Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Click 6/07 już w kioskach

84 postów w tym temacie

Ale dali kaszane (Heavyweight Thunder). W którymś numerze CDA była ta gra w dziale "Kaszanka Zone". I tak nie kupie tego numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyna rzecz warta uwagi to artykuł o GTA IV, ale dla tego jednego plusika nie będę kupował Clicka skorzystam z dobrodziejstwa kolegów i pożyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:05, Bajuj napisał:

Dla mnie jedyna rzecz warta uwagi to artykuł o GTA IV, ale dla tego jednego plusika nie będę
kupował Clicka skorzystam z dobrodziejstwa kolegów i pożyczę.

A ja skorzystam z dobrodziejstwa CDA i kupię je za tydzień ;) (na pewno będzie też artykuł o GTA IV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię dla Heavyweight Thunder. Gier o boksie jest mało, więc choć nie nastawiam się na wiele to zobaczę chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja maciejka. Podobny poziom trzyma click co cda 3 pelniaki dema pewnie plakaty za 6.90 opyla sie jak Tdu oryginal za zeta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:45, line's napisał:

co racja to racja maciejka. Podobny poziom trzyma click co cda 3 pelniaki dema pewnie plakaty
za 6.90 opyla sie jak Tdu oryginal za zeta ;p

3 pełniaki tylko jakie ...
I nie piszcie że CLICK JEST NAJLEPSZY. Piszcie że najbardziej wam się podoba. Bo on wcale nie jest najlepszy :/ (i już mi się nie chce w kółko przepisywać dowodów ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem, że od kiedy Click "się zmienił".... No właśnie - się zmienił. Dla mnie była to zmiana na gorsze (i to o wiele). Właśnie czytam stare numery. Teraz widać, że recki były lekko niedopracowane ale nadrabiały humoremi czystą pasją. "Nowy" Click upodabnia się do Playa i (jak już mówiłem - każdy może mieć inne zdanie) to źle.
Randallu, Froggerze i Joelu - wróćcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepski numer jak każdy. Mam pytanie do Clicka kiedy w końcu przestanie cie się ukazywać bo to co teraz robicie to jest czysta kpina!

Wolę dołożyć drugie tyle i kupić CD-A o lepszej jakości tekstów, papieru i pełniaków.

Życzę szybkiego upadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 15:27, ad0 napisał:

> Ja tam Clicka nie kupuję. Teraz oczekuję na newsy o CD-Action :)

Patrz, to zupełnie tak samo jak ja. <;

Patrz, to po kiego czorta się dopisujecie do tematu o nowym Clicku? Jak nie zamierzacie kupić i nic sensownego nie macie do dodania, to won gdzie pieprz rośnie! :P

Wracając do tematu - garść nowych informacji o Bioshocku to łakomy kąsek :) Ta gra jest niesamowita, a po tym co zobaczyłem na trailerze nie mogę się doczekać aż wreszcie dostanę ją w swoje łapska :D

Numer niby nie jest zły, ale pełniaki jakieś takie nijakie - powinni dawać jeden, ale dobry, a nie 3 średniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:45, Vivek1 napisał:

Kiepski numer jak każdy. Mam pytanie do Clicka kiedy w końcu przestanie cie się ukazywać bo
to co teraz robicie to jest czysta kpina!

Może dla Ciebie. A innym się widać ta kpina podoba, bo co miesiąc kupują czasopismo.

Dnia 07.05.2007 o 19:45, Vivek1 napisał:

Wolę dołożyć drugie tyle i kupić CD-A o lepszej jakości tekstów, papieru i pełniaków.

To dokładaj sobie ile chcesz i kupuj co chcesz. Pomyślałeś, że niektórzy nie chcą/nie mogą dołożyć drugiego tyle? Niektórym ludziom wystarczą takie pełniaki, taka liczba/długość tekstów, nie potrzebują nic więcej/lepiej. A Ty jakim jeździsz samochodem? A nie wolałbyś dołożyć drugie tyle i kupić sobie jakąś wypasioną brykę? Przecież byłby taki samaochód lepszy, szybszy, bardziej wygodny - to czysta kpina, że kupiłeś tańszy! :P

Dnia 07.05.2007 o 19:45, Vivek1 napisał:

Życzę szybkiego upadku.

Życzę szybkiego zwyrodnienia stawów dłoni (żebyś przestał wypisywać bzdury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zawszę kupię Clicka! bo to jest moje ulubione pismo o grach. Dali nawet niezłe pełne wersję z czego się bardzo cieszę. Na pewno będą ciekawe zapowiedzi i recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:32, Kraju92 napisał:

Ja jak zawszę kupię Clicka! bo to jest moje ulubione pismo o grach. Dali nawet niezłe pełne
wersję z czego się bardzo cieszę. Na pewno będą ciekawe zapowiedzi i recenzje.

Zobaczcie w "Listach", tam będzie moja wypowiedź (chyba, bo odpisali mi na e-maila, że będzie). Czyli jeśli będzie jakaś wypowiedź od Macieji, to ode mnie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować