar-mb, to jest chyba niemozliwe by film był lepszy niż sama gra.

No tak gra słaba, a film jeszcze słabszy pewnie będzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy nigdy nie rozumiałem co ludzie chcą od Uwe Bolla...ja np. zagorzałym jestem fanem kina klasy B z zaznaczeniem, że filmy jak wino im starsze tym lepsze ;] (swoją drogą ciekawe czy ktoś z was widział Blob''a albo Brain Death''a, polecam^^) Uwe jest ewenementem w tej dziedzinie, jego filmy śa obciachowe, jednak potrafią coś czego próżno szukać w filmach zgarniających od krytyków pięć gwiazdek, mianowicie przenoszą widza w zupełnie inny świat. Świat wolny od codziennej szarości, nudy i problemów. Świata w którym można sięspokojnie pośmiać z kolejnego plastikowego toksycznego mutanta i pan Boll jest mistrzem w dostarczaniu tego typu doznań...nigdy nie uważał swojej twórczości jako przejawu mega artyzmu,jeżeli jednak ktoś ma ochotę skusić sie na film z wielopoziomową/inteligencką/wyszukaną konstrukcją fabularną to polecam zapoznać się z twórczością Emira Kusturicy. Na koniec drobny apel, zostawcie biednego Uwe w spokoju swój chłop jest xD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy jak ten bardzo utalentowany reżyser poradzi sobie z Far Cry''em .... no ale recenzje Postala napełniają optymizmem , zobaczymy jak mu to wyjdzie .
Może w końcu uda mu się nakręcić dobry film ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej Hitman, Splinter Cell i Prince of Persia zostały nietknięte ręką Bolla... uff...
A film będzie znacznie gorszy od samej gry, to już wiadomo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 17:00, Mac Cry napisał:

Ciekawe, ciekawe. Ale ja nadal czekam na ekranizację kultowego Max Payne :)

Z tego można by zrobić niezły film sensacyjny :). Właściwe sama gra już mogłaby być gotowym scenariuszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 17:00, Mac Cry napisał:

Ciekawe, ciekawe. Ale ja nadal czekam na ekranizację kultowego Max Payne :)

Ja też się zaliczam do takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie że nie będę się już denerwował...

Możecie przestać pisać artykuły o Uwe? on nawet na to nie zasługuje żeby o nim pisać artykuł:\

on jest tak tandetny, ze jego "talent" udziela się nawet aktorom grającym w jego "dziełach" - rozprzestrzenia się jak choroba... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale pomysł na biznes Boll miał świetny... Kto kręci filmy na podstawie gier tak często jak on? Nikt, i fani są skazani na niego więc z samej ciekawości idą zobaczyć film i kasa na następne leciiiii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 17:18, Satruss napisał:

Co jak co, ale pomysł na biznes Boll miał świetny... Kto kręci filmy na podstawie gier tak
często jak on? Nikt, i fani są skazani na niego więc z samej ciekawości idą zobaczyć film i
kasa na następne leciiiii xD

Pomyśl jeszcze, skąd on bierze kase!

Mianowicie w niemczech prawo jest takie, że koncern zamiast płacić coroczny podatek, może oddać 50% wartości tego podatku na "rozwój kultury", z tym, że po dokonaniu tego "oddania'', nie musi spłacać reszty podatku ;). Uwe żeruje na tym i nieźle mu się powodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w roli Jack''a Carver''a widziałbym Arnold S. gdyż jest trochę podobny z wyglądu, ale w filmie Uwe Bolla to mogłaby być tragedia albo komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bedzie kiepski film. A dlaczego tak sadze? Bo gra byla znakomita. Bo na razie tendencja jest taka: gra znakmita - Uwe kreci kiepski film. Gra slaba - Uwe kreci niezly film. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Til Schweiger to aktor, który wcieli się w postać Jacka Carvera w filmowej adaptacji gry Far Cry. Reżyserem obrazu o tym samym tytule jest Uwe Boll.

Til Schwei<<<n>>ger to mało znany...


Lekki błąd sie wkradł... a co do filmu to ja uwielbiam taki klimat^^ jezeli bedzie trzymac w napieciu jak gra to bedzie spoko... oby rezyser mial dobrego pomocnika bo na samego rezysera liczyc nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwe Boll hmm...nie bardzo mi się on podoba bardziej pasował by jakiś młody brunet chodzi on taki stary nie jest ale nikt z młodego bruneta raczej mi nie przychodzi do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować